У Києві USD 0.42 EUR 27.58
UA | RU
Промполітінформ

В Україні відкрився перший науково-навчальний центр NATON Academy Ukraine

Суспільство 02.08.2018
ОБЩЕСТВО_В_Україні_відкрився_науково_навч_центр_NATON_01

Сьогодні в Україні офіційно відкрився перший науково-навчальний центр NATON Academy Ukraine, що є результатом плідної співпраці між українською стороною і всесвітньо відомими виробниками продукції для ендопротезування та остеосинтезу з Німеччини та Китаю, повідомляє портал ПромПолітІнформ.

Як розповіла на прес-конференції в Києві представник компанії OsteoNANO Валентина Буковська, унікальний навчальний центр вдалося створити завдяки допомозі ексклюзивних представників – компанії Naton Madical Group з Китаю – спільно з Національним медичним університетом ім. А.А. Богомольця для ефективного навчання та підтримки практикуючих лікарів і студентів-медиків за міжнародними стандартами, а також з міжнародних протоколів лікування. За її словами, для українських лікарів і студентів-медиків з’явилася можливість навчання та стажування за кордоном в провідних медзакладах світу.

«Вважаємо, що для того, щоб Україна рухалася в бік поліпшення медичного обслуговування, необхідний професіоналізм, дуже якісне обладнання, якісні медичні прилади, які застосовуються в роботі кожного лікаря», – сказала Валентина Буковська.

ОБЩЕСТВО_В_Україні_відкрився_науково_навч_центр_NATON_02224

Вона додала, що співпраця України і Naton Madical Group почалося близько 10 років тому, і на сьогодні результатом взаємодії OsteoNANO і підприємства з КНР стала «робота китайської компанії не тільки індивідуально з українськими лікарнями, а й з державою в рамках державних закупівель». «Більше 80% лікарень по всій Україні використовують продукцію саме Naton Madical Group. Ми раді такій співпраці з Naton Madical Group, яка допомагає постачати в Україну якісну продукцію за адекватною ціною. Якщо 10 років тому операція з ендопротезування коштувала не менше $8 тис., то сьогодні така операція коштує приблизно в 2,5 рази дешевше», – зазначила топ-менеджер.

У свою чергу віце-президент Naton Madical Group Джао Мінлі розповіла, що поглиблення співпраці між двома країнами в медичній сфері, і зокрема в області ендопротезування та остеосинтезу, зі створенням в Україні нового науково-навчального центру, сприятиме підвищенню рівня української медицини в цілому і розвитку навичок й талантів вітчизняних медичних фахівців.

«З моменту створення компанії Naton в 1996 році вона присвячувала всю свою увагу області відновлення здоров’я, надаючи хворим продукцію і сервіс відмінної якості протягом 22 років. Масштаб підприємства безперервно збільшувалися, і зараз ми вже розробляємо власну нову продукцію ендопротезування, самі її робимо, розширюємо масштаби маркетингу», – підкреслила вона.

У свою чергу присутній на прес-конференції завідувач кафедри травматології та ортопедії НМУ ім. А.А. Богомольця, доктор медичних наук, професор і віце-президент «Асоціації ортопедів і травматологів» Олександр Бур’янов відзначив, що ініціатива зі створення таких міжнародних курсів є на сьогодні актуальною необхідністю для українських фахівців. «Важливим є також обмін досвідом та комунікації, що дозволить досягти більш значущих структурних результатів», – прокоментував експерт створення в Україні навчального центру.

ОБЩЕСТВО_В_Україні_відкрився_науково_навч_центр_NATON_03334

За його словами, важливою особливістю навчального процесу стане те, що до навчання будуть залучені військово-медичні центри країни у всіх обласних містах і лікарні, які знаходяться поблизу лінії розмежування на Донбасі, зокрема, в Донецькій області – в Маріуполі, Краматорську та Лимані.

Відзначимо, сьогодні після відкриття Центру розпочнеться перше науково-навчальний захід для лікарів з усієї України «Сучасні питання остеосинтезу та ендопротезування».

Також стало відомо, що перед проведенням навчального курсу Naton Group безкоштовно надала набори інструментів для імплантації 25 лікарням по всій Україні загальною вартістю близько $600 тис.

Інші матеріали розділу Суспільство

67% об’єктів соціального сектору і теплопостачальних підприємств готові до опалювального сезону

В країні йде планова підготовка до нового опалювального сезону 2018-2019 рр. І в цьому контексті важливо в першу чергу забезпечити технічний стан підприємств ТКЕ, соціального сектору (дитячі садки, школи, медичні заклади) та житлового. На цьому… Продовження…


2 серпня у пошановувачів McDonald’s з’явилася своя криптовалюта – MacCoin

Мережа ресторанів швидкого харчування фастфудів McDonald’s вирішила запустити власну криптовалюту – MacCoin. Компанія визначає нову “монету” як “першу повністю забезпечену їжею глобальну валюту”, повідомляє UBR з посиланням на LetKnow, передає портал ПромПолітІнформ. У компанії пояснили,… Продовження…


В Україні з’явиться публічна база даних про оснащеність лічильниками тепла та води

Мінрегіон запроваджує моніторинг стану оснащення будівель лічильниками та процедуру обміну інформацією між органами влади. В Україні з’явиться доступна, прозора та публічна база даних про оснащеність лічильниками тепла та води. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр… Продовження…


Чи зможуть українські фермери завоювати найбільший оптовий ринок Європи?

Українських виробників свіжих овочів і фруктів запрошують на найбільший в Європі оптовий ринок «Rungis». 19-20 вересня там зберуться виробники ЄС, і візьмуть участь в проведенні Днів України у Франції, повідомляє UBR, передає портал ПромПолітІнформ Організатори… Продовження…


В Україні вже майже 200 шкіл впроваджують НОП

За даними обласних державних адміністрацій вже 185 шкіл в Україні активно впроваджують принципи Нового Освітнього Простору (НОП). Це проведення енергоефективних заходів, створення цікавого креативного дизайну та мотивуючого простору для школярів, впровадження сучасних технологічних рішень, використання… Продовження…


В Україні запроваджено принцип пріоритетності збереження здоров’я населення

До прийняття будь-якого акта Урядом буде проведено аналіз впливу його реалізації на громадське здоров’я. Відтепер усі законодавчі акти, які ухвалює Уряд, повинні містити прогноз того, як впливатиме прийняття того чи іншого рішення на здоров’я людини…. Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2018
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: