У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Володимир Гройсман оприлюднив перелік держпідприємств для приватизації

Приватизація 13.09.2017
e7dbd099d85d56e8e4c20083362ea3fcc4bfa368

Приватизація державних активів з одночасною зміною менеджменту в державних компаніях, які не можуть бути продані, дозволить досягти щорічного зростання економіки в 6-7%.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Національної ради реформ, на якому було схвалено законопроект про умови приватизації.

«До приватизації пропонуємо великі підприємства і підприємства, що працюють в нерегульованих галузях. У їх числі – держкомпанія “Центренерго” на весну 2018 року, Об’єднана гірничо-хімічна корпорація, ДПЗКУ, Аграрний фонд, Одеський нафтопереробний завод, який повернен у держвласність, ОПЗ, Укргазбанк, “Турбоатом”, “Укрспирт” та інші», – сказав голова правління.

На його думку, стратегічними та державними в Україні повинні залишитися не більше сотні компаній, які можна модернізувати, корпоратизувати і перевести на нові стандарти менеджменту, які збільшать прибуток підприємств. Решта – понад 3 тисячі об’єктів – повинні бути поділені на концесійні (з правом оренди) або такі, які підлягають приватизації.

Він висловив упевненість, що прийняття проекту закону у Верховній Раді має відбутися протягом місяців.

«Зволікати далі не можна. Ми 26 років зволікали. Зате, якщо зробимо зміни за місяці – впевнений, зростання економіки в 6-7% в рік стане досяжним», – сказав Гройсман.

Інші матеріали розділу Приватизація

Фонд держмайна та Prozorro.Продажі розроблять маркетингову стратегію для великої приватизації

Фонд державного майна України разом із АТ «Прозорро.Продажі» посилять співпрацю і разом розроблять маркетингову стратегію для ефективної великої приватизації. Про це повідомив у Тelegram голова ФДМУ Віталій Коваль, передає портал PromPolitInform. «Зустрівся з керівництвом АТ «Прозорро.Продажі» <…>… Продовження…


Україна оголосила про «велику приватизацію»: які підприємства продадуть

Щоб залучити якомога більше грошей до бюджету, уряд України планує відновити «велику приватизацію» у 2024 році. Приватним інвесторам віддадуть багато об’єктів. Про це, інформує PaySpaceMagazine, розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль на щорічній пресконференції, повідомляє портал PromPolitInform. За… Продовження…


Власник «Великої кишені» і «Велмарту» Роман Лунін придбав Київський протезний завод за 165 млн грн

На аукціоні з приватизації Київського протезного заводу перемогла зі ставкою 165 млн гривень компанія ТОВ «Реал Славутич 1», яка входить у Retail Group Романа Луніна Переможцем аукціону з продажу єдиного майнового комплексу «Київське експериментальне протезно-ортопедичне… Продовження…


Фонд держмайна вп’яте виставив на продаж Білгород-Дністровський порт

Фонд державного майна знову виставив на приватизацію єдиний майновий комплекс держпідприємства «Білгород-Дністровський морський торговельний порт». Аукціон з приватизації порту призначено на 21 березня, стартова ціна активу становить 183,95 млн грн. Про це повідомляє Цензор.Нет з… Продовження…


Найбільший об’єкт приватизації Миколаєва виставили на продаж

Фонд держмайна виставив на продаж дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України – найбільший об’єкт приватизації у місті Миколаєві. Про це повідомила пресслужба Фонду, інформує портал PromPolitInform. Торги заплановані на 4 березня, стартова ціна –… Продовження…


Кабінет міністрів заборонив приватизацію держмайна на ТОТ

Кабмін заборонив приватизацію державного і комунального майна на територіях активних бойових дій на період воєнного часу. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну сьогодні, 22 грудня. Як інформує портал PromPolitInform, про це повідомили у Мінреінтеграції…. Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: