У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Україна й Польща спільно створюватимуть супутники

Промисловість 12.10.2018
photo_2018-10-11_22-54-08

Делегація Польського космічного агентства POLSA та КБ «Південне» обговорили питання потенційних шляхів співпраці між Україною і Польщею в сфері створення ракетно-космічної техніки.

Про це повідомили у прес-службі українського підприємства, на якому 11 жовтня побувала польська делегація.

«У Польщі існує потужна космічна кооперація. Можливо, ми змогли б налагодити співпрацю в області створення супутників і супутникових платформ», – підкреслив перший заступник генерального директора – генерального конструктора з системного проектування КБ «Південне» Олександр Кушнарьов.

У прес-службі зазначили, що до складу делегації, крім директора і керівника сектора департаменту оборонних проектів, директора департаменту стратегії та міжнародного співробітництва POLSA, увійшли представники міністерств і підприємств космічної галузі Республіки Польща.

Візиту польських фахівців в КБ «Південне» передувала їхня зустріч у Києві на ХI Міжнародному авіакосмічному салоні «Авіасвіт-ХХI» та XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека-2018», де президент Польського космічного агентства Гжегож Брона і генеральний директор КБ «Південне» Олександр Дегтярев обговорили можливі напрямки співпраці. Продовжити цю розмову на більш детальному рівні колеги змогли в Дніпрі.

Члени польської делегації ознайомилися з діяльністю КБ «Південне», подивилися кілька відеофільмів, присвячених космічним проектам КБ, оглянули нові виробничі потужності підприємства тощо, і провели зустріч з фахівцями КБ «Південне» і Південмашу.

Гостей ознайомили з космічними та оборонними технологіями КБ «Південне», серед яких особливу увагу було приділено ракетам-носіям «Циклон-1М» і «Циклон-4М», супутникам і супутниковим платформам.

Гості презентували можливості Польського космічного агентства і промислової кооперації в області систем двигунів, сучасних технологій і матеріалів. Польські колеги висловили думку, що, об’єднавши можливості України і Польщі в області космічного ракетобудування, країни могли б домогтися значних результатів і суттєвої економії коштів

 

Інші матеріали розділу Промисловість

Дістанемо до будь-якого лігва ворога. Україна розпочала виробництво ракет з дальністю понад 640 км

Україна розгорнула виробництво ракет з дальністю понад 640 кілометрів. Про це, інформує «Ми – Україна»,  розповів міністр стратегічної промисловості України Олександр Камишин в інтерв’ю The Washington Post, повідомляє портал PromPolitInform. Окрім цього, наша держава почала розробляти… Продовження…


Німецький концерн Rheinmetall планує побудувати в Україні щонайменше 4 збройові заводи

Гендиректор німецького Rheinmetall Армін Паппергер у четвер, 14 березня, заявив, що концерн планує побудувати щонайменше чотири збройові заводи в Україні. Як пише Еспресо, про це інформує Le Monde, повідомляє портал PromPolitInform. Вказано, що йдеться про будівництво… Продовження…


В Україні налагодили виробництво аналогів американських M113, MaxxPro і Humvee

В Україні під час повномасштабної війни налагодили виробництво аналогів американських бронемашин M113, MaxxPro і Humvee. Вони вже використовуються в бойових умовах. Про це, інформує NV, розповів в ефірі телемарафону у неділю, 3 березня, представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, передає… Продовження…


ЗСУ отримали 46 нових видів озброєння українського виробництва з початку року, – Міністерство оборони

ЗСУ за перші два місяці 2024 року отримали 46 зразків озброєння та військової техніки, які розроблені та виготовлені в Україні. Про це, передає Міноборони,  повідомив заступник міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, інформує портал PromPolitInform. «За перші… Продовження…


На Одещині аграрії розпочали весняну посівну

Аграрії Одещини вже розпочали третю весняну посівну в умовах збройної агресії рф. Відповідно до структури посівних площ під урожай 2024 року необхідно посіяти 789,4 тис. га ярих сільськогосподарських культур. Як передає портал PromPolitInform, про це… Продовження…


У Мінекономіки прокоментували розвиток ВПК: Умовно, продати 1000 «Стугон» – купити F-16

Якщо партнери надаватимуть фінансову підтримку бюджету та залученню інвестицій, Україні слід розвивати ВПК усередині країни, заявив Денис Шемякін Україна може почати продавати певні види озброєнь власного виробництва на зовнішні ринки, якщо якоїсь категорії товарів буде… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: