У Києві USD 0.39 EUR 27.00
UA | RU
Промполітінформ

Київстар у 1 кварталі 2020 року: більше інвестицій у 4G і допомога країні

Зв'язок та IT 10.05.2020
ЗВЯЗОК_Київстар_перерахував_913_млн_грн_за_ліцензі]_4G_в_діапазоні_2600_Мгц_01

У 1 кв 2020 року Київстар зміцнив свої позиції на телеком ринку України. Абоненти збільшили використання голосового зв’язку та мобільного  інтернету, що свідчить про задоволеність послугами компанії.

Про це повідомляє УНІАН, інформує портал PromPolitInform.

Зокрема, використання дата-трафіку на абонента в середньому збільшилось на 62% у порівнянні з 1 кв.2019 року. Кількість абонентів, що користуються мобільним інтернетом, зросла до 17 млн, або на 10,4% у порівнянні з 1 кв. 2019 року. Використання голосового зв’язку в розрахунку на одного абонента збільшилось на 3%, до 603 хвилин.

«Ми значно збільшили інвестиції у якість зв’язку та нові технології, щоб абоненти могли повноцінно спілкуватись, залишаючись вдома.Також компанія мобілізувала свої ресурси щоб допомогти країні якнайшвидше подолати епідемію  коронавірусу. Так, ми виділили 30 млн грн благодійної допомоги для закупівлі медичного обладнання, що рятує життя тяжкохворих пацієнтів. І ще на 30 млн грн надали телеком послуг для підтримки абонентів на карантині», – сказав президент Київстар Олександр Комаров.

Зокрема, Київстар нарахував бонуси на мобільні рахунки медичних працівників, надав доступ без плати за трафік до гарячих ліній і вебсайтів з профілактики коронавірусу. Компанія підтримала національний проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» і надає доступ до телеканалів, що транслюють шкільні уроки, без додаткової плати. На період карантину Київстар зробив консультації лікарів у додатку «Doctor Online» безкоштовними для абонентів усіх телеком операторів. Бізнес-клієнти можуть підключити без внесення абонплати найбільш затребувані сервіси, які дозволяють працювати дистанційно і вести ділову активність на належному рівні.

Доходи від послуг мобільного зв’язку в 1 кв 2020 року зросли на 16,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, до 5,530 млрд грн. Більше половини доходу склали послуги мобільного інтернету – ріст 22,4% порівняно з 1 кв.2019 р. Середній дохід від абонента (ARPU) зріс на 17,4%.

Як вважає компанія, цьому сприяло більш ефективне забезпечення нових потреб абонентів, зокрема у послугах 4G. Доходи фіксованого зв’язку за цей же період збільшились на  16,9%, до 384 млн грн. Головним чином, завдяки росту на 18,8% доходів від послуги «Домашній Інтернет». Показник ARPU клієнтів «Домашнього Інтернету» зріс на 7,6%, у порівнянні  з 1 кв. 2019 року.

У 1 кв 2020 року мобільним зв’язком користувалось 26 млн абонентів. Незначне зменшення кількості пояснюється скороченням використання абонентами кількох SIM‑карток, а також демографічними змінами.

Загальний дохід компанії у 1 кв 2020 зріс на 16,1%, у порівнянні з 1 кв 2019, до 5,950 млрд грн.

Капітальні витрати у 1 кв 2020 досягли 1,347 млрд грн, на 37,1% більше, ніж в 1 кв 2019. В основному, кошти були спрямовані у розвиток мережі 4G  і забезпечення високої якості послуг. Територія 4G мережі Київстар охоплює 11 тисяч населених пунктів і можливість доступу до нових мобільних технологій є в майже 79% населення України.

У 1 кв.2020 стались зміни у корпоративному управлінні Київстар. Так, компанія залучила до  регулярних засідань Наглядової Ради зовнішніх незалежних радників – Голову правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, Голову ради директорів Darnitsa Group  Дмитра Шимківа та співзасновника інвестфонду Diligent Capital Partners Даниїла Паська. Досвід  та експертиза незалежних радників покликані допомогти компанії краще відповідати на виклики індустрії та потреби суспільства.

У 1 кв 2020 Київстар перерахував до бюджету України податків та інших платежів на загальну суму 2,394 млрд грн.

Компанія зберігає лідерство серед підприємств зв’язку за обсягами платежів до держбюджету, що підтверджується даними рейтингів найбільших платників податків України.

Довідка про компанію

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, зокрема 4LTE (4G). Послугами оператора користується 26 млн абонентів.

Акціонери Київстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам. Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Інші матеріали розділу Зв'язок та IT

Президент України підписав закон про посилення захисту телекомунікаційних мереж

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж» № 600-ІХ, ухвалений Верховною Радою 13 травня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба глави держави, інформує… Продовження…


Користувачі одного з найпопулярніших мобільних операторів залишилися без зв’язку

В мобільного оператора Vodafone Ukraine стався технічний збій у низці міст України, через що став неможливим голосовий зв’язок. Про це повідомили у пресслужбі компанії, інформує портал PromPolitInform. «Протягом останньої години в окремих мiстах можуть бути недоступними голосовi… Продовження…


Київстар закриває популярні тарифи: чого очікувати абонентам

Київстар з 26 травня закриває кілька популярних тарифів, до яких підключені тисячі українців. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє U-News з посиланням на повідомлення оператора. Відзначається, що такі зміни пов’язані з введенням нових послуг, зокрема,… Продовження…


Цифровізація освіти: IT-розробку юного киянина реалізовано в столичному ліцеї

З нагоди Дня науки, який в Україні відзначається 16 травня, Київська МАН презентує найкращі проєкти своїх вихованців, які увійдуть до цьогорічного збірника наукових досліджень. Більшість з цих проєктів вже реалізуються, або готуються до реалізації, що… Продовження…


РНБО постановила продовжити заборону російських сайтів. Тепер рішення за Президентом

РНБО постановила продовжити заборону російських соцмереж і сайтів. Народні депутати також підтримали цю постанову. Отже рішення за президентом, який має підписати указ. Про це повідомляє пресслужба РНБО, передає портал PromPolitInform. «Більшістю членів РНБО України рішення щодо… Продовження…


«Інтертелеком» використає усі законні можливості для забезпечення своїх абонентів 4G зв’язком

Карантин завадив оператору своєчасно сплатити до держбюджету всі кошти за 4G-ліцензію, але не знищив бажання забезпечити своїх абонентів якісним зв’язком четвертого покоління ТОВ «ІНТЕРТЕЛЕКОМ» сумлінно виконує взяті на себе зобов’язання згідно підписаного Меморандуму з ПМУ… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© ПромПолітІнформ, 2015-2020
Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на prompolit.info

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: