У Києві USD 0.47 EUR 26.65
UA | RU
Промполітінформ

«Завод Фрунзе» запустив власне виробництво гратчастих настилів

Релізи компаній 16.09.2017
1

«Завод Фрунзе» (Харків), найбільший національний виробник виробів з перфорованого металу і систем огорожі, запустив виробництво ґратчастих настилів, вже вклавши в новий напрямок діяльності $ 1,6 млн.

Про це повідомили в прес-центрі підприємства, передає ПромПолітІнформ.

Першу партію нової продукції – ступені для сходів і «прозорі» майданчики – компанія поставила харківському автоцентру «Вольво» для обслуговування систем кондиціонування і дахових конструкцій.

Як зазначив голова правління ПАТ «Завод Фрунзе» Олександр Василенко, виробництво створено на основі сучасної імпортної лінії, потужність якої дозволяє випускати 200 т продукції на місяць.

Він зазначив, що в цілому в розвиток нового виробничого напрямку підприємство вкладе в кілька етапів близько EUR 8 млн. Глава підприємства висловив упевненість, що новий напрямок має хорошу ринкову перспективу.

«До сих пір гратчасті настили ввозилися нами в Україну з-за кордону. Тому зараз ми говоримо, перш за все, про імпортозаміщення. І наша ціна на цю продукцію при високій якості буде значно нижче, ніж у польських та німецьких аналогів, не менше, ніж на 20%. Постійну ємність ринку оцінити складно, оскільки це проектний бізнес, і, наприклад, один проект з будівництва зернового перевалочного пункту споживає кілька сот тонн даної продукції. А сільське господарство зараз на підйомі, і є явний дефіцит зерносховищ. Тобто ми вважаємо, що виходимо на перспективний, зростаючий ринок, але для того, щоб знайти клієнта, тут, як то кажуть, потрібно не одну пару взуття стоптати», – зазначив він.

Крім того, сказав А. Василенко, така продукція може користуватися попитом у муніципалітетів для облаштування міського середовища, зокрема для перекриття напівпідвальних вікон, огорожі швидкісних магістралей.

За його словами, у цього бізнесу є і хороший експортний потенціал, і головними зарубіжними ринками на підприємстві бачать Польщу і Азербайджан.

Настилочні решета широко застосовуються в будівництві промислових і сільськогосподарських об’єктів, в житловому будівництві, а також використовуються для незвичайних дизайнерських рішень. З їх допомогою створюють вентильовані підлоги, «прозорі» сходи і майданчики на автомийках, елеваторах, заводах, нафто- і газодобувних морських платформах і навіть в зоопарках.

Останні 5 років «Завод Фрунзе» динамічно розвиває свої виробничі потужності, щороку вводячи в експлуатацію нове сучасне обладнання.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

Сумське НВО виготовило ексклюзивний ротор

Працівники ПАТ „Сумське НВО” виготовили та відправили на дотискувальну компресорну станцію „Газлі” (Узбекистан) унікальний восьмиколісний ротор до газоперекачувального агрегата потужністю 25 мВт, повідомила прес-служба підприємства. Про це кореспондентові Укрінформу повідомила начальник прес-центру акціонерного товариства Діана… Продовження…


Корпорація «Богдан» уклала контракт із французькою «Bluebus»

Українська корпорація «Богдан» уклала контракт на виготовлення кузовів з французьким виробником екологічного громадського транспорту «Bluebus». Про це повідомила прес-служба корпорації, передає ПромПолітІнформ. «Українська Корпорація “Богдан” вироблятиме кузови для електричних автобусів французької компанії Bluebus. Сторони підписали… Продовження…


На ЕМСС успішно пройшло приймання великої партії заготовок для АЕС «АККУЮ»

У рамках роботи над турецьким проектом, на ЕМСС приїхала група представників замовника, що включає фахівців ТАЕК (Агентства з атомної енергетики Туреччини). Метою візиту фахівців з Туреччини стала інспекція виробництва і приймання деталей обладнання для АЕС «АККУЮ»,… Продовження…


ЕМСС завершила відвантаження роторів турбін для індійської BHEL

«Енергомашспецсталь» завершила відвантаження обладнання на адресу компанії Bharat Heavy Electrical Limited. Про це повідомляє прес-служба підприємства, передає ПромПолітІнформ. Всього за умовами контракту, для індійського підприємства було виготовлено три ротора турбіни низького тиску. Як говориться в… Продовження…


«Харверст» уклав контракт з «АМКОДОР»

Харківський верстатобудівний завод «Харверст» в січні підписав контракт з білоруським холдингом «Амкодор». Про це повідомили на заводі, передає ПромПолітІнформ. За умовами контракту «Харверст» виготовить новий шпиндельний вузол для круглошлифовального верстата 3М151. Передбачається, що за зміну… Продовження…


Понад 850 багатоповерхівок одягла в теплі «шуби» компанія «Століт» у 2017 році

У 2017 році компанія «Століт» виготовила та реалізувала замовникам понад 3,4 млн.м.кв. енергозберігаючих матеріалів. Цієї площі достатньо, щоб одягти у теплі «шуби» понад 850 типових дев’ятиповерхівок, повідомляє портал ПромПолітІнформ з посиланням на сайт компанії. За… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2018
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: