У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Україні потрібна допомога інших країн та партнерів у відновленні ГМК

Металургія 25.07.2024
гірничо-метал

«Укрметалургпром» пропонує створити міжнародну консультативну раду, що складатиметься з експертів галузі.

Україна закликала міжнародних експертів підтримати її гірничо-металургійну галузь, оскільки війна руйнує інфраструктуру і спричиняє дефіцит робочої сили. Про це, інформує Перший бізнесовий,  повідомляє The Northern Miner, передає портал PromPolitInform.

Як зазначається, об’єднання підприємств «Укрметалургпром» звернулося із відкритим листом до світових гірничодобувних компаній. Група, що представляє український ГМК, називає значними проблемами руйнування маріупольських меткомбінатів та логістичні питання. Окрім того, понад 20 тис. працівників галузі пішли до лав армії, що призвело до критичного дефіциту кваліфікованих кадрів.

«Ми пропонуємо створити міжнародну консультативну раду, що складатиметься з експертів-волонтерів, колишніх і нинішніх керівників, консультантів і дослідників, щоб допомогти. Ви станете частиною історичних зусиль, спрямованих на відновлення нації та реформування галузі», – зазначив у листі Олександр Каленков, президент ОП «Укрметалургпром».

ГМК України має життєво важливе значення для підтримки обороноздатності країни та відновлення інших галузей промисловості. Галузь забезпечує 11-12% ВВП, її важливість виходить за рамки економічної статистики. Окрім того, кожне робоче місце у металургії створює ще п’ять робочих місць у допоміжних секторах.

Україна попри повномасштабне вторгнення РФ прагне приєднатися до стратегії ЄС щодо «зеленої» сталі, інвестувати у відновлювані джерела енергії та розширити різноманітність робочих місць. Вона також розраховує на свої поклади залізної руди та стратегічне розташування, щоб задовольнити європейський попит і збільшити обсяги торгівлі.

«Демонстрація підтримки з боку глобальної робочої сили вкрай необхідна для надання порад та обміну досвідом з українськими працівниками», – зазначає Олександр Каленков.

Президент ОП «Укрметалургпром» повідомив, що для подолання дефіциту кадрів галузь почала наймати більше жінок, і може скористатися глобальним прогресом у створенні інклюзивних робочих місць. Українські компанії ГМК також вжили безпекових заходів для своїх працівників, галузь підтримує військовослужбовців та тих, хто повертається з лав армії.

Олександр Каленков вважає, що відновлення та трансформація української металургійної промисловості є досяжними, але лише за підтримки світової гірничодобувної спільноти.

«Ми запрошуємо кваліфікованих робітників, інженерів і візіонерів з усього світу приєднатися до нас у виконанні цього монументального завдання. Разом ми можемо створити стійке майбутнє для цієї важливої галузі», – йдеться у листі.

Нагадаємо, що брак кадрів може поставити український ГМК на межу виживання. Тривала мобілізація, масова внутрішня та зовнішня міграція призводять до нестачі персоналу в країні.

Інші матеріали розділу Металургія

Українські металурги демонструють зростання виробництва

У багатьох сегментах спостерігається зростання понад 20%. За підсумками восьми місяців поточного року спостерігається значне зростання виробництва металопродукції в Україні. Так, виробництво чавуну, сталі та прокату збільшилося більш ніж на 20% у кожній категорії. Про… Продовження…


За 7 місяців виробництво сталі збільшилося 33,6% до 4,6 млн тонн

У січні-липні виробництво сталі збільшилося на 33,6%, або на 1 153 тис. тонн, до 4 583 тис. тонн порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться в інформації, опублікованій на сайті об’єднання підприємств «Укрметалургпром», передає …. Продовження…


«Сталевий фронт» Ріната Ахметова побудував 200 км фортифікацій на Донеччині та Запоріжжі

У межах мілітарної ініціативи «Сталевий Фронт» Ріната Ахметова Група Метінвест продовжує будівництво фортифікаційних ліній для ЗСУ на фронті. Загальна довжина захисних споруд сягнула понад 200 кілометрів. Про це повідомляє пресслужба компанії, інформує портал PromPolitInform. Будівництво інженерно-фортифікаційних… Продовження…


Найбільший меткомбінат України попередив про загрозу значного скорочення виробництва

Найбільший в Україні металургійний комбінат АрселорМіттал Кривий Ріг попросив Кабінет міністрів переглянути норму щодо імпорту не менше 80% електроенергії. Інакше, йдеться в повідомленні підприємства, йому доведеться суттєво зменшувати виробництво, інформує портал PromPolitInform. АрселорМіттал Кривий Ріг порахував, що з урахуванням… Продовження…


«АрселорМіттал Кривий Ріг» у травні збільшив виробництво усіх основних видів продукції

Виробництво сталі зросло на 68% р./р., прокату – на 66%, чавуну – на 15%, ЗРС – на 86%, а коксу – на 53% ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», дочірня компанія глобального виробника сталі ArcelorMittal, за підсумками… Продовження…


Українські металурги за 5 місяців збільшили виплавку сталі на 31,2%

Металургійні підприємства України за 5 місяців 2024 року виплавили 3,14 млн тонн сталі, що на 31,2% більше, ніж у аналогічний період минулого року. Як інформує портал PromPolitInform, за даними об’єднання «Укрметалургпром», у січні-травні виробництво чавуну зросло на… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: