У Києві USD 0.42 EUR 28.15
UA | RU
Промполітінформ

Парламент провалив закон про нову модель ринку залізничних перевезень

Інфраструктура 19.10.2018
poezd

У проекті пропонувалося закріпити основні вимоги, обов’язки і права оператора інфраструктури

Верховна рада провалила в в першому читанні законопроект №7316 «Про залізничний транспорт України», передає ПромПолітІнформ.

Так, спікер ВР Андрій Парубій провів ряд невдалих голосувань за прийняття проекту за основу, за направлення його на доопрацювання у комітет та за повернення суб’єкту законодавчої ініціативи, після чого оголосив про відхилення законопроекту.

«Жорстке державне регулювання тарифів на залізничні перевезення, фінансове навантаження «Укрзалізниці» соціальними функціями держави (це і перевезення пільгових категорій пасажирів, і зобов’язання перевозити пасажирів у приміському сполученні за тарифами, що значно нижчі за собівартість), відсутність державних інвестицій у галузь призвели до стрімкого старіння основних фондів галузі. У першу чергу, це стосується рухомого складу», – підкреслювали автори проекту.

Законопроект встановлюв основи держрегулювання у сфері залізничного транспорту, визначає відносини з місцевими органами виконавчої влади та органами  місцевого самоврядування.

Документ презентував нову модель ринку залізничних перевезень, аналогічну європейським залізничним системам. У зв’язку з побудовою нової структури взаємовідносин на залізничному транспорті у проекті акту закріплювалися основні вимоги, обов’язки та права оператора інфраструктури, перевізника, права та обов’язки пасажира, норми щодо управління об’єктами інфраструктури, основні вимоги до залізничного рухомого складу та основи діяльності операторів залізничного рухомого складу.

Проектом встановлювався принцип рівноправного доступу до послуг інфраструктури, що поширюється на всіх осіб, зацікавлених в отриманні таких послуг.

Законопроект передбачав створення системи державного управління у сфері безпеки на залізничному транспорті відповідно до вимог положень законодавства Європейського союзу, імплементація яких передбачена Угодою про асоціацію, що дозволить підвищити рівень безпеки перевезень в умовах розвинутої конкуренції на ринку залізничних перевезень.

«Реалізація проекту акту сприятиме підвищенню конкурентоспроможності залізничного транспорту на внутрішньому і міжнародному ринках транспортних послуг, створить додаткові можливості залучення інвестиційних ресурсів для техніко-технологічної модернізації галузі, дозволить забезпечити реалізацію відповідних положень Угоди про асоціацію та інтеграцію залізничного транспорту України в єдину залізничну систему Європейського співтовариства», – зазначалося у пояснювальній записці.

Комітет парламенту з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує Кабінету міністрів перевірити обґрунтованість підвищення ставок плати за використання власних вагонів ПАТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, ціни на квитки в пасажирських поїздах в Україні з 1 жовтня 2018 року зросли ще на 12%. В УЗ повідомили, що це другий етап підвищення цін, а перший відбувся навесні цього року.

Додамо, раніше директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики ВАТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський заявив, що для забезпечення пасажирських перевезень по залізниці протягом найближчих п’яти років у цей напрямок необхідно інвестувати більше 111 млрд гривень.

Джерело: РБК-Україна

Інші матеріали розділу Інфраструктура

В «Укравтодорі» розповіли, які дороги будуть відремонтовані у 2019 році

У Хмельницькій, Вінницькій і Черкаській областях до 2019 році будуть завершені роботи на ділянці Львів -Умань, передає ПромПолітІнформ з посиланням на повідомлення глави «Укравтодору» Славоміра Новака в Facebook. За його словами, європейська магістраль Львів-Умань-Одеса, яка входить… Продовження…


УЗ почала подавати піввагони переможцям аукціонів на ProZorro

Укрзалізниця почала подавати під навантаження піввагони переможцям аукціонів на ProZorro. Про це повідомляє прес-служба компанії, передає ПромПолітІнформ. «Укрзалізниця подала переможцям перших аукціонів, що відбулися в електронній системі ProZorro.Продажі, піввагони під навантаження. Замовлення загалом 50 піввагонів зроблені на… Продовження…


Єврокомісія та Світовий банк розробили план розвитку транспортних мереж між Україною і ЄС

Європейська комісія спільно зі Світовим банком розробили інвестиційний план дій для розвитку інфраструктури у країнах «Східного партнерства», зокрема, в Україні. Про це повідомляє Європейска правда, з посиланням на прес-службу ЄК, інформує портал ПромПолітІнформ. «Європейська комісія та… Продовження…


GEFCO Group та іспанська BERGÉ створили СП з логістики нових і вживаних автомобілів

GEFCO Group (Франція) і BERGÉ (Іспанія) повідомили про створення провайдера логістики готових автомобілів BERGÉ GEFCO S.L, партнери якої будуть власниками в рівних частках, передає портал ПромПолітІнформ  з посиланням на спільний прес-реліз обох компаній. Нова компанія… Продовження…


МАУ посилює норми перевезення ручної поклажі

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» з 15 січня 2019 року знижує норми провезення ручної поклажі на всіх своїх рейсах, повідомляє прес-служба компанії. Норми будуть діяти для пасажирів, які придбали квитки після 1 листопада 2018 року. Для тих,… Продовження…


Морські порти України в 2018 році перевалили понад 135 млн. тонн вантажів

За підсумками 2018 року морські порти України перевалили майже на 2,6 млн. тонн вантажів більше ніж у 2017 році, передає портал ПромПолітІнформ з посиланням на прес-службу Адміністрації морських портів України. Збільшення вантажопотоку спостерігається за чотирма… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: