У Києві USD 26.75 EUR 31.60
UA | RU
Промполітінформ

«Завод Фрунзе» запустив власне виробництво гратчастих настилів

Релізи компаній 16.09.2017
1

«Завод Фрунзе» (Харків), найбільший національний виробник виробів з перфорованого металу і систем огорожі, запустив виробництво ґратчастих настилів, вже вклавши в новий напрямок діяльності $ 1,6 млн.

Про це повідомили в прес-центрі підприємства, передає ПромПолітІнформ.

Першу партію нової продукції – ступені для сходів і «прозорі» майданчики – компанія поставила харківському автоцентру «Вольво» для обслуговування систем кондиціонування і дахових конструкцій.

Як зазначив голова правління ПАТ «Завод Фрунзе» Олександр Василенко, виробництво створено на основі сучасної імпортної лінії, потужність якої дозволяє випускати 200 т продукції на місяць.

Він зазначив, що в цілому в розвиток нового виробничого напрямку підприємство вкладе в кілька етапів близько EUR 8 млн. Глава підприємства висловив упевненість, що новий напрямок має хорошу ринкову перспективу.

«До сих пір гратчасті настили ввозилися нами в Україну з-за кордону. Тому зараз ми говоримо, перш за все, про імпортозаміщення. І наша ціна на цю продукцію при високій якості буде значно нижче, ніж у польських та німецьких аналогів, не менше, ніж на 20%. Постійну ємність ринку оцінити складно, оскільки це проектний бізнес, і, наприклад, один проект з будівництва зернового перевалочного пункту споживає кілька сот тонн даної продукції. А сільське господарство зараз на підйомі, і є явний дефіцит зерносховищ. Тобто ми вважаємо, що виходимо на перспективний, зростаючий ринок, але для того, щоб знайти клієнта, тут, як то кажуть, потрібно не одну пару взуття стоптати», – зазначив він.

Крім того, сказав А. Василенко, така продукція може користуватися попитом у муніципалітетів для облаштування міського середовища, зокрема для перекриття напівпідвальних вікон, огорожі швидкісних магістралей.

За його словами, у цього бізнесу є і хороший експортний потенціал, і головними зарубіжними ринками на підприємстві бачать Польщу і Азербайджан.

Настилочні решета широко застосовуються в будівництві промислових і сільськогосподарських об’єктів, в житловому будівництві, а також використовуються для незвичайних дизайнерських рішень. З їх допомогою створюють вентильовані підлоги, «прозорі» сходи і майданчики на автомийках, елеваторах, заводах, нафто- і газодобувних морських платформах і навіть в зоопарках.

Останні 5 років «Завод Фрунзе» динамічно розвиває свої виробничі потужності, щороку вводячи в експлуатацію нове сучасне обладнання.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

«Нібулон» випробував днопоглиблювальне судно і готується приступати до робіт на Дніпрі

Компанія «Нібулон» провела ходові випробування на Південному Бузі свого днопоглиблювального судна «Николаевец» проекту СДС-15. Як повідомляє прес-центр компанії, в кінці жовтня «Нібулон» планує приступити до виконання експериментальних днопоглиблювальних робіт в Дніпродзержинському водосховищі на Дніпрі. «На… Продовження…


У Вінниці запрацював новий завод з виробництва автозапчастин для Mercedes-Benz

Державне підприємство «Електричні системи» у Вінниці випустило першу продукцію – електричний джгут для автомобіля Mercedes-Benz. Про це повідомила прес-служба підприємства на своїй сторінці в Facebook, передає ПромПолдітІнформ. Протягом двох місяців робочі проходили навчання на ДП… Продовження…


В Україні з’являться 3 біогазових заводів

«Райффайзен Банк Аваль» та агрохолдинг «Галс Агро» підписали кредитну угоду в сумі 10 млн євро в рамках програми фінансування проектів відновлюваної енергетики. Про це повідомляє прес-служба банку, передає ПромПолітІнформ. Кредитні кошти будуть спрямовані агрохолдингом на… Продовження…


Болгарія отримає українські підшипники

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) уклав річний контракт на поставку підшипникової продукції найбільшому болгарському виробнику сільськогосподарської техніки MetalAgro AD. Про це повідомили в прес-службі підприємства, передає ПромПолітІнформ. «У нас встановилися довірчі, взаємовигідні відносини з компанією. У… Продовження…


Миколаївська верф приступає до ремонту земснаряду для ММК ім. Ілліча

Миколаївська верф компанії «Smart Maritime Group» (SMG) починає роботи по комплексному ремонту земснаряду «ЛС-42» агломераційної фабрики Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча. Як повідомляє прес-служба SMG, умовами контракту передбачена розбирання конструкції старого земснаряда на місці і… Продовження…


ДП «Укрспирт» планує експортувати свою горілку в Німеччину

В даний час держпідприємство готує до відправки першу партію горілки Державне підприємство «Укрспирт», монополіст на українському ринку спирту, має намір найближчим часом почати експорт горілки власного виробництва на ринок Німеччини. Про це повідомила прес-служба держпідприємства,… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2016
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: