У Києві USD 0.43 EUR 26.30
UA | RU
Промполітінформ

В Україні вже нарахували 742 мільйонери

Цифра дня 06.03.2018
630_360_1516088200-3737

Доходи за 2017 рік у розмірі понад 1 млн грн станом на 6 березня вже задекларували 742 особи.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби, передає ПромПолітІнформ.

“Станом на 01.03.2018 громадянами подано майже 75 тис. податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу становить 8,1 млрд грн, що на 2,1 млрд грн, або на 37 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року”, – йдеться в повідомленні.

Найактивніше свої доходи декларують громадяни у Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській областях та місті Києві.

Доходи у сумі понад 1 млн грн, отримані протягом 2017 року, задекларували 742 особи. Це майже в два рази перевищує показник відповідного періоду минулого року. Найбільша кількість таких осіб обліковується по м. Києву – 291 особа, або 40 відсотків від загальної кількості.

За даними декларацій громадянами визначені податкові зобов’язання до сплати самостійно з податку на доходи фізичних осіб в сумі 191,4 млн грн та військового збору 31 млн грн.

Правом на отримання податкової знижки скористалися майже 20 тис. громадян. Це майже на 5 тис. осіб, або на 28 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року. Задекларовано до повернення податку на доходи фізичних осіб у сумі 42,2 млн грн, що на 13,8 млн грн, або на 49 відсотків більше, ніж за минулий рік.

 

Інші матеріали розділу Цифра дня

Цифра дня: 500 амбулаторій сучасного типу

повинні запрацювати  у сільській місцевості до кінця 2018 року. Про це заявив президент України Петро Порошенко на урочистостях у Києві з нагоди Дня медпрацівника, повідомляє портал ПромПолітІнформ.


Цифра дня: 13,9 млн грн премії

отримають на двох керівники «Нафтогазу» Андрій Коболєв та Юрій Вітренко за перемогу у Стокгольмському арбітражі, з 37 млн доларів, передбачених на ці цілі правлінню НАК «Нафтогаз Україна». Про це пише gazeta.ua з посиланням на статтю Дзеркала тижня, передає… Продовження…


Цифра дня: 30 тисяч заявок на 4G

отримав УДЦР від КиївСтар, Vodafone, lifecell для роботи їх радіоелектронних засобів по новим технологіям. Про це повідомляє прес-служба УДЦР з посиланням на Департамент радіослужби держпідприємства, передає портал ПромПолітІнформ.  З отриманих заявок – понад 21 тис…. Продовження…


Цифра дня: 290 агропідприємств України

мають право експортувати на ринок ЄС тваринницьку продукцію. Про це заявила заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева в ході IV Національного експортного форуму, повідомляє AgroPortal, передає портал ПромПолітІнформ…. Продовження…


915 мільйонів гривень Укрсоцбанк відсудив у Укргазвидобування

Про це повідомляє Finbalance, передає портал ПромПолітІнформ.


320 столичних автобусів

322 тролейбуса і 215 трамваїв, що становить майже 80% рухомого складу громадського транспорту Києва, потребують заміни. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на першого заступника голови КМДА Миколу Поворозника, передає портал ПромПолітІнформ.


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2018
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: