У Києві
UA | RU
Prompolitinform

102 з 118 пасажирських літаків українських авіакомпаній взяті в лізинг

Інфраструктура 21.08.2017
1

Переважна більшість пасажирських літаків українських авіакомпаній не є власністю останніх, а взяті в лізинг в інших країнах.

Про це свідчать дані Державного реєстру цивільних повітряних суден, пише ЦТС.

Зокрема, найбільше пасажирських літаків взято в лізинг в США – 23 одиниці (з них експлуатантом 20 одиниць є авіакомпанія МАУ), на Кіпрі – 21 одиниця, в Ірландії – 11 одиниць, в ОАЕ – 8 одиниць, в Сінгапурі і Португалії – по 7 одиниць. Також серед країн, де беруть в лізинг літаки вітчизняні авіакомпанії: Віргінські острови, Сейшельські острови, Бермудські Острови, Люксембург, Канада.

Тільки чотири авіакомпанії володіють власними повітряними судами.

Флот «Мотор Січі» та «України» цілком складається з власних літаків, «Урги» і МАУ – частково.

Також, згідно з даними, Державного реєстру цивільних повітряних суден, тільки у чотирьох перевізників більше 10 літаків: МАУ – 41 (без урахування вантажного), «Урга» – 14 (без урахування вантажних і навчального), «Роза вітрів» – 11 і «Хорс »- 10. у шести авіакомпаній розмір флоту коливається в межах від 3 до 7 літаків. Це Yanair, «Мотор Січ», ДАРТ, Bravo Airways і «Україна».

Інші матеріали розділу Інфраструктура

Інвестори отримають компенсацію за побудовані об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури

Якщо під час будівництва комерційного об’єкту бізнес буде інвестувати у спорудження інфраструктурних об’єктів, то за таке будівництво уряд обіцяє виплачувати компенсацію.  Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів, уточнюючи, що мова йде насамперед про об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури. Про це повідомляє… Продовження…


Викрито схему заволодіння 117 млн грн «Укрзалізниці» при закупівлях кабельної продукції, – НАБУ

НАБУ і САП викрили дві організовані групи на заволодінні коштами АТ «Укрзалізниця» під час закупівлі кабельно-провідникової продукції. Протягом двох років компанії постачали продукцію за завищеними цінами, внаслідок чого УЗ зазнала збитків на 117 мільйонів гривень…. Продовження…


Можливість відновлення авіаперевезень. Наскільки готова до цього інфраструктура України

Інфраструктура України на 90% готова умовно до відновлення авіаперевезень. Деякі аеропорти за 2-3 місяці, якщо приймуть відповідне рішення, будуть готові повноцінно запрацювати. Про це, коментуючи початок переговорів із регуляторами США та ЄС щодо можливості відновлення… Продовження…


Понад 1000 суден вийшло з портів України морським коридором, – Брінк

З портів Чорного моря України гуманітарним коридором відправлено 1005 кораблів, які доставили близько 30 мільйонів тонн вантажу на світові ринки, зокрема й зерно. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на X посла США в Україні Бріджит Брінк, інформує… Продовження…


Кабмін та Світовий банк розпочали роботу над стратегією забезпечення українців доступним житлом

Кабінет міністрів України та Світовий банк розпочали роботу над створенням дорожньої карти щодо створення Програми забезпечення українців доступним житлом. Про це, повідомляє Мінекономіки,  йшлося під час онлайн-зустрічі міністра економіки України Юлії Свириденко з командою Світового… Продовження…


Кабмін виділив понад 17 млрд.грн. на ремонт автодоріг

Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури спрямовано 17 млрд. 104 млн. 119,5 тис. грн. на нову бюджетну програму «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення». Про це, інформує Newsyou, повідомив представник КМУ… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: