У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Стартував набір територіальних громад для участі в Державному аграрному реєстрі

Промисловий потенціал 22.04.2020
379775

В Україні розпочалася друга фаза пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (ДАР).

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства  спільно з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Всеукраїнською асоціацією громад» у координації з уповноваженим президента із земельних питань та за підтримки проекту Світового Банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» розпочинають другу фазу пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (ДАР).

Про це повідомляється на порталі Децентралізація, інформує портал  PromPolitInfo.

ДАР – це автоматизована інформаційна система збирання, обліку, накопичення, оброблення та надання інформації про виробників сільськогосподарської продукції, з метою реалізації державної аграрної політики, зокрема в частині надання державної підтримки виробникам сільськогосподарської продукції.

Реалізація другої фази передбачає відбір та залучення об’єднаних територіальних громад до процесу реєстрації аграріїв у ДАР на їх території. У рамках другої фази пілоту відібраним ОТГ буде надано інформаційні матеріали та проведено тренінги щодо користування реєстром, а також буде забезпечено щоденну підтримку протягом чотирьох тижнів періоду впровадження пілоту.

Обов’язковими критеріями при відборі ОТГ є:

наявність персоналу (мінімум 2 особи), який виконуватиме роль ОТГ у рамках пілоту і безпосередньо здійснюватиме комунікацію з адміністраторами пілоту та реєстрацію аграріїв;

мають перспективи розвитку дрібних та середніх фермерських господарств;

наявність комп’ютера, який може використовуватися регулярно задля реєстрації в реєстрі, що приєднаний до мережі Інтернет.

ОТГ, які візьмуть участь у пілоті, матимуть такі переваги:

отримання відомостей про кількість, тип, площу в обробітку та інші характеристики сільськогосподарських виробників на території ОТГ;

інформування ОТГ та аграріїв на їх території про програми державної підтримки;

регулярні звіти протягом пілотного періоду щодо стану земельних відносин на території ОТГ;

отримання консультаційної допомоги щодо виправлення помилок у відомостях про земельні ділянки у користуванні аграріїв.
Роль ОТГ у рамках пілоту:

поширювати інформацію про ДАР серед аграріїв та залучати їх до реєстрації;

надавати консультації щодо функціонування ДАР та процесу реєстрації;

допомагати здійснювати реєстрацію та перед-реєстраційні дії для аграріїв;

надавати проекту зворотній зв’язок щодо впровадження пілоту у вигляді пропозицій, рекомендацій, звітів, побажань аграріїв, тощо.
ОТГ, охочі взяти участь у пілоті, можуть подати відповідну заяву, перейшовши за посиланням.

Заяви приймаються до 29 квітня (включно).

Інші матеріали розділу Промисловий потенціал

Головнокомандувачу ЗСУ показали нову броньовану машину українського виробництва

Уперше українським військовим представили колісну бойову машину українського виробництва. Про це пише Мілітарний, посилаючись на кадри нових зразків техніки, які були оприлюднені Генеральним штабом ЗСУ, повідомляє портал PromPolitInform. Як повідомляють у виданні, новітні зразки української військової техніки представили… Продовження…


Україна підписала із Британією нову угоду про співпрацю в сфері оборони та промисловості

Україна та Велика Британія підписали рамкову угоду щодо заохочення співпраці в оборонних та промислових питаннях. Про це, пише Інформаційний спротив, йдеться у повідомленні на сайті британського уряду, передає портал PromPolitInform. Угоду підписали на військово-промисловій конференції в… Продовження…


Чернігівщина цьогоріч одержить 1,25 млрд грн в межах програми «Зроблено в Україні»

Під час робочої поїздки до Чернігівської області Президент України Володимир Зеленський узяв участь у презентації економічної платформи «Зроблено в Україні», зустрівся з представниками бізнесу та ознайомився з продукцією місцевих підприємців. Про це інформує «Суспільний кореспондент»,… Продовження…


Україна розробляє власну зброю проти КАБів – Володимир Зеленський

Україна розробляє власну зброю проти російських керованих авіаційних бомб. Поки що єдиним засобом протидії КАБам є системи протиповітряної оборони. Про це, передає Gazeta.ua, під час національного телемарафону розповів Президент України Володимир Зеленський, інформує портал PromPolitInform. Водночас,… Продовження…


Україна цього року зможе застосовувати БпЛА з далекобійністю до 2000 кілометрів і більше, – Bild

Нещодавно українські дрони атакували цілі в Росії на відстані 1300 кілометрів від лінії фронту. За інформацією західних ЗМІ, Збройні сили України вже невдовзі зможуть використовувати БпЛА з далекобійністю до 2000 кілометрів та навіть більше. Про… Продовження…


Український ОПК щомісяця виробляє по 8 САУ «Богдана», – NYT

Виробництво українських САУ «Богдана» виросло до 8 одиниць на місяць. Раніше ця кількість сягала 6 одиниць. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The New York Times, інформує портал PromPolitInform. Раніше президент України Володимир Зеленський на черговому… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: