У Києві побудують гірськолижний комплекс за 12,3 млн євро

Інфраструктура 06.09.2017 / автор:
У Києві побудують гірськолижний комплекс за 12,3 млн євро

Київська влада почала підготовку до проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора для будівництва гірськолижного комплексу для активного всесезонного відпочинку.

Про це повідомили в прес-службі КМДА, передає ПромПолітІнформ.

За інформацією КМДА, вивчається можливість будівництва гірськолижного комплексу «Пирогово» на місці колишнього полігону твердих побутових відходів № 1. Орієнтовний обсяг інвестицій в проект складає 12,3 млн ерво.

На земельній ділянці площею близько 100 га планують облаштувати спортивний центр з басейном і залами для занять спортом, технічний водойм (площа поверхні – 33,275 тис. кв. м) з обладнанням для тренувань, кафе, автомобільну стоянку і магазини.

Крім того, в інфраструктуру комплексу планують включити готельно-ресторанний комплекс з приміщеннями для проведення семінарів і конференцій, мотузковий парк, інформаційні хаби, ресторан, кінно-спортивний заклад, спортивні майданчики для гри в міні-футбол.

Планується також облаштування відкритої площадки: взимку – в якості зони викочування лижників і сноубордистів, для проведення масових спортивно-культурних заходів, а влітку – для розміщення рамп для ролерів і скейтбордерів, батутів, збірно-розбірних атракціонів