Кабмін скоригував план заходів щодо дерегуляції, включивши 103 завдання та 143 заходи для підтримки бізнесу.
Кабінет Міністрів затвердив у новій редакції план заходів з дерегуляції та покращення бізнес-клімату. Документ містить майже сто завдань щодо підготовки чи ухвалення центральними органами виконавчої влади рішень, спрямованих на спрощення умов ведення бізнесу та створення сприятливого бізнес-клімату в усіх сферах економіки. Про це пише «Судово-юридична газета», повідомляє портал PromPolitInform.
Оновлений план містить чіткі терміни, протягом яких органи виконавчої влади мають скасувати, спростити чи удосконалити інструменти, якими вони опікуються – дозволи, погодження, висновки тощо.
«Дерегуляція та покращення умов ведення бізнесу надзвичайно важливі для відновлення та подальшого розвитку української економіки, забезпечення самозарадності України. Уряд і міжнародні партнери приділяють питанню створення сприятливих бізнес-середовища та інвестиційного клімату в Україні посилену увагу. І ми прискорюємо роботу в цьому напрямку», — сказала Міністр економіки України Юлія Свириденко.
Всього у плані близько 100 завдань та 140 покрокових заходів, спрямованих на спрощення умов провадження підприємницької діяльності в будівництві, енергетиці, аграрній галузі, галузях земельних відносин, транспорту, логістики, інформаційних і електронних технологій, сферах зовнішньоекономічної діяльності, виробництва та ін.
План передбачає, що значну частину роботи центральні органи виконавчої влади мають провести до кінця 2024 року.
План заходів затверджено в межах реформи «Поліпшення регуляторного середовища» в межах Ukraine Facility, а також планів виконання рекомендацій Єврокомісії щодо Пакета розширення ЄС 2023 року і пріоритетних дій уряду на 2024 рік.
Інші матеріали розділу Промисловий потенціал
Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації у військах оборонну осколкову гранату – аналог радянської Ф-1. Про це йдеться у повідомленні відомства, інформує портал PromPolitInform. «Боєприпас українського виробництва відповідає характеристикам засобів ближнього бою сучасного… Продовження…
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга закликав партнерів закуповувати озброєння українського виробництва для ЗСУ. Про це інформує UA|TV, передає портал PromPolitInform. За його словами, це допомогло б наростити військову міць держави і збільшити потенціал галузі. «Найкращий спосіб… Продовження…
Президент України Володимир Зеленський повідомив про історичний момент використання новітнього озброєння країни – стратегічного дрона-ракети «Паляниця». Цей апарат, створений українськими інженерами, призначений для знищення наступального потенціалу ворога. Як передає UAportal, деталі цієї події були опубліковані на офіційному… Продовження…
За останні два роки виробництво дронів в Україні зросло в 100 разів. Майже всі дрони, які наразі купуються, виробляються в Україні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал голови Міністерства цифрової трансформації України Михайла Федорова, інформує портал… Продовження…
Українська компанія Skyeton, відома розвідувальними системами ACS-3/Raybird-3, розширила свою діяльність на Словаччину. Засновник компанії Олександр Степура повідомив, що інвестиції в нову словацьку фабрику досягли 3,5 млн доларів. Про це інформує Букви з посиланням на Defence… Продовження…
За пів року роботи програми «Зроблено в Україні» видано 50 млрд грн кредитів, 350 млн грн грантів, 100 млн грн компенсацій. Як передає Укрінформ, підсумки піврічної роботи ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми оприлюднило Мінекономіки, повідомляє… Продовження…