Оновленню підлягали гуркоти коксу та агломерату, скіп для транспортування шихти, й затвори агломерату
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконав капітальний ремонт устаткування доменної печі (ДП) №8. Роботи виконувались фахівцями ливарно-механічного заводу. Про це, повідомляє GMKcenter, пишуть в корпоративній газеті «Металург», інформує портал PromPolitInform.
Працівники цеху металоконструкцій та ремонтно-монтажного цеху (РМЦ) №3 капітально відремонтували гуркоти коксу та агломерату, скіп для транспортування шихти, виготовили чотири затвори коксу і стільки ж затворів агломерату. Деякі роботи в межах цих ремонтів виконали працівники РМЦ-1 і РМЦ-2.
Гуркоти коксу й агломерату використовуються для сортування цих матеріалів перед виготовленням шихти для виплавки чавуну. Короби для них виготовили з біметалу – сталі, наплавленої твердим зносостійким сплавом. Такий матеріал допомагає протистояти механічному зношуванню цих виробів та високим температурам.
«Скіп – це складний виріб. По суті це залізничний вагончик, який рейками витягається на верх ДП №8. Він має так звану упряж, за яку зачіпляється. А ще упряж бере участь у розвантажуванні шихти в засипний пристрій печі, який також виготовили в ЛМЗ. Агрегат має колеса, які називаються бігунами. Вони виготовлені зі сталі, міцнішої, ніж у звичайних залізничних коліс, тому заготовки для бігунів довелося купити, а от заготовки для осей викували на ковальській дільниці РМЦ-1», – йдеться в газеті.
Виготовлення й футерування корпусу скіпа виконано біметалом, що має продовжити термін його використання.
Нагадаємо, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» увійшов до ТОП-10 найбільших інвесторів воєнного часу за версією NV.ua «Розвиток не зупинити. Хто найбільше вкладає в бізнес та економіку – топ-50 найбільших українських інвесторів». Обсяги капітальних інвестицій підприємства за два з половиною воєнні роки склали 9 млрд грн.
Інші матеріали розділу Металургія
Інтеграція України до ЄС сприятиме забезпеченню стратегічної автономії європейської металургійної промисловості від РФ, а також дасть змогу отримати безпеку у цій галузі. Тому Україна і ЄС взаємно зацікавлені у співпраці, і бачать безліч можливостей для… Продовження…
Український металургійний гігант Метінвест оголосив про значне зростання виробництва сталі на 15% у 2024 році. Про це повідомляє «Перший бізнесовий», інформує портал PromPolitInform. Це досягнення стало результатом впровадження новітніх технологій та модернізації обладнання на виробничих… Продовження…
У січні-жовтні українські підприємства відправили на експорт 3,68 млн тонн металопрокату, що становить майже 70% від загального обсягу виробництва за 10 місяців. Водночас у січні-жовтні 2023 року обсяги експорту з України, за даними «Укрметалургпрому», були суттєво нижчими… Продовження…
За підсумками січня-жовтня відвантаження продукції за кордон впали на 12,6% р./р. Українські металургійні компанії за підсумками жовтня 2024 року зменшили експорт товарного чавуну на 4,2% у порівнянні з попереднім місяцем – до 109,4 тис. т…. Продовження…
Гірничо-металургійна група «Метінвест» у рамках ініціативи «Сталевий фронт» Ріната Ахметова побудувала близько 600 сталевих бункерів і командних пунктів для Збройних сил України (ЗСУ) та інших підрозділів. Про це інформує Open4Business, повідомляє портал PromPolitInform. Як повідомив… Продовження…
Про вплив запровадження єдиного фіскального юніту, внутрішнього трансфертного ціноутворення, ситуацію з відшкодуванням ПДВ та інші податкові зміни для роботи великого прозорого бізнесу розповіла фінансовий директор Групи Метінвест Юлія Данкова. Інформує портал PromPolitInform. Вона виступила на XXII Щорічному форумі… Продовження…