У Києві
UA | RU
Prompolitinform

В Україні розпочала роботу Координаційна Рада з розвитку цифрової економіки

Зв'язок та IT 06.07.2018
Image

5 липня 2018 року, відбулося установче засідання Координаційної ради з розвитку цифрової економіки та суспільства під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва. Інформує портал ПромПолітІнформ з посиланням на прес-центр Мінекономрозвитку.

Відкриваючи засідання Степан Кубів наголосив, що завданням Координаційної Ради є організація виконання Плану заходів щодо цифровізації економіки та суспільства на 2018 рік та подальше налагодження ефективної взаємодії у цьому напрямку між Урядом, бізнесом, громадськими організаціями та суспільством.

«Сьогодні цифровізація – головний перспективний напрямок розвитку української економіки та суспільства. Але ефективність залежить від чіткості постановки задачі – місії, візії нашої взаємодії. Правильно організувати цей процес – великий крок до успіху», – зазначив Степан Кубів.

Він наголосив, що Координаційна рада та її робочі підгрупи повинні здійснити якісну підготовку пропозицій щодо створення необхідних умов для ефективного розвитку і використання науково-технічного потенціалу України у сфері розвитку цифрової інфраструктури, зокрема у частині забезпечення широкосмугового доступу до мережі інтернет по всій території України.

«За інтернетом майбутнє: економічний та цифровий прорив можна здійснити, коли є узгодженість  дій та рішень усіх зацікавлених сторін. Ми говоримо про Національний план розвитку широкосмугового доступу до мережі інтернет. У межах цієї Координаційної ради треба зробити цю роботу ефективною», – підкреслив Степан Кубів.

Михайло Тітарчук, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України додав, що завданням Координаційної ради та її робочих підгруп буде напрацювання стратегічних  рішень у напрямках роботи таких підгруп. Очікується, що Координаційна рада буде збиратись двічі на місяць.

«Рада буде дієвою, якщо ми будемо разом працювати над ключовими завданнями цифровізації. Наприклад, щодо доступу до інфраструктури, яка по суті є основою для цифрових можливостей. Закон №1834-VIII  прийнятий рік тому, але наразі низка міністерств має прийняти певні документи, щоб можна було проводити широкосмуговий доступ до інтернету по усій Україні», – наголосив Михайло Тітарчук.

Інші матеріали розділу Зв'язок та IT

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який має врегулювати Telegram в Україні

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №11115, яким пропонується відрегулювати діяльність платформ спільного доступу до інформації, зокрема, месенджера Telegram. Картка законопроєкту, пише Рубрика, опублікована на сайті Верховної ради, повідомляє портал PromPolitInform. Авторами законодавчої ініціативи є нардепи від різних… Продовження…


Від Бєлгорода до Красноярська: хакерська група «BO TEAM» атакувала ворога у кібепросторі

Українська група кіберактивістів «BO Team» за останній тиждень провела цілу низку хакерських атак на ворожі інформаційні ресурси. Цього разу об’єктами хакерських ударів стало технологічне обладнання не тільки державних чи комунальних структур, але і приватних, суто… Продовження…


Google та Amazon слідом за Microsoft заблокують російським компаніям доступ до хмарних сервісів

З 20 березня Amazon та Google слідом за Microsoft також закриють доступ до своїх хмарних сервісів для російських компаній через санкції Європейського Союзу проти рф. Про це, пише Рубрика, мова йде у заяві компанії Softline, одного з… Продовження…


Київстар інвестує 5,8 млн грн в ІТ-навчання дітей-сиріт

Київстар, провідний український оператор мобільного зв’язку, оголосив про інвестицію 5,8 мільйона гривень у навчальну ініціативу з метою забезпечити ІТ-освітою та необхідними технічними пристроями понад 340 старшокласників, які втратили одного чи обох батьків під час війни… Продовження…


ШІ зможе створити зброю, яка зітре людей з лиця землі. Як цього не допустити

Учені розробили метод тестування ШІ-моделей на наявність «знань», які можна потенційно використовувати на шкоду. Штучний інтелект (ШІ), як і інші технології, може використовуватися як у хороших, так і в поганих цілях. Учені з Корнельського університету… Продовження…


Інвестиції в сучасні технології і штучний інтелект є нашим пріоритетом – Юлія Свириденко

Інвестиції в українські компанії, які використовують штучний інтелект, за останні 10 років значно зросли. Ця тенденція зберігається, попри війну. На цьому наголосила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко під час панельної дискусії «Штучний… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: