У Києві USD 0.43 EUR 27.20
UA | RU
Промполітінформ

Українські шахти перевиконали місячний план вуглевидобутку

Промисловість 02.04.2019
62808

У березні вуглевидобувні підприємства України всіх форм власності видобули       2 млн 663 тисяч 396 тон вугілля. План виконаний на 104%.

Про це повідомляє прес-служба Профспілки працівників вугільної промисловості України, інформує портал ПромПолітІнформ.

Зокрема, шахти, підлеглі Міненерговугілля, добули 309 тисяч 308 тонн вугілля, що склало 98% виконання плану. За планом не вистачило 4 тис. 492 тони вугілля.

У Донецькій області підприємства вугільної промисловості всіх форм власності в березні добули 787 тисяч 210 тон вугілля. Державними шахтами Донецького регіону було видобуто 131 тис. 678 тон вугілля. При цьому рівень видобутку вугілля на державних шахтах області в порівнянні з плановим завданням було зменшено на 19 тис. 822 тони.

Видобуток вугільних підприємств Луганщини всіх форм власності в березні поточного року склав 41 тис. 698 тон палива. На підприємствах Міненерговугілля Луганської області піднято на-гора 41 698 тон вугілля. На державних шахтах “мінус” до планового завдання склав 702 тони.

Вугільним об’єднанням Дніпропетровської області ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля” в березні 2019 року вилучено з надр 1 млн 698 тис. 556 тон вугілля. План перевиконано на 55 тис. 566 тон.

У Львівській області трудовий колектив ДП “Львіввугілля” добув 130 тис. 367 тон вугілля, що перевищує планові показники на 19 тис. 367 тон.

Гірники ВАТ “Шахта “Надія” видобули за минулий місяць 10 тис. 970 тон вугілля. “Мінус” до планового завдання склав 30 тон.

Держпідприємство “Волиньвугілля” в березні видобуло 5 тис. 565 тон вугілля. Рівень вуглевидобутку нижче планового завдання на 3 тис. 335 тон.

З початку року вуглевидобувні підприємства всіх форм власності видобули 7 млн 763 тис. 937 тон вугілля, що на 37 тисяч 964 тон вугілля менше запланованого.

Шахти, підпорядковані Міненерговугілля добули з початку року 955 тисяч 481 тону вугілля, що склало 103% виконання плану.

Нагадаємо, за даними Держстату, в 2018 році Україна купувала вугілля в країнах Євросоюзу, Африки і на американському континенті, а також в Казахстані, Молдові та Росії.

Інші матеріали розділу Промисловість

Імпорт і транзит українськими портами зменшився

Зростання загальних обсягів перевалки у І кварталі 2019 року відбулося насамперед за рахунок експорту української продукції, який збільшився, порівняно з торішнім, на майже 5 млн тон (+20,1%), тоді як імпорт і транзит, навпаки, скоротилися на… Продовження…


“Суха Балка” Ярославського і Duferco уклали контракт на поставку руди на 2,5 млрд гривень

Рудник “Суха Балка” і один з найбільших металотрейдерів компанія Duferco уклали контракт на постачання залізної агломераційної руди на загальну суму 2,5 млрд грн (близько $93 млн за поточним курсом). Про це повідомляє Укррудпром, інформує портал… Продовження…


Російські металурги просять скасувати заборону на ввезення обладнання з України

Російські металурги зіткнулися з дефіцитом по ряду товарних позицій через введення владою РФ заборони на ввезення низки українських промтоварів в кінці минулого року, в зв’язку з чим галузева асоціація “Російська сталь” звернулася з проханням про… Продовження…


Ціни на залізну руду досягли рекордної позначки

Ціни на залізорудну сировину 2 березня на китайському ринку досягли рекордної позначки, оскільки учасники ринку вирішували дві дилеми: ймовірні тимчасові збої в роботі через погоду в Австралії і серйозні порушення безпеки в Бразилії. Про це… Продовження…


Державні шахти на Донбасі відключили від електропостачання

Державні шахти на Донбасі відключили від електропостачання. Так, від електропостачання відключено копальні державних підприємств “Лисичанськвугілля”, “Первомайськвугілля”, “Мирноградвугілля”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, повідомляє портал ПромПолітІнформ…. Продовження…


Промвиробництво в Україні продовжує скорочуватися

Обсяги промислового виробництва в лютому 2019 року в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року скоротилися на 1,8%. Про це свідчать дані Державної служби статистики України, повідомляє портал ПромПолітІнформ. За даними статистичного відомства, за січень-лютий промвиробництво… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: