У німецькому концерні Rheinmetall у відповідь на погрози РФ, що військовий завод який відкрився в Україні наприкінці жовтня, може стати ціллю для атак заявили, що виробництво захищено. Про це, передає Укрінформ, повідомляє Голос Америки, інформує портал PromPolitInform.
У Rheinmetall наголосили, що це – не перша подібна погроза з боку Кремля, а також, що їхні потужності в Україні добре захищені.
У липні 2024 року компанія Rheinmetall заявила, що планує відкрити в Україні чотири військові заводи. Перший завод має намір випустити партію БМП Lynx до кінця року, спочатку буде поставлено десять машин. Завод також надає послуги з технічного обслуговування, забезпечуючи підтримку як піхотних, так і бронетанкових частин.
Другий завод Rheinmetall має намір відкрити найближчим часом, заявив глава німецького концерну Армін Паппергер, додавши, що Rheinmetall також планує відкрити в Україні пороховий завод, завод танкових боєприпасів, а також налагодити виробництво систем ППО.
Як повідомлялось, німецька компанія Rheinmetall передала Україні ще 20 бойових машин піхоти Marder.
Інші матеріали розділу Промисловий потенціал
Британське об’єднання виробників Made in Britain підтримало українську програму «Зроблено в Україні», що допомагає місцевим виробникам. У 2024 році між Україною та Made in Britain було підписано Меморандум про співпрацю в галузі виробництва. Це партнерство… Продовження…
Необхідність середнього рівня заробітної плати на рівні 2,5 мінімальної для бронювання від мобілізації є реалізацією принципу «воюй або працюй». Про це, пише «Судово-юридична газета», сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час години запитань до Уряду у Верховній… Продовження…
Міністерство економіки відновило надання статусу критичності підприємствам для бронювання працівників від мобілізації. Міністерство вже оновило статус для перших семи підприємств за новими критеріями. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу міністерства, інформує портал PromPolitInform. «Перші сім… Продовження…
Ухвалення політики держвласності є одним з індикаторів Ukraine Facility та маяком меморандуму з МВФ Кабінет міністрів у п’ятницю, 29 листопада, затвердив політику державної власності, яка спрямована на покращення управління державними активами та залучення інвестицій. Про… Продовження…
Агентство зі співробітництва у сфері безпеки та оборони видало необхідну сертифікацію на цей пакет допомоги, ймовірна вартість якої коштує 100 мільйонів доларів. Як передає портал PromPolitInform, про це з посиланням на згадане вище Агентство повідомив… Продовження…
Політика «Зроблено в Україні» включає понад 10 програм сприяння розвитку промисловості. В індустріальних парках України наразі збудовані або будуються 25 заводів. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на виступ заступника голови Комітету Верховної Ради… Продовження…