У Києві USD 0.42 EUR 26.15
UA | RU
Промполітінформ

“Метінвест” збільшив виплавку сталі на 6%

Релізи компаній 30.04.2019
222ca574c72a2623f61679a7c6740e24c9269688

“Метінвест”, найбільший український гірничо-металургійний холдинг, за підсумками роботи в січні-березні поточного року збільшив виплавку сталі на 6% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 1,941 млн тонн, але знизив чавуну – на 9%, до 1,957 млн тонн, загальне виробництво коксу – на 6%, до 1,269 млн т.

Такі дані наводяться в прес-релізі материнської компанії Metinvest B.V. про результати операційної діяльності за перший квартал 2019 року, повідомляє портал ПромПолітІнформ.

Також група збільшила виплавку сталі в порівнянні з четвертим кварталом 2018 року на 13%, знизила чавуну на 1% і випуск коксу на 7%. При цьому пояснюється, що в першому кварталі 2019 року виробництво чавуну фактично збереглося на рівні попереднього кварталу, при цьому зниження виробництва на ММК ім.Ілліча на 62 тис. тонн було частково компенсовано збільшенням виробництва на “Азовсталі” на 48 тис. тонн.

Дефіцит основної сировини на маріупольських комбінатах, який спостерігався в лютому 2019 року, був майже повністю компенсований збільшенням виробництва на “Азовсталі” в результаті проведення більш коротких ремонтів доменних печей, ніж в четвертому кварталі 2018 року, відзначається в звіті.

Крім того, повідомляється, що виробництво сталі в першому кварталі 2019 року збільшилась на 13% по відношенню до попереднього кварталу внаслідок збільшення виробництва на ММК і “Азовсталі” на 154 і 62 тис. тонн відповідно. Збільшення виробництва стало результатом запуску нової машини безперервного лиття заготовок (МБЛЗ) №4 на ММК і відсутності капремонтів конвертерів в першому кварталі 2019 року, в той час як в четвертому кварталі 2018 року простої для їх проведення на двох комбінатах склали 46 і 21суток відповідно.

У січні-березні 2019 року порівняно з аналогічним періодом 2018 року виробництво чавуну на маріупольських комбінатах знизилося на 9% в результаті нестабільних поставок основної сировини в звітному періоді. Виробництво сталі за цей період збільшилася на 6% по відношенню до аналогічного періоду 2018 року внаслідок збільшення виробництва на ММК на 164 тис. тонн через перенаправлення чавуну на виробництво сталі і наступних переділів за рахунок зниження товарного чавуну завдяки запуску нової МБЛЗ №4. При цьому зниження виробництва сталі на “Азовсталі” на 48 тис. тонн стало результатом зниження виробництва чавуну. Випуск товарних напівфабрикатів за вказаний період знизився на 14% по відношенню до попереднього кварталу, до 623 тис. тонн. Зниження виробництва товарного чавуну на 227 тис. тонн було частково компенсовано збільшенням виробництва слябів на 128 тис. Тонн.

Загальне збільшення виробництва слябів стало результатом збільшення їх виробництва на “Азовсталі” на 100 тис. тонн (через зростання виплавки сталі) і на ММК за рахунок запуску МБЛЗ №4, що дозволило збільшити виробництво товарних слябів.

Виробництво товарних напівфабрикатів в першому кварталі поточного року знизилося на 21% в порівнянні з аналогічним періодом минулого. При цьому виробництво товарного чавуну знизилося на 249 тис. тонн, а виробництво слябів зросло на 85 тис. тонн – в основному, за рахунок перенаправлення рідкого чавуну на виробництво сталі і наступних переділів після запуску нового обладнання на ММК.

Виробництво готової продукції в першому кварталі 2019 року збільшилась на 10% по відношенню до попереднього кварталу, до 1,501 млн т. При цьому виробництво плоского прокату зросло на 126 тис. тонн, до 1,270 млн тонн, в основному, в результаті збільшення виробництва на ММК на 104 тис. тонн через зупинки в четвертому кварталі 2018 року для проведення щорічних капремонтів. Крім того, виробництво довгого прокату збільшилася на 3 тис. тонн, до 191 тис. тонн за рахунок збільшення виробництва на Promet Steel, виробництво рейкової і трубної продукції зросло на 2 і 3 тис. тонн – до 4 і 36 тис. тонн відповідно.

У першому кварталі 2019 року виробництво готової продукції зросло на 2% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. При цьому виробництво плоского прокату збільшилося на 71 тис. тонн за рахунок збільшення виробництва на ММК, “Азовсталі” і європейських перекатних заводах на 26, 22 і 4 тис. тонн відповідно, а також за рахунок придбання потужностей компанії “Юність” по виробництву оцинкованого прокату.

Виробництво довгого прокату знизилося на 40 тис. тонн за рахунок зменшення виробництва на “Азовсталі” і Promet Steel на 21 і 19 тис. тонн відповідно в результаті сезонного зниження попиту.

Випуск рейкової продукції знизився на 7 тис. тонн, виробництво трубної продукції збільшилася на 1 тис. тонн.

У січні-березні 2019 року обсяг виробництва коксу склав 1,269 млн тонн, що нижче показників за четвертий і перший квартали 2018 року на 7% і 6% відповідно – в основному, через зниження виробництва на Авдіївському КХЗ (АКХЗ) в результаті незадовільної роботи коксових печей і установки сухого гасіння коксу.

Як повідомлялося, “Метінвест” за підсумками 2018 року знизив виплавку сталі на 1% в порівнянні з 2017 роком – до 7,323 млн тонн, але наростив чавуну – на 3%, до 8,205 млн тонн, загальне виробництво коксу – на 11%, до 5,269 млн тонн.

Нагадаємо, “Метінвест” є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США, має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків. Основними акціонерами “Метінвесту” є група “СКМ” (71,24%) і “Смарт-холдинг” (23,76%), які спільно керують компанією. ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

Акціонери «Фармака» припинили повноваження членів наглядової ради Анатолія Рибачка і Дениса Василевського

Акціонери фармацевтичної компанії ПАТ «Фармак» (Київ) провели ряд кадрових перестановок в наглядовій раді. Про це повідомляє Fixygen з посиланням на дані компанії в системі розкриття інформації НКЦБФР, інформує портал ПромПолітІнформ. Згідно з рішенням, прийнятим позачерговими… Продовження…


«АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2019 році модернізує 11 тепловозів

Меткомбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР) отримав третій за рахунком в цьому році локомотив, модернізований Миколаївським тепловозоремонтним заводом. Модернізація одного тепловоза обходиться підприємству в 12-13 млн гривень. Про це повідомляє прес-центр підприємства, передає портал ПромПолітІнформ. Ще… Продовження…


На український ринок виходить один з найбільших китайських виробників смартфонів

Китайська компанія Vivo Communication Technology Co. Ltd., один зі світових лідерів в категорії смартфонів, виходить на український ринок. Про це, передає Finance.ua з посиланням на прес-реліз компанії, повідомляє портал ПромПолітІнформ. Свою частку в світовому ринку… Продовження…


«НІБУЛОН» – лідер серед суднобудівних підприємств України

Щороку «НІБУЛОН» отримує визнання та здобуває перемоги у загальнодержавних рейтингах підприємств суднобудівної і судноплавної галузей. Про це повідомляє прес-центр компании, інформує портал ПромПолітІнформ. Новим досягненням стало перше місце компанії серед суднобудівних верфей країни за результатами… Продовження…


«АМКР» виграв міжнародний конкурс прокатників

Команда ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР) виграла 11-й міжнародний конкурс прокатників пам’яті заслуженого металурга України Іона Ротару. Про це йдеться в повідомленні на сайті підприємства, передає ПромПолітІнформ. У конкурсі взяли участь команди металургійних підприємств з… Продовження…


Укроборонпром має намір поставляти зброю в країни Латинської Америки

Державний концерн «Укроборонпром» розглядає можливість поставок озброєння на ринки країн Латинської Америки. Про це йдеться в повідомленні «Укроборонпрому», передає ПромПолітІнформ. «Україна має унікальний шанс закріпитися на ринку озброєнь і військових технологій Південної Америки. Запровадження санкцій… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: