Підраховано витрати із державного бюджету України на утримання апарату Верховної Ради, Кабінету міністрів та Офісу (Адміністрації) президента з 2014 по 2020 роки. Про це повідомляє UA.NEWS, інформує портал PromPolitInform.
Інфографіка створена виданням «Слово і діло». Згідно з розрахунками, з кожним роком Україна витрачає дедалі більше на найвищі органи державної влади.
Витрати на Офіс президента (екс-Адміністрація президента) зросли із 293,1 млн гривень у 2014 році до 912,4 млн гривень у 2020. Витрати на Кабмін збільшились до 2 мільярдів 731,1 млн грн. у 2020 році. Верховна Рада обійдеться бюджету у 2020 році 1 млрд 989 млн гривень, тоді як у 2014 було 687,4 млн гривень.
Також стало відомо, скільки Україна витрачає на антикорупційні органи. З 2015 року на «антикорупцію» почали виділяти у 20,5 разів більше.
Нагадаємо, 13 квітня Верховна Рада на позачерговому засіданні ухвалила в цілому проект закону №3279-д про внесення змін до Державного бюджету України на 2020 рік, який був доопрацьований бюджетним комітетом у зв’язку з епідемією COVID-19. А 18 квітня президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 553-ІХ. У документі депутати збільшили фінансування судової адміністрації на мільярд гривень.
Інші матеріали розділу Фінанси
В державному бюджеті є велика нестача коштів на ліки. Проблема особливо загострилася цьогоріч, частина пацієнтів з літа не отримує потрібні ліки. У держбюджеті на наступний рік не вистачає 8 млрд грн на ліки. Про це, інформує Громадське… Продовження…
В Україні одне із найжорсткіших законодавств у сфері фінансового моніторингу. З початку 2024 року було 1,3 мільйони повідомлень про підозрілі банківські операції. Про це, передає Новини.LIVE, заявила народна депутатка Ніна Южаніна в ефірі Вечір.LIVE, повідомляє портал PromPolitInform…. Продовження…
Правління Національного банку України ухвалило рішення підвищити облікову ставку на 0,5 відсоткового пункта до 13,5% річних. Про це повідомляє пресслужба НБУ, інформує портал PromPolitInform. Це рішення спрямоване на збереження стійкості валютного ринку, утримання інфляційних очікувань під контролем та… Продовження…
Національний банк України, провідні банківські асоціації та великі банки підписали меморандум, який передбачає посилення фінмоніторингу та нові обмеження щодо карткових переказів. Про це, інформує «Ми – Україна», на брифінгу розповів очільник правління Національного банку України… Продовження…
Національний банк відніс АТ «Комерційний інвестиційний банк» («Комінвестбанк») до категорії неплатоспроможних. Про це повідомляє пресслужба НБУ, інформує портал PromPolitInform. Як зазначили в НБУ, частка банку на ринку становила 0,04% від усіх активів платоспроможних банків станом на 1… Продовження…
У листопаді 2024 року облігації внутрішньої державної позики вперше цього року стали найбільшим джерелом фінансування державного бюджету. Як передає портал PromPolitInform, про це у повідомляє Міністерство фінансів. «У листопаді ОВДП вперше стали найбільшим джерелом фінансування держбюджету у… Продовження…