У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Триває прийом заявок для участі в грантовому конкурсі мікро- та малих с/г виробників Західної України

Промисловий потенціал 15.02.2023
349 бринзя

Триває прийом заявок через Державний аграрний реєстр  (ДАР) на отримання гранту мікро- та малим сільськогосподарським виробникам, кооперативам та асоціаціям виробників географічних зазначень (ГЗ). Сума гранту варіюється від 400 тис. грн до 1 млн. Важливо, що учасниками наразі можуть стати лише сільгоспвиробники Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та частини Чернівецької областей. Про це інформує AgroReview, повідомляє портал PrоmPolitInform

Про деталі грантової програми, яка реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) завдяки фінансуванню Європейського Союзу, розповіла у прямому ефірі «Суспільного» координаторка проекту ФАО Ганна Антонюк.

Вона зазначила, що цей проект є пілотним, тому програма діє лише на Західній Україні, а саме для тих виробників, господарства яких розташовані на Закарпатті, Львівщині, Буковині та Івано-Франківщині. Агропідприємства мають працювати в певних видах аграрного бізнесу. Для Львівщини – це аквакультура, вирощування ягід та овочів. Для Закарпаття, Івано-Франківщини та Буковини – гуцульська овеча бриндзя та гуцульська коровяча бринза, а також ще мед і вино для Закарпаття.

Основна мета цієї програми – це в першу чергу підтримка малого і мікро-бізнесу, а також диверсифікація їхнього с/г виробництва та створення доданої вартості.

Грант, що надається – безповоротний. Від виробників необхідний власний внесок до 10%, решта коштів надається в рамках проекту. Заявники мають бути зареєстрованими у ДАРі, відповідати вимогам малого та мікро-виробника аграрної продукції, представити документи, які підтверджують їхню с/г діяльність, а також заповнити коротку аплікаційну форму, яка розміщена на платформі ДАР.

Експерти ФАО проводитимуть навчання з покращення каналів збуту. Вони будуть допомагати учасникам програми удосконалювати ланцюг постачання, слідкуватимуть за тим, щоб учасники змогли знайти для себе перспективні ринки збуту, аби ці інвестиційні проекти були довгостроковими і життєздатними.

Зазначимо, прийом заявок триватиме до 10 березня, розгляд однієї заявки триватиме до трьох тижнів.

Наразі Продовольча та сільськогосподарська програма організації ООН буде вивчати попит потенційних грантоотримувачів і планує розширювати цю програму і для інших виробників. За планами організації наступний грантовий конкурс охопить й інші регіони.

Інші матеріали розділу Промисловий потенціал

Німецький концерн Rheinmetall готовий виробляти в Україні танки, системи ППО та боєприпаси

Найбільший німецький зброєбудівний концерн Rheinmetall у майбутньому хоче мати можливість виробляти танки, зенітні системи та боєприпаси в Україні, заявив гендиректор концерну Армін Паппергер, передає RND. Про це повідомляє Hromadske.ua, інформує портал PromPolitInform. Паппергер зазначив, що вже найближчими… Продовження…


Україна та виробник безпілотників «Байрактар» підписали нові угоди

Україна та турецька компанія Baykar у суботу, 29 квітня, підписали нові угоди про співробітництво. Про це, повідомляє «Слово і діло», розповів  міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, інформує портал PrоmPolitInform. «Вчора відпрацював день в Туреччині… Продовження…


Турецький бойовий дрон Akinci з українським двигуном уразив ціль на відстані 140 кілометрів

Уперше уразив ціль на відстані 140 кілометрів бойовий безпілотник Akinci, створений компанією Baykar Makina, на якому стоїть двигун українського виробництва. Про це повідомляє Рубрика із посиланням на повідомлення Baykar Makinа у Твіттері, інформує портал PrоmPolitInform. Вказується, що… Продовження…


Україна почала виробляти нові снаряди для безпілотників

Україна почала виготовляти нові авіаційні боєприпаси осколкової дії для підрозділів Сил оборони. Про це повідомляється на сторінці українського оборонного заводу Маяк у Facebook, інформує портал PrоmPolitInform. Ці боєприпаси осколкової дії призначені для застосування з безпілотних авіаційних комплексів. Йдеться про… Продовження…


Б’є далі за HIMARS: все, що відомо про українську РСЗВ «Вільха-М»

ЗСУ почали активно застосовувати реактивні системи залпового вогню «Вільха-М», що б’ють аж на 110 кілометрів. Розробка знову привернула неабияку увагу до цього РСЗВ. Воєнно-аналітичне видання The War Zone розмістило статтю про українську РСЗВ «Вільха-М». Медіа цитує першого… Продовження…


Німецька компанія веде переговори про будівництво в Україні завода з виробництва танків. Він міг би за рік виготовляти до 400 БМ Panther

Німецький концерн Rheinmetall хоче побудувати в Україні завод з виробництва танків Panther (Пантера). Про це, інформує Hromadske.ua, заявив гендиректор Rheinmetall Армін Паппергер в інтерв’ю Rheinische Post, повідомляє портал PrоmPolitInform. За його словами, танковий завод в Україні… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2023
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: