Політика «Зроблено в Україні» включає понад 10 програм сприяння розвитку промисловості. В індустріальних парках України наразі збудовані або будуються 25 заводів. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на виступ заступника голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський на Київському міжнародному економічному форумі, передає портал PromPolitInform.
Це підприємства в галузях виробництва харчових продуктів, агропереробки, будівельних матеріалів, деревообробки, машинобудування, виробництва господарських товарів, побутової хімії, поліграфії на ін.
«12 заводів в індустріальних парках вже збудовані, ще 13 будуються і готуються до введення в експлуатацію протягом найближчого року. Понад 100 тисяч метрів квадратних промислової нерухомості для релокованих і нових підприємств, майже дві сотні мегават потужностей по приєднанню — це поточний статус розвитку індустріальних парків, які є складовою державної політики «Зроблено в Україні», – зауважив Дмитро Кисилевський.
Заступник голови економічного комітету парламенту також відзначив, що політика «Зроблено в Україні» включає понад 10 програм сприяння розвитку промисловості. В ході розгляду державного бюджету на 2025 рік триває дискусія щодо їх стабільного фінансування.
«Державна промислова політика останнім часом зазнала кардинальних змін і вже дає результат для держави. Важливо, щоб програми «Зроблено в Україні» стабільно реалізовувались урядом протягом років. Тоді ми зможемо розраховувати на досягнення цільового показника: зростання з 8% до 20% частки переробної промисловості у ВВП, що означатиме перехід від бідності до клубу економічно розвинених країн», – підкреслив Дмитро Кисилевський.
Київський міжнародний економічний форум відбувається 7 листопада. КМЕФ – один з найбільших у Східній Європі міжнародних форумів, який об’єднує представників бізнесу, влади та суспільства для обговорення ключових економічних питань та глобальних трендів.
Інші матеріали розділу Промисловий потенціал
Британське об’єднання виробників Made in Britain підтримало українську програму «Зроблено в Україні», що допомагає місцевим виробникам. У 2024 році між Україною та Made in Britain було підписано Меморандум про співпрацю в галузі виробництва. Це партнерство… Продовження…
Необхідність середнього рівня заробітної плати на рівні 2,5 мінімальної для бронювання від мобілізації є реалізацією принципу «воюй або працюй». Про це, пише «Судово-юридична газета», сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час години запитань до Уряду у Верховній… Продовження…
Міністерство економіки відновило надання статусу критичності підприємствам для бронювання працівників від мобілізації. Міністерство вже оновило статус для перших семи підприємств за новими критеріями. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу міністерства, інформує портал PromPolitInform. «Перші сім… Продовження…
Ухвалення політики держвласності є одним з індикаторів Ukraine Facility та маяком меморандуму з МВФ Кабінет міністрів у п’ятницю, 29 листопада, затвердив політику державної власності, яка спрямована на покращення управління державними активами та залучення інвестицій. Про… Продовження…
Агентство зі співробітництва у сфері безпеки та оборони видало необхідну сертифікацію на цей пакет допомоги, ймовірна вартість якої коштує 100 мільйонів доларів. Як передає портал PromPolitInform, про це з посиланням на згадане вище Агентство повідомив… Продовження…
У німецькому концерні Rheinmetall у відповідь на погрози РФ, що військовий завод який відкрився в Україні наприкінці жовтня, може стати ціллю для атак заявили, що виробництво захищено. Про це, передає Укрінформ, повідомляє Голос Америки, інформує портал… Продовження…