У Києві USD 0.43 EUR 26.30
UA | RU
Промполітінформ

«Завод Фрунзе» запустив власне виробництво гратчастих настилів

Релізи компаній 16.09.2017
1

«Завод Фрунзе» (Харків), найбільший національний виробник виробів з перфорованого металу і систем огорожі, запустив виробництво ґратчастих настилів, вже вклавши в новий напрямок діяльності $ 1,6 млн.

Про це повідомили в прес-центрі підприємства, передає ПромПолітІнформ.

Першу партію нової продукції – ступені для сходів і «прозорі» майданчики – компанія поставила харківському автоцентру «Вольво» для обслуговування систем кондиціонування і дахових конструкцій.

Як зазначив голова правління ПАТ «Завод Фрунзе» Олександр Василенко, виробництво створено на основі сучасної імпортної лінії, потужність якої дозволяє випускати 200 т продукції на місяць.

Він зазначив, що в цілому в розвиток нового виробничого напрямку підприємство вкладе в кілька етапів близько EUR 8 млн. Глава підприємства висловив упевненість, що новий напрямок має хорошу ринкову перспективу.

«До сих пір гратчасті настили ввозилися нами в Україну з-за кордону. Тому зараз ми говоримо, перш за все, про імпортозаміщення. І наша ціна на цю продукцію при високій якості буде значно нижче, ніж у польських та німецьких аналогів, не менше, ніж на 20%. Постійну ємність ринку оцінити складно, оскільки це проектний бізнес, і, наприклад, один проект з будівництва зернового перевалочного пункту споживає кілька сот тонн даної продукції. А сільське господарство зараз на підйомі, і є явний дефіцит зерносховищ. Тобто ми вважаємо, що виходимо на перспективний, зростаючий ринок, але для того, щоб знайти клієнта, тут, як то кажуть, потрібно не одну пару взуття стоптати», – зазначив він.

Крім того, сказав А. Василенко, така продукція може користуватися попитом у муніципалітетів для облаштування міського середовища, зокрема для перекриття напівпідвальних вікон, огорожі швидкісних магістралей.

За його словами, у цього бізнесу є і хороший експортний потенціал, і головними зарубіжними ринками на підприємстві бачать Польщу і Азербайджан.

Настилочні решета широко застосовуються в будівництві промислових і сільськогосподарських об’єктів, в житловому будівництві, а також використовуються для незвичайних дизайнерських рішень. З їх допомогою створюють вентильовані підлоги, «прозорі» сходи і майданчики на автомийках, елеваторах, заводах, нафто- і газодобувних морських платформах і навіть в зоопарках.

Останні 5 років «Завод Фрунзе» динамічно розвиває свої виробничі потужності, щороку вводячи в експлуатацію нове сучасне обладнання.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» побудує нову повітродувку з електроприводом

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписало контракт на поставку повітродувки Siemens STC-GV (160-3) для обслуговування найбільшої на підприємстві доменної печі № 9. Загальна вартість контракту складає понад 13 млн доларів. Інформує портал ПромПолітІнформ з посиланням на прес-релізи компанії. Введення в… Продовження…


У Києві відкрили перший автосалон HAVAL

Напередодні відбулось грандіозне відкриття першого офіційного автосалону HAVAL у Києві – нового для України автомобільного бренду. В планах компанії імпортера марки – «Богдан-Індустрія» до кінця року відкрити щонайменше шість офіційних дилерських центрів HAVAL у найбільших… Продовження…


ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг» інвестував 26 млн гривень в автотехніку

ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг» продовжує інвестувати в нову автотехніку. Цього тижня вийшли на лінію три нових 45-тонних самоскида БелАЗ-75473 для вивезення сталеплавильних відходів. Загальна вартість автомобілів склала 26 млн 700 тис. грн. Інформує портал ПромПолітІнформ з посиланням на пресс-центр… Продовження…


Укрпошта оновила шосту частину свого автопарку

За час роботи поточної управлінської команди Укрпошта закупила та додала до парку 547 вантажних авто. Це становить шосту частину від усього автопарку компанії. Темпи оновлення є вищими, ніж протягом попередніх 10 років. Інформує портал ПромПолітІнформ з посиланням на прес-центр… Продовження…


Мобільний застосунок Укрпошти вже доступний на iOS

Укрпошта запустила власний мобільний застосунок для операційної системи iOS, відтепер всі охочі матимуть доступ до головної пошти країни зі свого смартфону. Створенням програми займалася команда Укрпошти та партнер із діджиталізації маркетингу – IT-компанія D2. Інформує… Продовження…


Укрпошта приєдналась до Національної платіжної системи «Простір»

ПАТ «Укрпошта» приєдналась до Національної платіжної системи «Український платіжний простір». Це третя платіжна система, з якою працюватиме компанія, після нещодавньої реєстрації договорів про участь товариства в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard. Інформує портал ПромПолітІнформ з посиланням на прес-центр… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2018
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: