Оновленню підлягали гуркоти коксу та агломерату, скіп для транспортування шихти, й затвори агломерату
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконав капітальний ремонт устаткування доменної печі (ДП) №8. Роботи виконувались фахівцями ливарно-механічного заводу. Про це, повідомляє GMKcenter, пишуть в корпоративній газеті «Металург», інформує портал PromPolitInform.
Працівники цеху металоконструкцій та ремонтно-монтажного цеху (РМЦ) №3 капітально відремонтували гуркоти коксу та агломерату, скіп для транспортування шихти, виготовили чотири затвори коксу і стільки ж затворів агломерату. Деякі роботи в межах цих ремонтів виконали працівники РМЦ-1 і РМЦ-2.
Гуркоти коксу й агломерату використовуються для сортування цих матеріалів перед виготовленням шихти для виплавки чавуну. Короби для них виготовили з біметалу – сталі, наплавленої твердим зносостійким сплавом. Такий матеріал допомагає протистояти механічному зношуванню цих виробів та високим температурам.
«Скіп – це складний виріб. По суті це залізничний вагончик, який рейками витягається на верх ДП №8. Він має так звану упряж, за яку зачіпляється. А ще упряж бере участь у розвантажуванні шихти в засипний пристрій печі, який також виготовили в ЛМЗ. Агрегат має колеса, які називаються бігунами. Вони виготовлені зі сталі, міцнішої, ніж у звичайних залізничних коліс, тому заготовки для бігунів довелося купити, а от заготовки для осей викували на ковальській дільниці РМЦ-1», – йдеться в газеті.
Виготовлення й футерування корпусу скіпа виконано біметалом, що має продовжити термін його використання.
Нагадаємо, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» увійшов до ТОП-10 найбільших інвесторів воєнного часу за версією NV.ua «Розвиток не зупинити. Хто найбільше вкладає в бізнес та економіку – топ-50 найбільших українських інвесторів». Обсяги капітальних інвестицій підприємства за два з половиною воєнні роки склали 9 млрд грн.
Інші матеріали розділу Металургія
Українська промислова компанія Інтерпайп вперше виготовила труби для офшорних робіт та поставила їх клієнту у Туреччині. Про це пише AgroNews, повідомляє портал PromPolitInform. Як зазначила пресс-служба компанії, турецький клієнт використовує цю продукцію у проєкті газових родовищ South Akçakoca Sub-Basin… Продовження…
Українська промислова компанія «Інтерпайп» досягла значного прогресу у зниженні впливу на клімат. За результатами 2024 року підприємство скоротило питомі викиди CO2 при виробництві 1 тонни безшовних труб на 61%, а залізничної продукції – на 46%… Продовження…
Компанія «Інтерпайп» оголосила про призначення нового генерального директора Луки Занотті, повідомляє портал PromPolitInform. Ексгенеральний директор «Інтерпайпу» Андрій Коротков продовжить свою діяльність в Україні на посаді операційного директора компанії. «Ми вдячні Андрію Короткову за його непохитне лідерство у керівництві… Продовження…
Показники виробництва «Запоріжсталі» у 2025 році демонструють значне зростання У період з січня по квітень 2025 року «Запоріжсталь» наростила виплавку чавуну до 1,13 млн тонн, що на 8,1% більше, ніж у той же період минулого… Продовження…
За січень-березень 2025 року українські металурги наростили обсяги виробництва. Про це йдеться в повідомленні об’єднання підприємств “Укрметалургпром”, інформує портал PromPolitInform. Так, чавуну було вироблено 1,7 млн тонн, що становить 107,2% відносно аналогічного періода 2024 року. Виробництво сталі сягнуло 1,73 млн тонн –… Продовження…
В Україну прибуло перше в цьому році судно з коксівним вугіллям зі США, зафрахтоване Групою Метінвест. Балкер Bison привіз 80 тисяч тонн вугілля з власного підприємства Групи в США — United Coal Company (UCC), яке… Продовження…