У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Дипломатичного ляпаса отримала Росія на Всесвітній конференції радіозв’язку

Зв'язок та IT 07.12.2015
Корсун_В_И_Ген_директор_ДП_УГЦР_2

Учасники форуму засудили анексію Криму і спроби легалізувати незаконне використання частотних присвоєнь своїм РЕЗ на окупованій території

В рамках проведення Всесвітньої конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ), яка нещодавно завершилася у Швейцарії, українською делегацією було проведено значну роботу щодо протидії спробам Російської Федерації легалізувати незаконне використання частотних присвоєнь своїм радіоелектронним засобам на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим. Зокрема, на конференції делегація України заявила про незаконність встановлення або експлуатації будь-яких передавальних станцій в Криму без згоди нашої держави, а також про необхідність дотримання вимог резолюції 68/262 Генеральної Асамблеї ООН «Територіальна цілісність України», адресованих спеціалізованим установам, до яких належить Міжнародний союз електрозв’язку.

Країни-учасниці МСЕ, серед яких, зокрема, США, Канада, Великобританія, Німеччина, Австралія, Швеція та багато інших, дослухалися і на підтримку української делегації виступили з різкою заявою, в якій засудили агресивні дії Росії й закликали країни-членів МСЕ дотримуватись положень резолюції 68/262 (2014 р.) Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй щодо невизнання будь-якої зміни статусу Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

В заяві країн-учасниць МСЕ, зокрема, зазначається, що “вони залишаються відданими збереженню суверенітету та територіальної цілісності України. Вони не визнають незаконний референдум в Криму, який є явним порушенням Конституції України, а також рішуче засуджують незаконне приєднання Криму й Севастополя до Російської Федерації та не визнають це. Крім того, вони вважають, що немає місця використанню сили та примушенню до зміни кордонів в Європі в XXI столітті”.

Важливо, що заяву України і спільну заяву країн-учасниць МСЕ було включено до Заключних актів Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року.

Як повідомив у коментарі прес-службі УДЦР генеральний директор підприємства Володимир Корсун, ця заява стала вагомим здобутком української делегації на представницькому міжнародному форумі.

«Якщо ці слова перевести з дипломатичної мови на звичайну, ці заяви можна вважати гучним ляпасом Російській Федерації, яка нехтуючи нормами міжнародного права анексувала Крим та намагається легалізувати незаконне використання частотних присвоєнь своїм радіоелектронним засобам на окупованій території. Саме підтримка МСЕ, в якості спеціалізованої установи ООН, та такі дії провідних країн світу гарантують дотримання законних прав України щодо використання частотного спектра на території Криму», – наголосив Володимир Корсун.

Нагадаємо, що в рамках виконання УДЦР робіт з набуття міжнародного статусу для частотних присвоєнь РЕЗ України, розташованих на території Автономної Республіки Крим, МСЕ офіційно проінформував адміністрації зв’язку Російської Федерації та України про те, що “у відповідності до пункту 6 Резолюції 68/262 Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй “Територіальна цілісність України” адміністрацією зв’язку, відповідальною за частотні присвоєння і виділення в Криму, є Україна”.

Інші матеріали розділу Зв'язок та IT

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який має врегулювати Telegram в Україні

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №11115, яким пропонується відрегулювати діяльність платформ спільного доступу до інформації, зокрема, месенджера Telegram. Картка законопроєкту, пише Рубрика, опублікована на сайті Верховної ради, повідомляє портал PromPolitInform. Авторами законодавчої ініціативи є нардепи від різних… Продовження…


Від Бєлгорода до Красноярська: хакерська група «BO TEAM» атакувала ворога у кібепросторі

Українська група кіберактивістів «BO Team» за останній тиждень провела цілу низку хакерських атак на ворожі інформаційні ресурси. Цього разу об’єктами хакерських ударів стало технологічне обладнання не тільки державних чи комунальних структур, але і приватних, суто… Продовження…


Google та Amazon слідом за Microsoft заблокують російським компаніям доступ до хмарних сервісів

З 20 березня Amazon та Google слідом за Microsoft також закриють доступ до своїх хмарних сервісів для російських компаній через санкції Європейського Союзу проти рф. Про це, пише Рубрика, мова йде у заяві компанії Softline, одного з… Продовження…


Київстар інвестує 5,8 млн грн в ІТ-навчання дітей-сиріт

Київстар, провідний український оператор мобільного зв’язку, оголосив про інвестицію 5,8 мільйона гривень у навчальну ініціативу з метою забезпечити ІТ-освітою та необхідними технічними пристроями понад 340 старшокласників, які втратили одного чи обох батьків під час війни… Продовження…


ШІ зможе створити зброю, яка зітре людей з лиця землі. Як цього не допустити

Учені розробили метод тестування ШІ-моделей на наявність «знань», які можна потенційно використовувати на шкоду. Штучний інтелект (ШІ), як і інші технології, може використовуватися як у хороших, так і в поганих цілях. Учені з Корнельського університету… Продовження…


Інвестиції в сучасні технології і штучний інтелект є нашим пріоритетом – Юлія Свириденко

Інвестиції в українські компанії, які використовують штучний інтелект, за останні 10 років значно зросли. Ця тенденція зберігається, попри війну. На цьому наголосила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко під час панельної дискусії «Штучний… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: