У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на загальну суму 4,7 млрд грн

Новини 23.01.2024
99a69b-8064-16497

Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 4 666,3 млн грн.

Цього тижня (22 – 26 січня) у системі Прозорро.Продажі запланований продаж активів 10 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 4 666,3 млн грн. Із них на суму 4 318,3 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами, та на суму 343,7 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки та інші основні засоби. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 4,3 млн грн. Про це пише borg.expert, повідомляє портал PromPolitInform.

Усі заплановані аукціони на цей тиждень – можна знайти за посиланням.

Так, упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

АТ «Банк «Фінанси та кредит» – із початковою ціною у 2 242,0 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами фармвиробників із заборгованістю понад 2 млрд грн.

ПАТ «ЗЛАТОБАНК» – із початковою ціною 1 673,9 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами та частка корпоративних прав «Торгово-Логістичного Комплексу «Арктика».

АТ «МЕГАБАНК» – на загальну суму 370,1 млн грн, із них 216,0 млн грн – початкова вартість виставлених на продаж прав вимоги за кредитами, 154,0 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.

ПАТ «АКБ «Капітал» – на загальну суму 116,0 млн грн, із них із початковою ціною 110,1 млн грн на продаж виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби, та за ціною 5,9 млн грн торгуватимуться права вимоги за кредитом.

АТ «МР БАНК»  на загальну суму 115,5 млн грн, із них із початковою ціною 114,3 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами, та за ціною 1,3 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.

ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 79,2 млн грн, із них 52,4 млн грн – початкова ціна продажу об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, та 26,8 млн грн – прав вимоги за кредитами. Крім того, дебіторська заборгованість виставлена на продаж за 0,03 млн грн.

АТ «Айбокс Банк»  на загальну суму 35,5 млн грн, із них із початковою ціною 28,2 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами, та із ціною 3,0 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби. Крім того, дебіторська заборгованість виставлена на продаж із початковою ціною 4,3 млн грн.

АТ «Банк Форвард» – із початковою ціною 21,9 млн грн на продаж виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.

АТ «Банк Січ» – на загальну суму 11,3 млн грн, із них 11,2 млн грн – початкова вартість виставлених на продаж прав вимогами за кредитами, та 0,2 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.

ПАТ «ЧБРР» – із початковою ціною 0,8 млн грн на продажу виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Нагадаємо, кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків.

Інші матеріали розділу Новини

Верховна Рада в 12 раз продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію

Верховна Рада продовжила термін дії воєнного стану та загальної мобілізації ще на 90 днів. Про це повідомив нардеп від Голосу Ярослав Железняк, інформує портал PromPolitInform. Воєнний стан продовжили на 90 днів з 12 серпня по 9 листопада. За… Продовження…


Податківці масово перевірятимуть ФОП

Понад 3,3 тис. перевірок компаній та ФОПів заплановано цього року за даними Державної податкової служби. З них майже 73% припаде на компанії, а решта — на приватних підприємців. Про це повідомляє finance.ua, інформує портал PromPolitInform…. Продовження…


Болгарія знайшла в себе надлишкові боєприпаси, які готова передати Україні

Україна може отримати від Болгарії її запаси снарядів, які були визнані надлишковими, а також інше військове обладнання, якщо ці поставки компенсують країни-союзники. Про це, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на БНР, сказав виконувач обов’язків міністра оборони… Продовження…


Укренерго анонсувало покращення ситуації зі світлом

У серпні, вересні та жовні відключення світла в Україні стануть значно коротшими або навіть припиняться взагалі. Про це заявив голова «Укренерго» Володимир Кудрицький в інтерв’ю телеканалу Суспільне, інформує портал PromPolitInform. «Звичайно, що є проблеми з дефіцитом, але… Продовження…


Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ понад 20 зразків спецтехніки серед яких багі, квадроцикли та гідроцикли

За 6 місяців 2024 року Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних Силах України понад 20 зразків спеціальної легкої автомототехніки, призначеної для пересування по пересіченій місцевості та виконання завдань на воді. Про це… Продовження…


ЄС продовжив економічні санкції проти Росії ще на пів року

У понеділок, 22 липня, Рада ЄС продовжила ще на 6 місяців дію економічних санкцій проти Росії за агресію проти України. Обмеження продовжили до 31 січня 2025 року. Про це повідомляє  сайт Ради ЄС, інформує портал PromPolitInform. Зокрема, йдеться про санкційні обмеження,… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: