У Києві USD 0.51 EUR 28.70
UA | RU
Промполітінформ

«Завод Фрунзе» запустив власне виробництво гратчастих настилів

Релізи компаній 16.09.2017
1

«Завод Фрунзе» (Харків), найбільший національний виробник виробів з перфорованого металу і систем огорожі, запустив виробництво ґратчастих настилів, вже вклавши в новий напрямок діяльності $ 1,6 млн.

Про це повідомили в прес-центрі підприємства, передає ПромПолітІнформ.

Першу партію нової продукції – ступені для сходів і «прозорі» майданчики – компанія поставила харківському автоцентру «Вольво» для обслуговування систем кондиціонування і дахових конструкцій.

Як зазначив голова правління ПАТ «Завод Фрунзе» Олександр Василенко, виробництво створено на основі сучасної імпортної лінії, потужність якої дозволяє випускати 200 т продукції на місяць.

Він зазначив, що в цілому в розвиток нового виробничого напрямку підприємство вкладе в кілька етапів близько EUR 8 млн. Глава підприємства висловив упевненість, що новий напрямок має хорошу ринкову перспективу.

«До сих пір гратчасті настили ввозилися нами в Україну з-за кордону. Тому зараз ми говоримо, перш за все, про імпортозаміщення. І наша ціна на цю продукцію при високій якості буде значно нижче, ніж у польських та німецьких аналогів, не менше, ніж на 20%. Постійну ємність ринку оцінити складно, оскільки це проектний бізнес, і, наприклад, один проект з будівництва зернового перевалочного пункту споживає кілька сот тонн даної продукції. А сільське господарство зараз на підйомі, і є явний дефіцит зерносховищ. Тобто ми вважаємо, що виходимо на перспективний, зростаючий ринок, але для того, щоб знайти клієнта, тут, як то кажуть, потрібно не одну пару взуття стоптати», – зазначив він.

Крім того, сказав А. Василенко, така продукція може користуватися попитом у муніципалітетів для облаштування міського середовища, зокрема для перекриття напівпідвальних вікон, огорожі швидкісних магістралей.

За його словами, у цього бізнесу є і хороший експортний потенціал, і головними зарубіжними ринками на підприємстві бачать Польщу і Азербайджан.

Настилочні решета широко застосовуються в будівництві промислових і сільськогосподарських об’єктів, в житловому будівництві, а також використовуються для незвичайних дизайнерських рішень. З їх допомогою створюють вентильовані підлоги, «прозорі» сходи і майданчики на автомийках, елеваторах, заводах, нафто- і газодобувних морських платформах і навіть в зоопарках.

Останні 5 років «Завод Фрунзе» динамічно розвиває свої виробничі потужності, щороку вводячи в експлуатацію нове сучасне обладнання.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

Енергомашспецсталь почала відвантажувати обладнання для угорського меткомбінату Dunaferr

На ЕМСС завершена відвантаження великотоннажного обладнання для металургійного комбінату ЗАТ «ІСД Дунаферр» (м Дунауйварош, Угорщина). В поставку увійшли 10 шлаковозних чаш об’ємом 11 куб.м і 16 куб. м. Загальна вага готових виробів – 200,5 тонн,… Продовження…


«Запоріжвогнетрив» наростив річне виробництво на 40%

У 2017 році ПрАТ «Запоріжвогнетрив» виробив понад 102 тисяч тонн вогнетривів Як повідомляє прес-служба підприємства, в грудні 2017 року порівняно з груднем 2016 року «Запоріжвогнетрив» на 40% наростив випуск формованих вогнетривів. Так, завод виробив 9… Продовження…


ЕМСС виготовить валки для Євраз-ДМЗ

«Енергомашспецсталь» виготовить партію робочих валків для ПАТ «Євраз – ДМЗ». Про це повідомляє прес-служба підприємства, передає ПромПолітІнформ. Контракт на поставку продукції був укладений в листопаді 2017 року. За умовами договору на ЕМСС буде виготовлено 12… Продовження…


«ДТЕК Нафтогаз» в 2017 р. добув рекордний обсяг природного газу

У 2017 році «ДТЕК Нафтогаз» видобув 1,65 млрд куб. м природного газу. Видобуток газового конденсату склав 54 тис. т. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, передає ПромПолітІнформ. У компанії відзначили, що такий обсяг видобутку… Продовження…


Південний ГЗК наростив виробництво концентрату на 9%

У 2017 році Південний гірничо-збагачувальний комбінат збільшив виробництво концентрату на 8,8%, до 12,27 млн тонн у порівнянні з 2016 роком. Про це повідомляє прес-служба підприємства, передає ПромПолітІнформ. Обсяг виробництва агломерату скоротився на 10,8%, до 1,858… Продовження…


Порт Ольвія в 2017 році встановив рекорд з перевалки вантажів

ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» в 2017 році опрацювало 2 млн 510 тис. 113 тонн вантажів. Про це свідчать оперативні дані, оприлюднені підприємством, передає ПромПолітІнформ. Даний показник, як заявляють в ДП СК «Ольвія», є рекордним за… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2016
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: