У Києві USD 0.38 EUR 23.60
UA | RU
Промполітінформ

Техогляд в Україні 2019: хто повинен пройти і що перевірятимуть

Законодавство 12.11.2019
tehogl

В Україні з 1 травня 2019 року в силу вступили нові правила техогляду. Вони пов’язані з тим, що наша країна приводить своє законодавство у відповідність з актами ЄС.

І в техогляді змінилося чимало, крім цього з’явився новий документ, який підтверджує, що ваш автомобіль успішно пройшов технічний огляд.

Про це інформує Економічні новини, передає портал ПромПолітІнформ.

Техогляд в Україні 2019: хто зобов’язаний пройти

Ще в 2011 році обов’язковий техогляд в Україні скасували для приватних легкових автомобілів. Винятком були лише вантажні машини, маршрутки і таксі.

Крім цього, спростили порядок проходження технічного огляду, а маршрутний лист і домовленість на керування транспортним засобом і зовсім не потрібні були.

У 2015 році міністерство інфраструктури запропонувало ввести обов’язкову перевірку технічного стану легкових автомобілів і причепів починаючи з 2019 року, мотоциклетної техніки – з 2022 року.

Це було зроблено через закон Про приведення законодавства України у сфері автомобільного транспорту відповідно до актів Європейського Союзу.

Технічний огляд для вантажних автомобілів повернули в 2015 році, для автобусів в 2017, а з 1 травня 2019 техогляд в Україні повинні будуть пройти:

– Легкові автомобілі, що використовуються для транспортування вантажу, або перевезення пасажирів, з метою отримання прибутку.

– Вантажні автомобілі та причепи.

– Автобуси та спеціалізовані транспортні засоби, що перевозять небезпечні вантажі.

– Всі автомобілі, які працюють в службі таксі.

Але, якщо ж власник отримав бланк протоколу ОТК до вступу змін в силу, він має право не проходити техогляд, поки не закінчиться термін дії бланка старого зразка.

Можуть не проходити техогляд:

– Легкові авто будь-якої марки, моделі та причепи до них.

– Мотоцикли, мопеди, мотоколяски та інші прирівняні до них транспортні засоби.

– Легкові автомобілі, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів для отримання прибутку, вантажні автомобілі вантажопідйомністю до 3,5 тонн і термін експлуатації яких не перевищує 2 років.

– Технічні засоби для агропромислового комплексу, які визначені Законом «Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України».

Що перевіряють на техогляді

Тут правила змінилися не дуже сильно, і на техогляді перевірятимуть такі деталі і системи автомобіля:

– система гальмового і рульового керування; зовнішні світлові прилади

– пневматичні шини та колеса

– світлопропускна здатність стекол

– газобалонне обладнання (за наявності)

– ідентифікація транспортного засобу, складники, системи, в тому числі встановлене обладнання, інші елементи в частині, що безпосередньо стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, в обсязі, визначеному законодавством.

Документ про успішне проходження техогляду

Так само після реформи оновили і документ, що підтверджує успішне проходження технічного огляду. Тепер, крім звичайних бланків, водій отримуватиме мітку радіочастотної ідентифікації, яку він буде зобов’язаний прикріпити на внутрішній частині скла зверху справа.

У МВС зазначили, що це допоможе уникнути фальсифікації і зробить роботу перевіряючих органів набагато простіше.

Як часто потрібно проходити техогляд і якою буде штраф

Легкові автомобілі, після першого їх використання, повинні перевіряти через чотири роки, після цього кожні два. Машини ж, які використовують для перевезення пасажирів – щорічно.

Штраф за експлуатацію автомобіля без талона техогляду буде складати до 1,7 тис. грн. Якщо ж водія з таким порушенням зловлять вдруге, його позбавлять прав на термін від трьох до шести місяців.

Інші матеріали розділу Законодавство

Набрав чинності закон про скасування держмонополії на виробництво спирту

Сьогодні, 14 грудня, в Україні набрав чинності закон (318-ІХ), який скасовує держмонополію на виробництво спирту, але вводиться він в дію з 1 липня 2020-го. Про це повідомляє UBR, інформує портал ПромПолітІнформ. Суб’єктам господарювання будь-якої форми… Продовження…


Президент України підписав закон щодо безпечного руху людей в інвалідних візках

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних» (№ 309-IX), ухвалений Верховною Радою 3 грудня. Про це… Продовження…


У Мін’юсті розповіли про нову процедуру банкрутства

Новий Кодекс з процедури банкрутства в Україні вводить принцип солідарної відповідальності, яка унеможливлює існування злочинних економічних схем. Про це, повідомляє «Слово і Діло», в інтерв’ю «Громадське радіо» розповіла заступниця міністра юстиції України Валерія Коломієць, інформує… Продовження…


Рада схвалила закон про держполітику у сфері зайнятості населення

Верховна рада України схвалила в другому читанні законопроект №2168 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики в сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції». Про це повідомляє РБК-Україна, передає… Продовження…


Набув чинності закон про Єдину е-систему у сфері будівництва

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг в сфері будівництва і створення Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва» був опублікований офіційному парламентському виданні «Голос України» 16 листопада. Згідно… Продовження…


Закон про незаконне збагачення набув чинності

В Україні сьогодні набув чинності президентський Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за придбання таких активів»…. Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2019
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: