У Києві USD 0.38 EUR 27.20
UA | RU
Prompolitinform

Спецтехноекспорт створив електромагнітну зброю

Промисловий потенціал 30.03.2019
facebook_com_spetstechnoexport_650x410

Підприємства оборонного комплексу України розробили та опанували виробництво електромагнітної зброї, призначеної для ураження різних типів військових радіоелектронних засобів, у тому числі систем енергоживлення та систем передавання даних.

Про це повідомляє державне підприємство “Спецтехноекспорт“, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, передає ПромПолітІнформ.

“Завдяки виконаній роботі українські науковці та розробники отримали належний рівень фінансування, що допомогло їм продукувати нові знання та втілити їх у нові рентабельні продукти. Також завдяки цьому проекту Україна долучилася до закритого клубу держав, що працюють над створенням високоефективної електромагнітної зброї”, – повідомив директор “Спецтехноекспорту” Владислав Бельбас.

Як зазначається в повідомленні, нова електромагнітна зброя створює потужне електромагнітне випромінювання, що призводить до виходу з ладу радіоелектронної апаратури, яка є у складі озброєнь і військової техніки, або створює значні перешкоди її штатному функціонуванню.

Такий тип озброєнь використовує тільки енергію електромагнітного випромінювання, тому його дія не має летального впливу на людей, однак здатна вивести з ладу будь-яку техніку або об’єкти інфраструктури, оснащені електронними системами.

Електромагнітні боєприпаси можуть бути розміщені як на ракетних, так і на авіаційних носіях, включаючи безпілотні літальні апарати.

Таким чином, зазначають у “Спецтехноекспорті”, нову електромагнітну зброю можна ефективно застосовувати проти стратегічно важливих цілей противника, зокрема командних та адміністративних центрів, вузлів зв’язку, електростанцій, об’єктів протиповітряної оборони тощо без ризику заподіяння шкоди цивільному населенню.

Як зазначають на підприємстві, у лютому 2019 року підприємство “Спецтехноекспорт” вже здійснило поставку до Індії першої партії нового типу зброї та проводить перемовини щодо постачання додаткової партії зазначених виробів. Водночас оборонні підприємства України готові в разі зацікавленості з боку силових структур та спрямування відповідного замовлення розгорнути серійне виробництво електромагнітної зброї для українського війська.

Крім того, повідомляється, близько 10% свого щорічного доходу “Спецтехноекспорт” отримує від реалізації науково-дослідних проектів.

Загалом, у 2018 році підприємство виконало зовнішньоекономічні контракти загальною вартістю 152,6 млн дол., що на 27% більше, ніж у 2017 році. При цьому в 2018 році було укладено 148 нових оборонних контрактів на рекордну протягом останніх 5 років суму 282,5 млн дол. Значне зростання показали як експортний, так і імпортний напрями роботи підприємства.

 

Інші матеріали розділу Промисловий потенціал

В Україні за три попередні роки кількість заводів с/г машинобудування зросла на 450%

У 2017-2019 роках кількість машинобудівних підприємств в Україні, які виробляють продукцію для АПК, зросла з 40 до 181. Зростання склало 450%. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, пише… Продовження…


Звернення до Голови Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїла Саакашвілі – вивести рибну галузь країни з кризи (відео)

Рибна галузь України знаходиться в глибокій кризі. Без підтримки держави її розвиток неможливий. Про це, повідомляє портал PromPolitInform, йдеться у зверненні виконавчого директора асоціації «Українська аквакультурна спільнота» Юрія Яременка до Голови Виконавчого комітету Національної ради реформ… Продовження…


Канадська компанія Black Iron зайде в Україну з мільярдними інвестиціями, – Володимир Зеленський

Канадська гірничорудна компанія Black Iron побудує в Україні гірничо-збагачувальний комбінат і інвестує в країну понад $1,1 млрд. Про це Президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю канадському виданню The Globe and Mail, передає портал PromPolitInform з… Продовження…


«Нібулон» спустив на воду третє несамохідне судно

На верфі «Нібулон» 9 червня спущено на воду третє в цьому році несамохідне судно серії B1500. Такі судна використовуються для транспортування зерна по внутрішніх водних шляхах. Про це повідомляється на офіційному сайті «Нібулон», передає портал PromPolitInform…. Продовження…


«Кернел» спрямовує понад $170 млн на реалізацію проектів альтернативної енергетики

«Кернел», одна з найбільших українських аграрних груп, спрямовує понад $170 млн на реалізацію проектів альтернативної енергетики. Про це група повідомляє в Facebook, інформує портал PromPolitInform. Зараз на Кропивницькому маслоекстракційному заводі на повну потужність працює турбіна для… Продовження…


Україна використовує тільки 10% суднобудівного потенціалу

Заступник голови асоціації «Укрсудпром» Сергій Лисенко розповів про ситуацію з виробництвом судов в Україні. Він зазначив, що три роки поспіль обсяги виробництва зростають, але держава використовує всього 10% свого потенціалу. Про це повідомляє Перший діловий,… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2020
Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на prompolit.info. Редакция портала Prompolitinform может не разделять позицию авторов

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: