У Києві USD 0.42 EUR 28.15
UA | RU
Промполітінформ

АМКУ перевірить ФДМ щодо захисту економічної конкуренції

Законодавство 04.09.2018
crop

В Антимонопольному комітеті України 14 вересня відбудеться засідання з метою перевірки Фонду держмайна щодо дотримання ним вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення єдиної бази звітів про оцінку.

Про це повідомляється на сайті АМКУ, передає ПромПолітІнформ.

Підставою для перевірки стали численні звернення до АМКУ.

“14 вересня 2018 року під керівництвом державного уповноваженого Комітету Агії Загребельської буде проведено робочу зустріч з метою здійснення всебічної та об’єктивної перевірки Фонду державного майна України щодо дотримання ним вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення, впровадження та функціонування єдиної бази звітів про оцінку та підключення до неї електронних майданчиків”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що питання буде порушене у зв’язку з численними зверненнями громадян, суб’єктів оціночної діяльності, громадських організацій, народних депутатів та публікаціями у ЗМІ.

“У зв’язку із численними надходженнями звернень громадян, суб’єктів оціночної діяльності, громадських організацій, народних депутатів України та публікаціями у засобах масової інформації та соціальних мережах Комітетом розпочато перевірку Фонду державного майна України щодо дотримання ним вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення, впровадження та функціонування єдиної бази звітів про оцінку та підключення до неї електронних майданчиків”, – зазначили в Антимонопольному комітеті.

Повідомляється, що на зустріч запрошено зацікавлених осіб, зокрема, суб’єктів оціночної діяльності, нотаріусів, представників громадськості та органів державної влади.

Наприкінці липня 2018 року Антимонопольний комітет розпочав перевірку Фонду держмайна щодо дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення, впровадження та функціонування єдиної бази звітів про оцінку та підключення до неї електронних майданчиків.

Відповідно до наказу ФДМУ від 17 травня 2018 року реєстрація звітів про оцінку в Єдиній базі даних звітів про оцінку та їх використання почала здійснюватись через авторизовані електронні майданчики. На момент відкриття бази єдиним посередником було визначено фірму «Ві Ай Пі Департамент».

Проте пізніше запрацювали іще чотири електронних майданчики – “ОЦІНКА.online”, «Експрес оцінка», «Професійна оцінка» та «Реєстр оцінки».

За даними ФДМУ, у Єдиній базі звітів про оцінку та електронних майданчиків станом на 29 серпня було зареєстровано 45 350 звітів. Причому, їх кількість зросла у півтора раза протягом останніх двох тижнів.

 

Інші матеріали розділу Законодавство

У 2018 році українські радіостанції оштрафували на 1,7 млн грн за невиконання мовних квот

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення протягом 2018 року оштрафувала за невиконання мовних квот 21 радіостанцію на суму понад 1,7 мільйона гривень. Про це заявив член Нацради Сергій Костинський у Facebook, передає ПромПолітІнформ. Так,… Продовження…


Верховна Рада подовжила мораторій на продаж землі

Верховна рада України 20 грудня підтримала законопроект №9355-5 “Про внесення змін до розділу Х “Перехідні положення” Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель”. За документ проголосував 231 парламентар, передає ПромПолітІнформ. Таким чином, мораторій… Продовження…


Рада посилила контроль за виробниками харчових продуктів

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект №8450 «Про інформацію для споживачів харчових продуктів», передає ПромПолітІнформ. Голос за віддав 231 народний депутат при 226-ти необхідних. Законопроектом вводиться заборона використання інформації, що може… Продовження…


У Мінприроди розробили механізм розрахунку вартості спецдозволу на надра

Міністерство екології та природних ресурсів розробило новий механізм розрахунку вартості спеціального дозволу на користування надрами. Про це повідомляє прес-служба Мінприроди, передає ПромПолітІнформ. «Мінприроди продовжує роботу над удосконаленням нормативно-правої бази, яка регулює  сферу надрокористування, та подальшою лібералізацією сфери… Продовження…


Україна закріпила моніторинг земельних відносин законодавчо

Україна першою у світі затвердила такий інноваційний інструмент, як моніторинг земельних відносин на законодавчому рівні. Про це повідомляє Урядовий портал за результатами презентації моніторингу земельних відносин в Україні за 2016-2017 роки, передає ПромПолітІнформ. «Україна стала першою у… Продовження…


Петро Порошенко підписав закон про посилення покарання за незаконну вирубку лісу

Президент України підписав закон, згідно з яким в кілька разів підвищено штрафи за незаконну рубку і знищення лісових культур та молодняку. Закон набере чинності з 1 січня 2019 року, повідомляє прес-служба Державного агентства лісових ресурсів України…. Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: