У Києві USD 0.44 EUR 28.20
UA | RU
Промполітінформ

В Україні відкрився перший науково-навчальний центр NATON Academy Ukraine

Суспільство 02.08.2018
ОБЩЕСТВО_В_Україні_відкрився_науково_навч_центр_NATON_01

Сьогодні в Україні офіційно відкрився перший науково-навчальний центр NATON Academy Ukraine, що є результатом плідної співпраці між українською стороною і всесвітньо відомими виробниками продукції для ендопротезування та остеосинтезу з Німеччини та Китаю, повідомляє портал ПромПолітІнформ.

Як розповіла на прес-конференції в Києві представник компанії OsteoNANO Валентина Буковська, унікальний навчальний центр вдалося створити завдяки допомозі ексклюзивних представників – компанії Naton Madical Group з Китаю – спільно з Національним медичним університетом ім. А.А. Богомольця для ефективного навчання та підтримки практикуючих лікарів і студентів-медиків за міжнародними стандартами, а також з міжнародних протоколів лікування. За її словами, для українських лікарів і студентів-медиків з’явилася можливість навчання та стажування за кордоном в провідних медзакладах світу.

«Вважаємо, що для того, щоб Україна рухалася в бік поліпшення медичного обслуговування, необхідний професіоналізм, дуже якісне обладнання, якісні медичні прилади, які застосовуються в роботі кожного лікаря», – сказала Валентина Буковська.

ОБЩЕСТВО_В_Україні_відкрився_науково_навч_центр_NATON_02224

Вона додала, що співпраця України і Naton Madical Group почалося близько 10 років тому, і на сьогодні результатом взаємодії OsteoNANO і підприємства з КНР стала «робота китайської компанії не тільки індивідуально з українськими лікарнями, а й з державою в рамках державних закупівель». «Більше 80% лікарень по всій Україні використовують продукцію саме Naton Madical Group. Ми раді такій співпраці з Naton Madical Group, яка допомагає постачати в Україну якісну продукцію за адекватною ціною. Якщо 10 років тому операція з ендопротезування коштувала не менше $8 тис., то сьогодні така операція коштує приблизно в 2,5 рази дешевше», – зазначила топ-менеджер.

У свою чергу віце-президент Naton Madical Group Джао Мінлі розповіла, що поглиблення співпраці між двома країнами в медичній сфері, і зокрема в області ендопротезування та остеосинтезу, зі створенням в Україні нового науково-навчального центру, сприятиме підвищенню рівня української медицини в цілому і розвитку навичок й талантів вітчизняних медичних фахівців.

«З моменту створення компанії Naton в 1996 році вона присвячувала всю свою увагу області відновлення здоров’я, надаючи хворим продукцію і сервіс відмінної якості протягом 22 років. Масштаб підприємства безперервно збільшувалися, і зараз ми вже розробляємо власну нову продукцію ендопротезування, самі її робимо, розширюємо масштаби маркетингу», – підкреслила вона.

У свою чергу присутній на прес-конференції завідувач кафедри травматології та ортопедії НМУ ім. А.А. Богомольця, доктор медичних наук, професор і віце-президент «Асоціації ортопедів і травматологів» Олександр Бур’янов відзначив, що ініціатива зі створення таких міжнародних курсів є на сьогодні актуальною необхідністю для українських фахівців. «Важливим є також обмін досвідом та комунікації, що дозволить досягти більш значущих структурних результатів», – прокоментував експерт створення в Україні навчального центру.

ОБЩЕСТВО_В_Україні_відкрився_науково_навч_центр_NATON_03334

За його словами, важливою особливістю навчального процесу стане те, що до навчання будуть залучені військово-медичні центри країни у всіх обласних містах і лікарні, які знаходяться поблизу лінії розмежування на Донбасі, зокрема, в Донецькій області – в Маріуполі, Краматорську та Лимані.

Відзначимо, сьогодні після відкриття Центру розпочнеться перше науково-навчальний захід для лікарів з усієї України «Сучасні питання остеосинтезу та ендопротезування».

Також стало відомо, що перед проведенням навчального курсу Naton Group безкоштовно надала набори інструментів для імплантації 25 лікарням по всій Україні загальною вартістю близько $600 тис.

Інші матеріали розділу Суспільство

Декларації з лікарями підписали лише 30% киян

Столиця України відстає від інших міст щодо показників підписаних декларацій з сімейними лікарями, натомість лідирує Вінниччина. Про це повідомив голова Національної служби здоров’я Олег Петренко, передає ПромПолітІнформ. «Столиця відстає щодо кількості підписаних декларацій зі своїми сімейними… Продовження…


Скоро запрацює ризикоорієнтований контроль імпорту харчових продуктів

Система НАССР буде запроваджена найближчим часом при імпорті харчових продуктів. Про це розповів голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа під час ділового форуму «#Перевірок.NET», який відбувся під… Продовження…


Спікер Парубій підписав закон про передачу Андріївської церкви Вселенському патріархату

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон про передачу Андріївської церкви Вселенському патріархату і направив його на підпис Президенту. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради, де оприлюднено Закон «Про особливості користування Андріївською церквою… Продовження…


У Львівській області зросла кількість туристів

Сума туристичного збору у Львівській області, сплаченого від початку 2018 року, збільшилася на 22%, як порівняти з аналогічним періодом минулого року. Про це розповіла голова Управління туризму і курортів Львівської облдержадміністрації Наталія Табака в інтерв’ю Zruchno.Travel…. Продовження…


Тільки четверта частина молодих українців ніколи не курила

Тютюнопаління є однією з найбільш поширених шкідливих звичок української молоді. Згідно з даними дослідження U-Report за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), майже 21% опитаних віком від 14 до 34 років зазначили, що курять. Про це… Продовження…


Білі хакери зламали понад сотню сепаратистських сайтів

Співтовариство кіберактивістів Ukrainian Cyber Alliance (UCA) на честь Дня захисника України зламало понад сотню сепаратистських сайтів. Про це повідомляється на сторінці UCA в Facebook, передає ПромПолітІнформ. «За традицією, що склалася, привітання ми викладаємо на зламаних… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2018
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: