У Києві USD 0.43 EUR 27.20
UA | RU
Промполітінформ

АМКУ перевірить ФДМ щодо захисту економічної конкуренції

Законодавство 04.09.2018
crop

В Антимонопольному комітеті України 14 вересня відбудеться засідання з метою перевірки Фонду держмайна щодо дотримання ним вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення єдиної бази звітів про оцінку.

Про це повідомляється на сайті АМКУ, передає ПромПолітІнформ.

Підставою для перевірки стали численні звернення до АМКУ.

“14 вересня 2018 року під керівництвом державного уповноваженого Комітету Агії Загребельської буде проведено робочу зустріч з метою здійснення всебічної та об’єктивної перевірки Фонду державного майна України щодо дотримання ним вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення, впровадження та функціонування єдиної бази звітів про оцінку та підключення до неї електронних майданчиків”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що питання буде порушене у зв’язку з численними зверненнями громадян, суб’єктів оціночної діяльності, громадських організацій, народних депутатів та публікаціями у ЗМІ.

“У зв’язку із численними надходженнями звернень громадян, суб’єктів оціночної діяльності, громадських організацій, народних депутатів України та публікаціями у засобах масової інформації та соціальних мережах Комітетом розпочато перевірку Фонду державного майна України щодо дотримання ним вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення, впровадження та функціонування єдиної бази звітів про оцінку та підключення до неї електронних майданчиків”, – зазначили в Антимонопольному комітеті.

Повідомляється, що на зустріч запрошено зацікавлених осіб, зокрема, суб’єктів оціночної діяльності, нотаріусів, представників громадськості та органів державної влади.

Наприкінці липня 2018 року Антимонопольний комітет розпочав перевірку Фонду держмайна щодо дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час створення, впровадження та функціонування єдиної бази звітів про оцінку та підключення до неї електронних майданчиків.

Відповідно до наказу ФДМУ від 17 травня 2018 року реєстрація звітів про оцінку в Єдиній базі даних звітів про оцінку та їх використання почала здійснюватись через авторизовані електронні майданчики. На момент відкриття бази єдиним посередником було визначено фірму «Ві Ай Пі Департамент».

Проте пізніше запрацювали іще чотири електронних майданчики – “ОЦІНКА.online”, «Експрес оцінка», «Професійна оцінка» та «Реєстр оцінки».

За даними ФДМУ, у Єдиній базі звітів про оцінку та електронних майданчиків станом на 29 серпня було зареєстровано 45 350 звітів. Причому, їх кількість зросла у півтора раза протягом останніх двох тижнів.

 

Інші матеріали розділу Законодавство

Верховний суд дозволив Курченку оскаржити передачу Одеського НПЗ державі

Верховний суд України скасував постанову про закриття апеляційного провадження у справі про передачу державі нерухомого майна, яке належало ПАТ Одеський нафтопереробний завод. Відповідне рішення винесено 4 квітня. Про це повідомляє «НВ Бізнес», інформує портал ПромПолітІнформ…. Продовження…


Україна програла транзитну суперечку з РФ у СОТ

Україна програла ключову торговельну суперечку з РФ у СОТ у справі щодо транзитних перевезень. Про це пише “Європейської правди”, повідомляє портал ПромПолітІнформ. Київ оскаржував політичну заборону росіян, яка розірвала найкоротший шлях українських товарів на ринки… Продовження…


Легка промисловість може отримати звільнення від податкового тягаря на 10 років

У Верховній Раді зареєстровано Проект Закону “Про внесення змін до розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної привабливості підприємств легкої промисловості” №10192 від 27.03.2019 р. Інформацію про це розміщено на офіційному веб-порталі парламента,… Продовження…


НКЦПФР розробила новий законопроект про накопичувальну пенсію

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку завершила розробку проекту закону, який запроваджує в Україні пенсійну систему 2-го рівня. Про це повідомляє прес-служба НКЦПФР, передає ПромПолітІнформ. Очікується, що після затвердження на засіданні уряду він… Продовження…


Виробникам промислової продукції збираються полегшити умови експорту до ЄС

У Верховній Раді зареєстрували законопроект на заміну проваленому наприкінці лютого проекту, ухвалення якого є умовою ЄС для початку офіційної процедури оцінки готовності України до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (АСАА). Документ… Продовження…


Глава КС Станіслав Шевчук відмовиться приводити до присяги президента в разі фальсифікації виборів

Глава Конституційного суду України Станіслав Шевчук може відмовитися приводити після виборів до присяги президента, якщо той буде обраний шляхом фальсифікації. Про це Шевчук заявив в інтерв’ю “Стране”, повідомляє портал ПромПолітІнформ. “Згідно зі статтею 104 Конституції… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: