У межах мілітарної ініціативи «Сталевий Фронт» Ріната Ахметова Група Метінвест продовжує будівництво фортифікаційних ліній для ЗСУ на фронті. Загальна довжина захисних споруд сягнула понад 200 кілометрів. Про це повідомляє пресслужба компанії, інформує портал PromPolitInform.
Будівництво інженерно-фортифікаційних споруд ведеться разом із військовими та військово-цивільними адміністраціями на Донецькому і Запорізькому напрямку.
Окрім задіяння фахівців компанії, Метінвест надає матеріали та спецтехніку для зведення ліній оборони, щоб перешкодити просуванню ворога.
Загалом для будівництва Метінвест поставив 20.720 куб. метрів лісоматеріалів, 100.300 кв. метрів геотекстилю та сітки для укріплення траншей і окопів.
У фортифікаціях було використано 43 «криївки» – підземних укриттів, які компанія виробляє з хвилястої сталі. Лінія оборони забезпечуватиме захист особового складу, техніки та боєприпасів від атак противника, а також слугуватиме укриттям для відпочитку бійців.
«Захищати своє – поняття, ширше за посадові інструкції чи приписи. Це внутрішня потреба відстоювати своє право на життя та роботу, на свободу рішень. Саме тому Метінвест долучився до спільної із ЗСУ роботи зі створення ліній оборони. Ми не можемо стояти осторонь, бо знаємо, що наш досвід, ресурси, наші знання можна конвертувати у надійний захист для оборонців та тих, кого вони закривають своїми спинами – звичайних українців, кожного з нас. Сподіваємось, що фортифікації значно підвищать ефективність оборонних заходів», – зазначив операційний директор Групи Метінвест Олександр Мироненко.
Роботи проводять разом із інженерними підрозділами ЗСУ, а всі матеріали та робочу силу Метінвест надає безплатно.
Від початку повномасштабної війни Метінвест спрямував на допомогу Україні та її громадянам 6,9 млрд грн, з яких понад 3,4 млрд грн – на потреби армії в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. Група залишається надійною опорою країни в боротьбі з ворогом.
Інші матеріали розділу Металургія
У багатьох сегментах спостерігається зростання понад 20%. За підсумками восьми місяців поточного року спостерігається значне зростання виробництва металопродукції в Україні. Так, виробництво чавуну, сталі та прокату збільшилося більш ніж на 20% у кожній категорії. Про… Продовження…
У січні-липні виробництво сталі збільшилося на 33,6%, або на 1 153 тис. тонн, до 4 583 тис. тонн порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться в інформації, опублікованій на сайті об’єднання підприємств «Укрметалургпром», передає …. Продовження…
«Укрметалургпром» пропонує створити міжнародну консультативну раду, що складатиметься з експертів галузі. Україна закликала міжнародних експертів підтримати її гірничо-металургійну галузь, оскільки війна руйнує інфраструктуру і спричиняє дефіцит робочої сили. Про це, інформує Перший бізнесовий, повідомляє The Northern… Продовження…
Найбільший в Україні металургійний комбінат АрселорМіттал Кривий Ріг попросив Кабінет міністрів переглянути норму щодо імпорту не менше 80% електроенергії. Інакше, йдеться в повідомленні підприємства, йому доведеться суттєво зменшувати виробництво, інформує портал PromPolitInform. АрселорМіттал Кривий Ріг порахував, що з урахуванням… Продовження…
Виробництво сталі зросло на 68% р./р., прокату – на 66%, чавуну – на 15%, ЗРС – на 86%, а коксу – на 53% ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», дочірня компанія глобального виробника сталі ArcelorMittal, за підсумками… Продовження…
Металургійні підприємства України за 5 місяців 2024 року виплавили 3,14 млн тонн сталі, що на 31,2% більше, ніж у аналогічний період минулого року. Як інформує портал PromPolitInform, за даними об’єднання «Укрметалургпром», у січні-травні виробництво чавуну зросло на… Продовження…