У Києві USD 26.47 EUR 31.25
UA | RU
Промполітінформ

На ММК ім.Ілліча призначений новий генеральний директор

Металургія 11.09.2017
1

Генеральним директором Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча (ММКИ, Донецька обл.), що входить до групи «Метінвест», призначений Тарас Шевченко – керівник ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» (АМК, Луганська обл.), що входить в корпорацію «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД).

Про це повідомляє прес-служба Метінвесту, передає ПромПолітІнформ.

«На новій посаді Тарас Шевченко продовжить реалізацію інвестиційних проектів ММК імені Ілліча, таких як реконструкція аглофабрики і листопрокатного цеху “1700”, будівництво сучасної машини безперервного лиття заготовок і об’єктів позапічної обробки сталі», – йдеться в повідомленні компанії.

Юрій Зінченко, який керував ММК імені Ілліча з 2012 року, обійме посаду директора з технічного сервісу Операційної дирекції в керуючій компанії.

«Юрій Зінченко керував підприємством у складне для галузі і країни час, повне потрясінь і викликів. Попри все він зміг зберегти комбінат, зробив виробництво чистіше, ефективніше і більш сучасною. Новий керівник – Тарас Шевченко – видатний металург, чиє ім’я широко відоме в галузі. Упевнений, що його багатий досвід в проведенні масштабних програм модернізації та антикризового управління дозволить ММК імені Ілліча динамічно розвиватися», – цитується в повідомленні генеральний директор групи «Метінвест» Юрій Риженков.

Тарас Григорович Шевченко – Заслужений металург України. Народився в 1954 році в селі Новоселівка Дніпропетровської області. Закінчив Дніпропетровський індустріальний технікум (1977 р, «Електротехніка та електрообладнання») і Дніпропетровський металургійний інститут (1983 р, «Обробка металів тиском»).

Трудову діяльність розпочав на Дніпропетровському МЗ ім. Петровського, де пройшов шлях від підручного вальцювальника до головного інженера – першого заступника генерального директора.

З 2000 р по 2002 р працював головним інженером Алчевського МК (м.Алчевськ, Луганська область), а в 2002 році був призначений його генеральним директором.

Відзначимо, що при Тарасі Шевченка корпорація ІСД на місці Алчевського МК фактично створила нове підприємство, інвестиції в яке склали кілька мільярдів доларів США. Були побудовані конвертерний цех, відділення безперервного розливання сталі, проведена реконструкція прокатного виробництва, а також інші масштабні інвестпрокекти.

Довідка:

ММК ім. Ілліча входить до групи «Метінвест», основними акціонерами якої є ЗАТ «Систем Кепітал Менеджмент» (71,24%) і група компаній «Смарт-холдинг» (23,76%).

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест».

ІСД заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський і Дніпровський меткомбінати, меткомбінат ISD-Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa. А також Алчевський коксохімзавод.

Інші матеріали розділу Металургія

У першому півріччі 2017 Українська виробники металоконструкцій подвоїли експорт

Експорт українських металоконструкцій за перше півріччя 2017 року майже двократно перевищив обсяг аналогічного періоду 2016 року. Про це повідомляє Український центр сталевого будівництва (УЦСС), передає ПромПолітІнформ. «У першому півріччі 2017 г.украінскіе виробники будівельних металоконструкцій і… Продовження…


Енергомашспецсталь виконає замовлення ММК ім. Ілліча на поставку роликів

«Енергомашспецсталь» виготовить для Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча партію роликів для рольгангів. Про це повідомляє прес-служба підприємства, передає ПромПолітІнформ. Як говориться в повідомленні, замовлення буде виконано в рамках контракту, укладеного між ПАТ «ЕМСС» та ММК… Продовження…


Експорт окатишів Ferrexpo перевищив 5 млн тонн

За результатами січня-липня 2017 року підприємства групи Ferrexpo відправили на експорт 5,87 млн т залізорудних окатишів. Про це свідчать дані ДП «Укрпромзовнішекспертиза», передає ПромПолітІнформ. Зокрема, Полтавський ГЗК експортував 4,705 млн т окатишів, а Єристівський ГЗК… Продовження…


Укрзалізниця відправила металургійним підприємствам 81,5 тис. тонн металобрухту

Виконуючи доручення Кабінету Міністрів України, залізничники відвантажили з початку року на адресу металургійних підприємств 81,5 тис. тонн металобрухту на суму 407,5 млн грн. Крім того реалізовано 256 тонн кольорових металів на суму 21 млн грн…. Продовження…


Україна зайняла 12-е місце в світовому рейтингу по виробництву сталі

За даними World Steel Association, виробництво сталі в світі за підсумками січня-липня 2017 року склало 977,321 млн тонн, збільшившись на 4,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 роки (933,976 млн т). Китай залишається на першому… Продовження…


Ferrexpo візьме кредит на $ 0,5 млрд. Під заставу Полтавського ГЗК

За словами одного з представників компанії, акціонери ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» схвалили залучення кредиту Ferrexpo під заставу комбінату. Повідомляється, що мова йде про відновлюваної передекспортного кредитної лінії з відсотковою ставкою не вище LIBOR для тримісячних… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2016
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: