У Києві USD 28.70 EUR 34.37
UA | RU
Prompolitinform

Київстар у 1 кварталі 2020 року: більше інвестицій у 4G і допомога країні

Зв'язок та IT 10.05.2020
ЗВЯЗОК_Київстар_перерахував_913_млн_грн_за_ліцензі]_4G_в_діапазоні_2600_Мгц_01

У 1 кв 2020 року Київстар зміцнив свої позиції на телеком ринку України. Абоненти збільшили використання голосового зв’язку та мобільного  інтернету, що свідчить про задоволеність послугами компанії.

Про це повідомляє УНІАН, інформує портал PromPolitInform.

Зокрема, використання дата-трафіку на абонента в середньому збільшилось на 62% у порівнянні з 1 кв.2019 року. Кількість абонентів, що користуються мобільним інтернетом, зросла до 17 млн, або на 10,4% у порівнянні з 1 кв. 2019 року. Використання голосового зв’язку в розрахунку на одного абонента збільшилось на 3%, до 603 хвилин.

«Ми значно збільшили інвестиції у якість зв’язку та нові технології, щоб абоненти могли повноцінно спілкуватись, залишаючись вдома.Також компанія мобілізувала свої ресурси щоб допомогти країні якнайшвидше подолати епідемію  коронавірусу. Так, ми виділили 30 млн грн благодійної допомоги для закупівлі медичного обладнання, що рятує життя тяжкохворих пацієнтів. І ще на 30 млн грн надали телеком послуг для підтримки абонентів на карантині», – сказав президент Київстар Олександр Комаров.

Зокрема, Київстар нарахував бонуси на мобільні рахунки медичних працівників, надав доступ без плати за трафік до гарячих ліній і вебсайтів з профілактики коронавірусу. Компанія підтримала національний проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» і надає доступ до телеканалів, що транслюють шкільні уроки, без додаткової плати. На період карантину Київстар зробив консультації лікарів у додатку «Doctor Online» безкоштовними для абонентів усіх телеком операторів. Бізнес-клієнти можуть підключити без внесення абонплати найбільш затребувані сервіси, які дозволяють працювати дистанційно і вести ділову активність на належному рівні.

Доходи від послуг мобільного зв’язку в 1 кв 2020 року зросли на 16,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, до 5,530 млрд грн. Більше половини доходу склали послуги мобільного інтернету – ріст 22,4% порівняно з 1 кв.2019 р. Середній дохід від абонента (ARPU) зріс на 17,4%.

Як вважає компанія, цьому сприяло більш ефективне забезпечення нових потреб абонентів, зокрема у послугах 4G. Доходи фіксованого зв’язку за цей же період збільшились на  16,9%, до 384 млн грн. Головним чином, завдяки росту на 18,8% доходів від послуги «Домашній Інтернет». Показник ARPU клієнтів «Домашнього Інтернету» зріс на 7,6%, у порівнянні  з 1 кв. 2019 року.

У 1 кв 2020 року мобільним зв’язком користувалось 26 млн абонентів. Незначне зменшення кількості пояснюється скороченням використання абонентами кількох SIM‑карток, а також демографічними змінами.

Загальний дохід компанії у 1 кв 2020 зріс на 16,1%, у порівнянні з 1 кв 2019, до 5,950 млрд грн.

Капітальні витрати у 1 кв 2020 досягли 1,347 млрд грн, на 37,1% більше, ніж в 1 кв 2019. В основному, кошти були спрямовані у розвиток мережі 4G  і забезпечення високої якості послуг. Територія 4G мережі Київстар охоплює 11 тисяч населених пунктів і можливість доступу до нових мобільних технологій є в майже 79% населення України.

У 1 кв.2020 стались зміни у корпоративному управлінні Київстар. Так, компанія залучила до  регулярних засідань Наглядової Ради зовнішніх незалежних радників – Голову правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, Голову ради директорів Darnitsa Group  Дмитра Шимківа та співзасновника інвестфонду Diligent Capital Partners Даниїла Паська. Досвід  та експертиза незалежних радників покликані допомогти компанії краще відповідати на виклики індустрії та потреби суспільства.

У 1 кв 2020 Київстар перерахував до бюджету України податків та інших платежів на загальну суму 2,394 млрд грн.

Компанія зберігає лідерство серед підприємств зв’язку за обсягами платежів до держбюджету, що підтверджується даними рейтингів найбільших платників податків України.

Довідка про компанію

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, зокрема 4LTE (4G). Послугами оператора користується 26 млн абонентів.

Акціонери Київстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам. Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Інші матеріали розділу Зв'язок та IT

«Нова пошта» змінила режим роботи

Тепер відділення у вихідні дні працюватимуть за новим графіком. Про це повідомляє Технофан, інформує портал PromPolitInform. Компанія «Нова пошта» попередила про зміну в графіку роботи по суботах і неділях через карантин в Україні. З 28… Продовження…


АЛЛО Express — ще один поштовий оператор України

Компанія «АЛЛО» оголосила про запуск нового поштово-логістичного оператора «АЛЛО Express», який буде діяти на території України. Оператор буде надавати послуги з доставки та видачі посилок інтернет-замовлень з сайту allo.ua. Як передає портал PromPolitInform, про це інформує… Продовження…


Vodafone Україна дарує бонуси своїм абонентам

Vodafone Україна постійно дарує клієнтам різні бонуси, які привертають увагу до мобільного оператора. Про це інформує портал PromPolitInform посилаючись на пресслужбу компанії. Так, нещодавно Vodafone зробила знижку в 100% деяким клієнтам, які встигли поповнити рахунок… Продовження…


Україна спільно з NASA досліджуватиме Місяць та Марс

Державне космічне агентство України підписало Домовленості в рамках програми NASA «Артеміда» щодо принципів співпраці в цивільному дослідженні й використанні Місяця, Марсу, комет та астероїдів в мирних цілях. Таким чином, повідомляє Державне космічне агентство, Україна стала… Продовження…


ІТ-галузь в Україні недоотримала 200 млн доларів за результатами 2 кварталів 2020 року – BRDO

Економічна криза, спричинена пандемією COVID-19, сповільнила темпи росту експорту IT-послуг. Цього року галузь недоотримала за 2 і 3 квартали майже 200 млн доларів. Як передає портал PromPolitInform, про це свідчать розрахунки експертів Офісу ефективного регулювання… Продовження…


Більше половини українців вважають касові апарати – наведенням порядку в податковій сфері

37% українців переконані, що розширення застосування касових апаратів – це утиск малого бізнесу, тоді як 51% вважає, що це наведе порядок в сфері сплати податків. Такими є результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». Про це… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2020
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: