У Києві USD 0.43 EUR 28.10
UA | RU
Промполітінформ

Чому «Київстар» у IV кварталі 2018 року планує великі витрати?

Зв'язок та IT 08.11.2018
СВЯЗЬ_ЗG_Киевстар_запустил_3Джи_в_Одессе

Найбільший український мобільний оператор компанія “Київстар” в липні-вересні 2018 року збільшив загальний дохід на 14% до 4,925 млрд грн, при цьому виручка від послуг мобільного зв’язку зросла більш ніж на 14% до 4,6 млрд грн в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. У компанії повідомляють, що зростання доходів від послуг мобільної передачі даних в січні-вересні склав 82%, а сама ця категорія зайняла майже половину від загальної суми доходів, принесених послугами мобільного зв’язку, повідомляє портал ПромПолітІнформ  з посиланням на прес-службу оператора.

Абоненти оператора також збільшили споживання інтернету на 181% – до 2 347МБ на абонента. На думку оператора, цей показник перевищує аналогічні метрики ряду країн Європейського співтовариства.

Оператору також вдалося наростити абонбазу як в цілому на 0,5% до 26,6 млн клієнтів, так і в сегменті користування мобільним інтернетом – на 23,5% до 14,5 млн користувачів.

В результаті на 14,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився і середній дохід на одного абонента мобільного зв’язку – до 57 грн.

Також оператор наростив абонбазу і доходи від послуг фіксованого зв’язку, потіснивши на цьому ринку низку конкурентів.

Так, доходи від послуг фіксованого зв’язку “Київстар” в третьому кварталі 2018 року зросли на 9,9% до 302 млн грн, а кількість домогосподарств, що підключили послугу «Домашній інтернет», збільшилася на 9,8% – до 900 тисяч.

Середній дохід на абонента фіксованого зв’язку зріс на 3% до 71 грн – в основному за рахунок підвищеного попиту на послуги мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і цифрового ТВ в рамках “єдиного чека”ю.

У третьому кварталі 2018 року EBITDA “Київстару” зросла на 20,6% – до 2,833 млрд грн, при цьому маржа EBITDA – зросла на 3,1 п.п, до 57,5%, а загальна сума податків і відрахувань компанії до бюджетів різних рівнів склала 1,716 млрд грн.

В цілому за підсумками січня-вересня 2018 року оператор збільшив загальний дохід на 12% – до 13,71 млрд грн, виручку від послуг мобільного зв’язку – на 12,3%, до 12,75 млрд грн, від послуг фіксованого зв’язку – на 5 , 7%, до 895 млн грн, а EBITDA за дев’ять місяців 2018 року зросла на 15% – до 7,736 млрд грн.

“Сильне зростання EBITDA і її маржі був обумовлений зростанням виручки і затримкою певних витрат, які очікуються в четвертому кварталі 2018 року”, – підкреслюється в звіті материнської структури оператора – міжнародній телеком-групи VEON.

“Київстар” – найбільший український оператор мобільного зв’язку, що обслуговує близько 26,6 млн абонентів.

Інші матеріали розділу Зв'язок та IT

АМКУ відкрив справу проти мобільних операторів через «спірну абонплату»

Антимонопольний комітет відкрив справу проти ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» і ТОВ «Лайфселл» у зв’язку із встановленням чотиритижневого розрахункового періоду. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebоok державний уповноважений АМКУ Марія Процишен. «Зважаючи на вищенаведене та… Продовження…


Браузер Chrome «навчать» захищати смартфони від шахрайських сайтів

Нова версія браузера Chrome 71 для мобільних, яка з’явиться в грудні, отримає нову функцію безпеки, яка захищатиме користувачів від фінансового шахрайства в мережі. Про це повідомляє The Verge. «Користувачі Chrome 71 отримають повідомлення при відвідуванні нечітких… Продовження…


Vodafone підвищить вартість тарифів для бізнесу в середньому на 25% з грудня

Мобільний оператор “Vodafone Україна” з 1 грудня 2018 року підвищить вартість лінійки бізнес-тарифів Vodafone Red Business для контрактних абонентів в середньому на 25%, при цьому переважна більшість тарифних планів лінійки отримають безлімітний мобільний інтернет, передає… Продовження…


Додаток Kyiv City Guide отримав міжнародну відзнаку

Мобільний додаток Kyiv City Guide отримав високу оцінку «highly commended» на церемонії вручення Міжнародної туристичної премії за 2018 рік у Лондоні. Як повідомив начальник Управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко, у номінації «Найбільш інноваційне… Продовження…


У Facebook з’явиться нова функція

Додаток Facebook Messenger невдовзі дозволить видаляти повідомлення протягом 10 хвилин після їх відправлення. Про це йдеться в характеристиці оновлення додатку. «Незабаром: Видалення повідомлення після його відправлення. Якщо ви випадково надіслали помилкове фото або недостовірну інформацію, ви… Продовження…


У Facebook виявили витік даних 257 тис. користувачів

Дані 257 тисяч користувачів соціальної мережі Facebook розміщені у вільному доступі в інтернеті, в тому числі приватні повідомлення більше 80 тис. користувачів, передає ПромПолітІнформ, посилаючись на ВВС. Зазначено, що дані знаходяться на сайті Fbserver, проте сам… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2018
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: