ChatGPT тепер може шукати інформацію в Інтернеті для надання користувачам актуальної інформації. Тепер штучний інтелект більше не обмежений лише даними до вересня 2021 року. Про це повідомляє OpenAI , інформує портал PromPolitInform.
ChatGPT отримав доступ до Інтернету. Чат-бот ChatGPT тепер може використовувати інтернет для надання користувачам актуальної інформації з посиланням на джерела. З додаванням функції перегляду сторінок в інтернеті база даних ChatGPT не обмежуватиметься вереснем 2021 року. Спочатку ця опція буде доступна лише власникам версій Plus і Enterprise, проте згодом її поширять на всіх користувачів, повідомили розробники. Функція особливо корисна для завдань, які потребують актуальної інформації, наприклад, для допомоги в технічних дослідженнях, при виборі велосипеда або плануванні відпустки», — йдеться в заяві OpenAI.
Розробник ChatGPT підтвердив, що чат-бот тепер може шукати інформацію в Інтернеті для надання користувачам актуальної інформації. Штучний інтелект більше не обмежений лише даними до вересня 2021 року, що розширює можливості бота у відповіді на запитання та наданні актуальних відомостей.
Зазначається, що ця функція буде доступна для деяких користувачів преміумкласу. Проте, за словами OpenAI, незабаром цією функцією зможуть користуватися всі користувачі.
Крім цього, чат-бот невдовзі зможе вести голосові розмови з користувачами. Зазначається, що нововведення кардинально змінять спосіб пошуку інформації в Інтернеті.
ChatGPT – це безплатний чат-бот від OpenAI, який запустили 30 листопада 2022 року. Чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений компанією OpenAI, здатний працювати в діалоговому режимі, підтримує запити природними мовами. Має широкі можливості: написання коду, створення текстів, можливості перекладу.
Фото – з відкритих джерел
Інші матеріали розділу Зв'язок та IT
На випробуваннях, які відбулися нещодавно, тестували дрони від шістьох виробників. Здебільшого — FPV-дрони, спроєктовані та виготовлені приватними компаніями. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє Міністерство оборони України. Мета випробувань — перевірити роботу безпілотників під впливом випромінювання комплексу радіоелектронної боротьби… Продовження…
За словами журналістів, нові методи електронної боротьби перетворили війну в Україні на «проксі-лабораторію», за якою уважно стежать США, Європа і Китай. Україна і Росія активно застосовують дрони в бойових діях один проти одного. Але також війська мають… Продовження…
Українські розробники створили ударний дрон Backfire, який є “дуже стійким” до російських засобів радіоелектронної боротьби: військові здійснили щонайменше 50 успішних місій. Про це повідомив міністр цифрової трансформації та віцепрем’єр Михайло Федоров, інформує портал PromPolitInform. “Backfire — ударний дрон від українських розробників,… Продовження…
Перші 3000 із 10 000 FPV-дронів, на які був оголошений спільний збір United24, «Повернись живим» та monobank, вже передані військовим. Про це повідомив у Телеграмі віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації… Продовження…
Генштаб ЗСУ розподілить та передасть дрони оборонцям на найгарячіші ділянки фронту. До цієї партії увійшли «пташки» виключно українського виробництва —коптери та БПЛА літакового типу: розвідувальні, камікадзе, багаторазові бомбери. Про це, пише Ракурс, повідомив віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій… Продовження…
В грудні 2023 року або в січні 2024 року Мінцифри планує презентувати нову стратегію розвитку інновацій в Україні. Про це, повідомляє SPEKA, Михайло Федоров, віце-прем’єр з інновацій України, заявив на щорічній зустрічі ЄБА, інформує портал PromPolitInform. «Ми її… Продовження…