У Києві USD 0.41 EUR 26.40
UA | RU
Промполітінформ

«Метінвест» вирішив диверсифікувати поставки сировини на маріупольські меткомбінати

Металургія 07.04.2016
55

«Метінвест» змушений відновити поставки сировини на маріупольські металургійні комбінати імені Ілліча та “Азовсталь” через морські порти, – сказано в повідомленні прес-служби групи.

“Причина – в низькій пропускній здатності перегону Камиш-Зоря-Волноваха, єдиного залізничного шляху, що з’єднує Маріуполь з рештою України”, – пояснили на підприємстві.

У повідомленні компанії також наголошується, що обмежена пропускна здатність ділянки не дозволяє збільшити завантаження меткомбінатів Маріуполя і виробляти заплановані 19,5 тисяч тонн чавуну на добу.

“Замість необхідних 16 вантажних поїздів на добу “Укрзалізниця” забезпечує в напрямку Маріуполя тільки 13″, – сказано в повідомленні.

Як підкреслили в «Метінвесті», це пов’язано з дефіцитом локомотивної тяги і неефективною операційної роботою залізниці: несвоєчасним забезпеченням дизельним паливом і запасними частинами, заправкою локомотивів тільки в депо приписки і неоптимальним графіком змінних локомотивних бригад.

“Для того, щоб виконати свої зобов’язання перед споживачами металопродукції, група вирішила повернутися до каботажних перевезень сировини, які були зупинені в листопаді 2015 року. У найближчі місяці планується перевозити близько 200 тисяч тонн залізорудного концентрату щомісячно через порт Бердянська в маріупольські порти”, – заявили в компанії.

На підприємстві також відзначають, що використання альтернативного маршруту є вимушеним заходом і призводить до значного подорожчання поставок сировини (8-15 доларів на тонну) і, як наслідок, збільшення собівартості чавуну.

“Додаткові логістичні витрати впритул наближають змінні витрати металургійних комбінатів до цін реалізації продукції, але іншого рішення металурги в нинішній ситуації не бачать”, – заявили в «Метінвесті».

ММК ім. Ілліча і «Азовсталь» входять до групи “Метінвест”, основними акціонерами якої є ЗАТ “Систем Кепітал Менеджмент” Ріната Ахметова (71,24%) і група компаній “Смарт-холдинг” (23,76%).

ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.

Інші матеріали розділу Металургія

Україна збільшила експорт прокату

За 4 місяці 2019 року українськими металургійними підприємствами вироблено 6,18 млн т металопрокату (100,1% порівняно з аналогічним періодом 2018 г.), з яких, за інформацією ДП «Держаналітінформ», експортовано близько 5,34 млн т, або 86,4%. В аналогічному… Продовження…


Металурги дали прогноз по виробництву в червні

У червні 2019 року українські металургійні підприємства планують виробити 1,9 млн тонн сталі. Такий прогноз міститься в матеріалах ОП «Укрметалургпром» до щомісячної балансової наради, повідомляє портал ПромПолітІнформ. При цьому випуск чавуну складе близько 1,9 млн… Продовження…


АМКР за 16 млн грн оновив систему управління гірничою технікою

Комбінат встановив засоби контролю на 37 автосамосвалах і восьми допоміжних авто ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР) модернізував автоматизовану систему диспетчерського управління гірничотранспортним обладнанням (АСДУ ГТО) за 16 млн грн. Про це йдеться в повідомленні на… Продовження…


Експорт чавуну з України виріс майже вдвічі

Експорт чавуну з України в квітні виріс на 92,7%, до $75,52 млн, у порівнянні з попереднім місяцем. У натуральному вираженні експорт чавуну за місяць збільшився на 45,05%, до 228,5 тис. т. Про це свідчать статистичні… Продовження…


Туреччина не буде застосовувати обмежувальні заходи щодо української металопродукції

Турецька Рада з питань оцінки захисних заходів щодо імпорту одноголосно прийняла рішення завершити розслідування щодо української металопродукції без застосування обмежувальних заходів. Про це повідомило  Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України слідом за оприлюдненим повідомленням… Продовження…


Південний ГЗК у квітні збільшив випуск концентрату на 4,7%

Південний гірничо-збагачувальний комбінат (Південний ГЗК) у квітні збільшив виробництво залізорудного концентрату на 4,7%, до 1,04 млн т, порівняно з аналогічним місяцем роком раніше. Про це йдеться на сайті підприємства, передає ПромПолітІнформ. Випуск агломерату в квітні впав… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: