У Києві USD 26.95 EUR 31.90
UA | RU
Промполітінформ

На ММК ім.Ілліча призначений новий генеральний директор

Металургія 11.09.2017
1

Генеральним директором Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча (ММКИ, Донецька обл.), що входить до групи «Метінвест», призначений Тарас Шевченко – керівник ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» (АМК, Луганська обл.), що входить в корпорацію «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД).

Про це повідомляє прес-служба Метінвесту, передає ПромПолітІнформ.

«На новій посаді Тарас Шевченко продовжить реалізацію інвестиційних проектів ММК імені Ілліча, таких як реконструкція аглофабрики і листопрокатного цеху “1700”, будівництво сучасної машини безперервного лиття заготовок і об’єктів позапічної обробки сталі», – йдеться в повідомленні компанії.

Юрій Зінченко, який керував ММК імені Ілліча з 2012 року, обійме посаду директора з технічного сервісу Операційної дирекції в керуючій компанії.

«Юрій Зінченко керував підприємством у складне для галузі і країни час, повне потрясінь і викликів. Попри все він зміг зберегти комбінат, зробив виробництво чистіше, ефективніше і більш сучасною. Новий керівник – Тарас Шевченко – видатний металург, чиє ім’я широко відоме в галузі. Упевнений, що його багатий досвід в проведенні масштабних програм модернізації та антикризового управління дозволить ММК імені Ілліча динамічно розвиватися», – цитується в повідомленні генеральний директор групи «Метінвест» Юрій Риженков.

Тарас Григорович Шевченко – Заслужений металург України. Народився в 1954 році в селі Новоселівка Дніпропетровської області. Закінчив Дніпропетровський індустріальний технікум (1977 р, «Електротехніка та електрообладнання») і Дніпропетровський металургійний інститут (1983 р, «Обробка металів тиском»).

Трудову діяльність розпочав на Дніпропетровському МЗ ім. Петровського, де пройшов шлях від підручного вальцювальника до головного інженера – першого заступника генерального директора.

З 2000 р по 2002 р працював головним інженером Алчевського МК (м.Алчевськ, Луганська область), а в 2002 році був призначений його генеральним директором.

Відзначимо, що при Тарасі Шевченка корпорація ІСД на місці Алчевського МК фактично створила нове підприємство, інвестиції в яке склали кілька мільярдів доларів США. Були побудовані конвертерний цех, відділення безперервного розливання сталі, проведена реконструкція прокатного виробництва, а також інші масштабні інвестпрокекти.

Довідка:

ММК ім. Ілліча входить до групи «Метінвест», основними акціонерами якої є ЗАТ «Систем Кепітал Менеджмент» (71,24%) і група компаній «Смарт-холдинг» (23,76%).

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест».

ІСД заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський і Дніпровський меткомбінати, меткомбінат ISD-Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa. А також Алчевський коксохімзавод.

Інші матеріали розділу Металургія

Канадська Black Iron побудує новий ГЗК в Кривому Розі

Канадська компанія Black Iron Inc. завершила підготовку нового попереднього економічного обґрунтування (ВЕО) проекту будівництва Шимановського гірничо-збагачувального комбінату в Кривому Розі загальною вартістю $ 748 млн, пише UAprom. Згідно з документом, будівництво рудника і збагачувального заводу… Продовження…


Енергомашспецсталь поставить ММК ім. Ілліча близько 500 тонн валків

Договір на поставку між ЕМСС і ММК ім Ілліча був підписаний в жовтні 2017 року, – повідомили в прес-службі ЕМСС. Згідно з контрактом Енергомашспецсталь виготовить для українського замовника 22 опорних валка загальною вагою 499 тонн…. Продовження…


Північний ГЗК проінвестує 95 млн грн на капремонт випалювальної машини

Північний гірничо-збагачувальний комбінат групи «Метінвест» почав капітальний ремонт випалювальної машини «Лурги 552А» в цеху виробництва окатишів №2. Про це повідомляє прес-служба підприємства, передає ПромПолітІнформ. Як говориться в повідомленні, на реконструкцію обладнання направлено 95 млн грн…. Продовження…


ЕМСС виготовила станину молота для німецької компанії LASCO

ПАТ «Енергомашспецсталь» виконало чергове замовлення на виготовлення станини молота для німецької компанії LASCO Umformtechnik GmbH. Про це повідомляє прес-служба підприємства, передає ПромПолітІнформ. Згідно з умовами контракту заготівля вагою 61 тонну пройшла на ЕМСС повний цикл… Продовження…


«Запоріжсталь» збільшив виплавку чавуну

У жовтні 2017 року металургійний комбінат «Запоріжсталь» наростив виплавку чавуну в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 17,8%, до 372,4 тис. т. Про це повідомила прес-служба підприємства, передає ПромПолітІнформ. Місяцем раніше підприємство досягло історичного… Продовження…


Метінвест скоротив показник EBITDA на 1,9%

У серпні в порівнянні з липнем група «Метінвест» скоротила показник EBITDA (прибуток до вирахування податків, відсотків і амортизації) на 1,88%, або на 3 млн доларів до 157 млн доларів, при цьому збільшивши виручку на 1,78%,… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2016
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: