Комітет у закордонних справах Палати представників Конгресу США підтримав законопроєкт про використання конфіскованих російських активів для допомоги Україні. Як пише «Європейська правда», це рішення ухвалили під час слухання відповідного законопроєкту, повідомляє портал PromPolitInform.
Документ уповноважує держсекретаря США надати додаткову допомогу Україні, використовуючи активи, конфісковані в російського Центробанку та інші суверенні активи РФ.
Згідно з законопроєктом, протягом 180 днів після набрання чинності законом держсекретар має надати відповідним комітетам Конгресу оцінку найбільш нагальних потреб України у відновленні, допомозі в галузі безпеки та гуманітарної допомоги.
Документ також забороняє повернення коштів російським структурам, щодо яких було запроваджено санкції, доки РФ не піде з України та не погодиться виплатити їй компенсацію.
Тепер законопроєкт мають розглянути у Конгресі США.
Інші матеріали розділу Фінанси
Правління Національного банку України ухвалило рішення підвищити облікову ставку на 0,5 відсоткового пункта до 13,5% річних. Про це повідомляє пресслужба НБУ, інформує портал PromPolitInform. Це рішення спрямоване на збереження стійкості валютного ринку, утримання інфляційних очікувань під контролем та… Продовження…
Національний банк України, провідні банківські асоціації та великі банки підписали меморандум, який передбачає посилення фінмоніторингу та нові обмеження щодо карткових переказів. Про це, інформує «Ми – Україна», на брифінгу розповів очільник правління Національного банку України… Продовження…
Національний банк відніс АТ «Комерційний інвестиційний банк» («Комінвестбанк») до категорії неплатоспроможних. Про це повідомляє пресслужба НБУ, інформує портал PromPolitInform. Як зазначили в НБУ, частка банку на ринку становила 0,04% від усіх активів платоспроможних банків станом на 1… Продовження…
У листопаді 2024 року облігації внутрішньої державної позики вперше цього року стали найбільшим джерелом фінансування державного бюджету. Як передає портал PromPolitInform, про це у повідомляє Міністерство фінансів. «У листопаді ОВДП вперше стали найбільшим джерелом фінансування держбюджету у… Продовження…
З 1 грудня 2024 року запрацювала нова версія системи електронних платежів Національного банку України – СЕП-4.1. Вона має функціональність миттєвих кредитових переказів, які вже доступні в десяти банках. Про це повідомляє пресслужба НБУ, інформує портал PromPolitInform. “Перехід на… Продовження…
Світовий банк затвердив додаткове фінансування у $664 млн для проєкту INSPIRE в Україні. Кошти спрямують на 29 видів соціальних виплат вразливим верствам населення, основне фінансування надходить від Японії. Світовий банк затвердив додаткове фінансування обсягом $664… Продовження…