Від початку повномасштабного вторгнення РФ Група Метінвест Ріната Ахматова у межах ініціативи «Сталевий Фронт» налагодила виробництво мобільних металевих укриттів, які називаються «сталевими криївками». Військові на фронті отримують їх у вигляді окремих укриттів, командних пунктів, які складаються з декількох одиниць, і навіть підземного госпіталю. Водночас попит на фронті збільшується на «укриття-малюки», призначені для операторів дронів. Про це повідомили у Метінвесті, інформує портал PromPolitInform.
«Високий попит має зменшена вдвічі «криївка» для екіпажів пілотів дронів. Цей «малюк» розміром 3 м завдовжки та 2 м у діаметрі дає змогу швидко й непомітно інсталювати «криївку» та вести ефективну роботу з розвідки й ураження бойових цілей підрозділами аеророзвідки чи ударних БпЛА», – зазначив операційний директор Метінвесту Олександр Мироненко.
Сталеві криївки ефективні, коли їх правильно встановити. Зазвичай їх встановлюють у землю на глибину 3,5 метра та більше. Додатковий захист зверху створюється завдяки дерев’яним брусам, які потім присипають землею. За словами військових, такі укриття можуть витримати прямі влучання снарядів калібром 152-мм. Останні є одними з найпотужніших серед тих, що використовують на полі бою.
Метінвест почав виробляти металеві бункери 2022 року. Відтоді, як зазначили в компанії, процес їхнього виготовлення налагодився, став систематичним і значно пришвидшився.
«Зараз змінено сам підхід до власного сталевого виробництва. На ділянці одночасно працюють над створенням серії укриттів, а не штучних замовлень, як це було в минулі роки», – заявив Мироненко.
У Метінвесті запевнили, що досягли верхньої позначки в об’ємах військового виробництва. А для збільшення потокового виробництва потрібне залучення більшої кількості фахівців.
«Вироби для армії – це ще одне завдання для металургів і гірників, яких відлучають від основного виробництва (випуску сталі / напівфабрикатів / сировини). Наймати нових людей важко через міграцію, мобілізацію, питання з бронюванням тощо. Можливість формування постійної команди фахівців, залучених тільки до виконання державних замовлень, сприяло б посиленню цього напряму, збільшенню обсягів виробництва тощо», – заявили в Метінвесті.
За час війни компанія передала на фронт вже понад шість сотень укриттів, на загальну суму понад 300 млн грн. Всі укриття наші захисники отримують безкоштовно.
Інші матеріали розділу Металургія
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР) у 2024 році виробило 1,65 мільйона тонн сталі, що на 69,9% більше показника за 2023 рік. Втім, підприємству так і не вдалося досягти рівня довоєнних показників. Про це, інформує Укрінформ,… Продовження…
Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» збільшує стійкість прокатних валків з нарощуванням обсягів прокатуваного металу і підвищенням ефективності роботи. Як повідомляє портал PromPolitInform, про це інформує пресслужба компанії. Згідно з інформацією, в цеху гарячої прокатки системно впроваджуються… Продовження…
У 2024 році на металургійних підприємствах Групи Метінвест за запитами ринку освоїли виробництво 20 нових видів металопродукці Лідерство впевнено тримають металурги Каметсталі, чия командна робота додала підприємству і компанії 13 сортаментних новинок, 12 з яких… Продовження…
За підсумками 2024 року вітчизняні підприємства металургійної галузі виробили 7,58 млн т сталі, перевищивши показник 2023 року на 21,6%. Такі дані оприлюднило ОП «Укрметалургпром», передає портал PromPolitInform. Як повідомили в об’єднанні, українські металургійні підприємства у… Продовження…
Компанія впроваджує інновації, освоюючи нові продукти для будівництва й машинобудування Металургійні підприємства групи «Метінвест» в Україні продовжують удосконалювати виробництво навіть в умовах війни. У 2024 році компанія налагодила випуск 20 нових видів продукції, зокрема на комбінатах «Каметсталь»… Продовження…
Група «Інтерпайп», засновником якої є олігарх Віктор Пінчук, разом з партнерами налагодила перевалку трубної продукції в грузинському порту Батумі. Надалі їх планують доставляти клієнтам на Кавказі та в країни Середньої Азії. Про це, iнформує The… Продовження…