У Києві USD 0.50 EUR 27.25
UA | RU
Промполітінформ

На ММК ім.Ілліча призначений новий генеральний директор

Металургія 11.09.2017
1

Генеральним директором Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча (ММКИ, Донецька обл.), що входить до групи «Метінвест», призначений Тарас Шевченко – керівник ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» (АМК, Луганська обл.), що входить в корпорацію «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД).

Про це повідомляє прес-служба Метінвесту, передає ПромПолітІнформ.

«На новій посаді Тарас Шевченко продовжить реалізацію інвестиційних проектів ММК імені Ілліча, таких як реконструкція аглофабрики і листопрокатного цеху “1700”, будівництво сучасної машини безперервного лиття заготовок і об’єктів позапічної обробки сталі», – йдеться в повідомленні компанії.

Юрій Зінченко, який керував ММК імені Ілліча з 2012 року, обійме посаду директора з технічного сервісу Операційної дирекції в керуючій компанії.

«Юрій Зінченко керував підприємством у складне для галузі і країни час, повне потрясінь і викликів. Попри все він зміг зберегти комбінат, зробив виробництво чистіше, ефективніше і більш сучасною. Новий керівник – Тарас Шевченко – видатний металург, чиє ім’я широко відоме в галузі. Упевнений, що його багатий досвід в проведенні масштабних програм модернізації та антикризового управління дозволить ММК імені Ілліча динамічно розвиватися», – цитується в повідомленні генеральний директор групи «Метінвест» Юрій Риженков.

Тарас Григорович Шевченко – Заслужений металург України. Народився в 1954 році в селі Новоселівка Дніпропетровської області. Закінчив Дніпропетровський індустріальний технікум (1977 р, «Електротехніка та електрообладнання») і Дніпропетровський металургійний інститут (1983 р, «Обробка металів тиском»).

Трудову діяльність розпочав на Дніпропетровському МЗ ім. Петровського, де пройшов шлях від підручного вальцювальника до головного інженера – першого заступника генерального директора.

З 2000 р по 2002 р працював головним інженером Алчевського МК (м.Алчевськ, Луганська область), а в 2002 році був призначений його генеральним директором.

Відзначимо, що при Тарасі Шевченка корпорація ІСД на місці Алчевського МК фактично створила нове підприємство, інвестиції в яке склали кілька мільярдів доларів США. Були побудовані конвертерний цех, відділення безперервного розливання сталі, проведена реконструкція прокатного виробництва, а також інші масштабні інвестпрокекти.

Довідка:

ММК ім. Ілліча входить до групи «Метінвест», основними акціонерами якої є ЗАТ «Систем Кепітал Менеджмент» (71,24%) і група компаній «Смарт-холдинг» (23,76%).

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест».

ІСД заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський і Дніпровський меткомбінати, меткомбінат ISD-Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa. А також Алчевський коксохімзавод.

Інші матеріали розділу Металургія

«ArcelorMittal Кривий Ріг» у 2017 році знизив випуск прокату, чавуну і сталі

Гірничо-металургійний комбінат ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» у 2017 році знизив випуск прокату, чавуну і сталі, повідомляє прес-служба компанії. Зокрема, виробництво прокату в 2017 році знизилося до 5,1 млн тонн (з 5,5 млн тонн в 2016… Продовження…


На Північному ГЗК освоюють нову гірську техніку

На ПрАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат», що входить до групи «Метінвест», почали освоювати нову гірську техніку Про це повідомляється на сторінці «Метінвест Кривий Ріг» в Facebook, передає ПромПолітІнформ. «Перший 12-кубовий ЕКГ вже працює в Ганнівське кар’єрі,… Продовження…


«АрселорМіттал Кривий Ріг» в Нідерландах сертифікував свою арматуру

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» (Дніпропетровська область) отримав сертифікат Kiwa (Нідерланди), що підтверджує високу якість арматурного прокату. Про це повідомила прес-служба підприємства, передає ПромПолітІнформ. Згідно з повідомленням компанії, тепер арматуру компанії можна маркувати… Продовження…


В Україні знайшли нове родовище золота

У Карпатах, в Рахівському районі Закарпатської області, знайшли родовище золота, де за прогнозами може бути до 2,4 тонн цінного металу. Як повідомляє прес-служба Державної служби геології і надр, геологічні роботи там проводило дочірнє підприємство «Західукргеологія»… Продовження…


Металургія 2018: рух вгору

Зростання на світових металоринках триває і задає “настрій” на перше півріччя. Металурги України в таких умовах зможуть нарощувати прибутковість експорту і виробничі показники. Підйом на світових металоринках, що почався восени, продовжився і в кінці року:… Продовження…


В Україні виробництво сталі і прокату скоротилося в 2017 році на 12-14%

За 12 місяців 2017 року підприємствами гірничо-металургійного комплексу України (з урахуванням діяльності в січні-лютому потужностей на непідконтрольною території) вироблено 21,3 млн тонн сталі, що на 12% менше показника 2016 року. Про це свідчать уточнені дані… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2018
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: