У Києві USD 0.43 EUR 26.30
UA | RU
Промполітінформ

На ММК ім.Ілліча призначений новий генеральний директор

Металургія 11.09.2017
1

Генеральним директором Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча (ММКИ, Донецька обл.), що входить до групи «Метінвест», призначений Тарас Шевченко – керівник ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» (АМК, Луганська обл.), що входить в корпорацію «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД).

Про це повідомляє прес-служба Метінвесту, передає ПромПолітІнформ.

«На новій посаді Тарас Шевченко продовжить реалізацію інвестиційних проектів ММК імені Ілліча, таких як реконструкція аглофабрики і листопрокатного цеху “1700”, будівництво сучасної машини безперервного лиття заготовок і об’єктів позапічної обробки сталі», – йдеться в повідомленні компанії.

Юрій Зінченко, який керував ММК імені Ілліча з 2012 року, обійме посаду директора з технічного сервісу Операційної дирекції в керуючій компанії.

«Юрій Зінченко керував підприємством у складне для галузі і країни час, повне потрясінь і викликів. Попри все він зміг зберегти комбінат, зробив виробництво чистіше, ефективніше і більш сучасною. Новий керівник – Тарас Шевченко – видатний металург, чиє ім’я широко відоме в галузі. Упевнений, що його багатий досвід в проведенні масштабних програм модернізації та антикризового управління дозволить ММК імені Ілліча динамічно розвиватися», – цитується в повідомленні генеральний директор групи «Метінвест» Юрій Риженков.

Тарас Григорович Шевченко – Заслужений металург України. Народився в 1954 році в селі Новоселівка Дніпропетровської області. Закінчив Дніпропетровський індустріальний технікум (1977 р, «Електротехніка та електрообладнання») і Дніпропетровський металургійний інститут (1983 р, «Обробка металів тиском»).

Трудову діяльність розпочав на Дніпропетровському МЗ ім. Петровського, де пройшов шлях від підручного вальцювальника до головного інженера – першого заступника генерального директора.

З 2000 р по 2002 р працював головним інженером Алчевського МК (м.Алчевськ, Луганська область), а в 2002 році був призначений його генеральним директором.

Відзначимо, що при Тарасі Шевченка корпорація ІСД на місці Алчевського МК фактично створила нове підприємство, інвестиції в яке склали кілька мільярдів доларів США. Були побудовані конвертерний цех, відділення безперервного розливання сталі, проведена реконструкція прокатного виробництва, а також інші масштабні інвестпрокекти.

Довідка:

ММК ім. Ілліча входить до групи «Метінвест», основними акціонерами якої є ЗАТ «Систем Кепітал Менеджмент» (71,24%) і група компаній «Смарт-холдинг» (23,76%).

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест».

ІСД заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський і Дніпровський меткомбінати, меткомбінат ISD-Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa. А також Алчевський коксохімзавод.

Інші матеріали розділу Металургія

Компанія NG Metal розширюватиме діяльність на Львівщині

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з керівництвом компанії NG Metal, яка спеціалізується на виконанні замовлень по обробці та виготовленню виробів та комплектуючих з листового металу для різноманітних галузей промисловості. Інформує портал ПромПолітІнформ з посиланням на прес-центр Львівської ОДА…. Продовження…


«Укрметалургпром» і «УАВтормет» звернулися до Верховної Ради

У відповідності з Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні», 1 січня 2019 р. закінчується черговий строк звільнення від сплати ПДВ на операції з металобрухтом (відходів і… Продовження…


«Укрметалургпром» зробив прогнози щодо виробництва на червень

У червні 2018 року українськими металургійними підприємствами планується виробництво основних видів продукції у наступних обсягах: чавуну – близько 1,8 млн. т, сталі – 1,8 млн. т, прокату – 1,6 млн. т. Про це інформує портал ПромПолітІнформ з посиланням на… Продовження…


До українського феросиліцію не буде застосовано антидемпінгове мито

Антидемпінгове розслідування щодо імпорту українського феросиліцію в ЄС, яке тривало з серпня 2017 року, завершилося відкликанням європейськими виробниками своєї скарги. Про це повідомляє Урядовий портал, передає ПромПолітІнформ. «Європейська комісія припинила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в ЄС феросиліцію, походженням… Продовження…


«Арселорміттал Кривий Ріг» збільшує заробітну плату працівників до 25 %

31 травня 2018 року Генеральний директор ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг» Парамжит Калон підписав наказ про підвищення заробітної плати на підприємстві з 1 травня 2018 року. Змінивши наказ від 8 травня, а також переглянувши оклади працівників… Продовження…


На Авдіївському коксохімі запустили нову «розумну» залізничну станцію

Найбільша в Україні гірничо-металургійна група «Метінвест» модернізувала залізничну станцію «Вуглекоксова-1» на Авдіївському коксохімічному заводі. Як повідомляється, інвестиції Групи «Метінвест» склали 24 млн грн. Про це інформує Метінвест, повідомляє портал ПромПолітІнформ. «За допомогою комп’ютера з великим монітором чергова… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2018
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: