Європейська комісія знизила антидемпінгові мита на ввезення безшовних труб діаметром не більше 406,4 мм з України виробництва компанії Інтерпайп бізнесмена Віктора Пінчука до 8,1% з 13,8%.
Про це повідомляє НВ Бізнес, передає портал ПромПолітІнформ.
Рішення про зниження мит було прийнято ЄК 1 серпня 2019 року за результатами часткового проміжного перегляду діючих антидемпінгових мит.
Знижені мита для двох підприємств Інтерпайпа — ТОВ Інтерпайп Ніко Тьюб та Інтерпайп НТЗ — вступають в силу з 3 серпня 2019 року.
В обґрунтуванні ухваленого ЄК рішення зазначено, що 7 травня 2018 року Комісія оголосила про початок часткового проміжного перегляду антидемпінгових заходів, що застосовуються до імпорту деяких видів безшовних труб з України. Перегляд був ініційований за запитом компанії Інтерпайп, яка надала «достатні докази того, що обставини, на підставі яких були застосовані заходи, які діяли до цього, змінилися, і що ці зміни носять довготривалий характер».
Антидемпінгове мито щодо українських виробників трубної продукції було введено в 2006 році. До останнього перегляду мито становило для Дніпропетровського трубного заводу — 12,3%, для Інтерпайп Ніко Тьюб, Інтерпайп НТЗ — 13,8%, для Нікопольського заводу сталевих труб ЮТіСТ та інших українських компаній — 25,7%.
Раніше повідомлялося, що США скасували дію угоди з Інтерпайпом про відмову івід антидемпінгових мит в обмін на цінові зобов’язання.
Інтерпайп — міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія, що входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі. У структурі компанії п’ять промислових активів: Інтерпайп НТЗ, Інтерпайп НМТЗ, Інтерпайп Ніко-Тьюб, Дніпропетровський Втормет і електросталеплавильний комплекс Дніпросталь під брендом Інтерпайп Сталь. Кінцеві власники Інтерпайп — Віктор Пінчук і члени його сім’ї.
Інші матеріали розділу Металургія
Генеральним директором ПАТ «Криворізький гірничо-металургійний комбінат «ArcelorMittal Кривий Ріг» (Дніпропетровська обл.) замість Парамжита Калона призначений італієць Мауро Лонгобардо. Про це повідомляється в прес-релізі підприємства, інформує портал ПромПолітІнформ. Відомо, що нинішній гендиректор ArcelorMittal СНД Парамжит Калон… Продовження…
Євразійська економічна комісія (ЄЕК) ввела антидемпінгові мита на 5 років в розмірі від 12,69% до 23,9% на оцинкований прокат (ОЦП) з Китаю та України. Рішення вступить в силу через 30 днів. Про це повідомляє GMK… Продовження…
Олександр Мироненко призначений Генеральним директором комбінату «Запоріжсталь». Про це повідомляє прес-центр підприємства, повідомляє портал ПромПолітІнформ. «25 листопада 2019 року загальні збори акціонерів ПАТ «Запоріжсталь» призначили генеральним директором підприємства Олександра Мироненка», – йдеться у повідомленні. Олександр… Продовження…
Група «Метінвест» заявила, що скорочує виконання інвестиційної програми 2019 року і звільняє до 30% адмінперсоналу на початку 2020 року. Про це повідомляє mrpl.city з посиланням на заяву «Метінвесту», передає портал ПромПолітІнформ. У холдингу заявили про оптимізацію… Продовження…
У січні-вересні 2019 року українські металургійні підприємства скоротили споживання металопрокату на 5,3% в порівнянні з тим же періодом роком раніше – до 3 млн 501,8 тис. тонн. Про це, передає Нова Влада, йдеться в звіті… Продовження…
З 10 жовтня 2019 року Віталій Литовка призначений генеральним директором Авдіївського коксохімічного заводу і фенольного заводу «Інкор і Ко», які входять до складу Групи Метінвест Ріната Ахметова і Вадима Новинського. Про це повідомляє Бізнес НВ-Бізнес, з посиланням на прес-службу Авдіївського… Продовження…