Головне управління розвідки Міноборони звернулося до мешканців тимчасово окупованого Криму щодо співробітництва із Силами оборони України. Як передає портал PrоmPolitInform, про це повідомляє пресслужба ГУР.
У розвідці подякували мешканцям Криму за якісну співпрацю та наближення поразки російських окупантів.
«Рішучість військово-політичного керівництва України, українського суспільства та Сил оборони України у питанні повернення всіх тимчасово окупованих російськими загарбниками українських земель, а також ваша підтримка наближають нашу Перемогу!», – наголосили у ГУР.
«При цьому мешканців окупованого Криму просимо й надалі повідомляти інформацію про розташування окупаційних сил та засобів. А саме:
пунктів дислокації, адреси проживання особового та керівного складу окупаційних військ;
складів зберігання снарядів та паливно-мастильних матеріалів;
точок розміщення, зберігання та ремонту військової техніки;
місць розміщення РЕР та РЕБ засобів (характерна ознака: антени та локатори);
штабів та пунктів управління окупаційними військами;
місць зберігання та точок чергування засобів протиповітряної оборони (ППО)», – уточнили у розвідці.
«Разом виженемо оккупантів із рідної землі!», – додали у ГУР.
Контакти для передачі інформації:
Телефон: +380969455341 Signal WhatsApp
Телеграма: чат: t.me/krymbavovna_chat бот: @krymbavovna_bot



