У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Мінцифри представить стратегію розвитку інновацій в Україні в грудні 2023 року

Зв'язок та IT 15.11.2023
іновації

В грудні 2023 року або в січні 2024 року Мінцифри планує презентувати нову стратегію розвитку інновацій в Україні. Про це, повідомляє SPEKA, Михайло Федоров, віце-прем’єр з інновацій України, заявив на щорічній зустрічі ЄБА, інформує портал PromPolitInform.

«Ми її розробляємо зараз, і це буде єдина зрозуміла відповідь, що ми будемо робити кожного місяця до того, щоб інновації в нашій країні розвивалися. Як стимулювати розвиток науки, як запускати більше венчурних фондів, як науковий сектор реально встановити і що робити з інтелектуальною власністю, що є фундаментом розвитку будь-яких інновацій», – сказав Михайло Федоров.

За його словами, розробники стратегії проаналізували стратегії інновацій в топ-20 країнах світу за рівнем ВВП та країн, що розвивали інновації під час війн.

«Ми аналізували досвід Ізраїлю: як в ситуації війни вибудовувати довіру інвесторів. Чому там Intel відкриває представництво. Вони багато вкладалися в міжнародну комунікацію, залучали венчурні фонди, про Ізраїль пишуть книжки», – нагадав Михайло Федоров.

Стратегія розвитку інновацій включатиме велику комунікаційну частину.

Федоров також згадав, що Мінцифри у співпраці «з деякими IT-кластерами» розробляють проєкт «українського Upwork», щоб побудувати довіру іноземних замовників до українського IT-бізнесу.

«Україна як держава надаватиме конкретні гарантії, що замовлення іноземних партнерів будуть вироблені 100%», – підкреслив Федоров.

Він нагадав, що велика частина IT-бізнесу України працює на аутсорсі для іноземних замовників, тому існує «питання довіри від партнерів, від клієнтів: не всі розуміють, що у нас там відбувається».

У той же час, є «мільйон прикладів» тому, як у прифронтових регіонах, від Харкова до Миколаєва, в Одесі, Запоріжжі, під вибухами, з блекаутами компанії виконують замовлення, не порушуючи дедлайнів.

Інші матеріали розділу Зв'язок та IT

Міністерство оборони випробовує українські безпілотні авіаційні комплекси

На випробуваннях, які відбулися нещодавно, тестували дрони від шістьох виробників. Здебільшого — FPV-дрони, спроєктовані та виготовлені приватними компаніями. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє Міністерство оборони України. Мета випробувань — перевірити роботу безпілотників під впливом випромінювання комплексу радіоелектронної боротьби… Продовження…


Електронна війна: Україна і РФ використовують електромагнітні хвилі для боротьби з дронами, — NYT

За словами журналістів, нові методи електронної боротьби перетворили війну в Україні на «проксі-лабораторію», за якою уважно стежать США, Європа і Китай. Україна і Росія активно застосовують дрони в бойових діях один проти одного. Але також війська мають… Продовження…


В Україні створили ударний дрон Backfire «дуже стійкий» до РЕБ – Федоров

Українські розробники створили ударний дрон Backfire, який є “дуже стійким” до російських засобів радіоелектронної боротьби: військові здійснили щонайменше 50 успішних місій. Про це повідомив міністр цифрової трансформації та віцепрем’єр Михайло Федоров, інформує портал PromPolitInform. “Backfire — ударний дрон від українських розробників,… Продовження…


Перші 3 000 дронів від проєкту «Єдність» передали військовим

Перші 3000 із 10 000 FPV-дронів, на які був оголошений спільний збір United24, «Повернись живим» та monobank, вже передані військовим. Про це повідомив у Телеграмі віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації… Продовження…


Понад 2 тис. дронів від держави надійдуть на найгарячіші ділянки фронту — Михайло Федоров

Генштаб ЗСУ розподілить та передасть дрони оборонцям на найгарячіші ділянки фронту. До цієї партії увійшли «пташки» виключно українського виробництва —коптери та БПЛА літакового типу: розвідувальні, камікадзе, багаторазові бомбери. Про це, пише Ракурс, повідомив віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій… Продовження…


Україна довела – кіберсфера є складовою сучасної війни, – Столтенберг

Російське вторгнення в Україну стало ще одним підтвердженням, що кібернетична сфера є складовою сучасної війни та новою ареною для глобальної конкуренції, тож НАТО і надалі приділятиме підвищену увагу цьому новому простору військових дій. Про це,… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2023
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: