У Києві
UA | RU
Prompolitinform

«Інтерпайп» Пінчука в Батумі відкрив логістичний хаб

Металургія 12.12.2024

Група «Інтерпайп», засновником якої є олігарх Віктор Пінчук, разом з партнерами налагодила перевалку трубної продукції в грузинському порту Батумі. Надалі їх планують доставляти клієнтам на Кавказі та в країни Середньої Азії. Про це, iнформує The Pаge, начальник управління логістики та митного контролю «Інтерпайпу» Євген Анікін розповів в інтерв’ю Центру транспортної стратегії, повідомляє портал PromPolitInform.

За словами Анікіна, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну порти Одеси не приймали вантажні судна, тому компанія працювала через Ізмаїл з доставкою до Констанци.

У січні, коли відновив роботу порт в Одесі, «Інтерпайп» став однією з перших компаній, хто відправив з цього міста свій вантаж.

«Зараз туди поступово повертаються контейнерні лінії. І це позитивна динаміка. Паралельно продовжуємо працювати і з балкерами. Тобто доставляти невеликі партії з одного порту в другий невеликим судном і там перевантажувати на більший. Але тепер балк можливий не тільки через Ізмаїл, а й з Одеси», — розповів Анікін.

Він також зазначив, що після перегляду цін балкові операції компанія перенесла з порту Констанци до Варни в Болгарії. За словами начальника управління логістики та митного контролю, це дозволило знизити витрати на 46%.

Своєю чергою за 5 місяців «Інтерпайп» зекономив понад $1 млн.

Анікін зазначив, що з початку російського вторгнення компанія постійно переглядає свої логістичні шляхи для того, щоб знизити витрати.

До 2024 року доставка в Азербайджан, Вірменію, Узбекистан, Таджикистан здійснювалася автотранспортом через Європу. Однак «Інтерпайп» знайшов альтернативу в мультимодальних перевезеннях, із залученням кількох видів транспорту.

Наразі труби доставляють морем до грузинського порту Батумі, а далі вони їдуть до клієнта автомобільним чи залізничним транспортом.

«У Батумі спільно з нашими партнерами наразі створено хаб, в якому вивантажується і сортується продукція, подібно до того, як це організовано в американському Х’юстоні. Також ми провели переговори з локальними залізничними операторами й отримали оптимальні розцінки», — розповів Анікін.

За 7 місяців завдяки такому формату перевезень «Інтерпайп» зекономив понад $900 тис. Крім цього, протягом 2 років компанія збільшила базу потенційних перевізників морем більш ніж у 10 разів, що дозволяє обирати надійного оператора за оптимальну ціну.

Інші матеріали розділу Металургія

Українські металурги за рік збільшили виробництво на 21,6%

За підсумками 2024 року вітчизняні підприємства металургійної галузі виробили 7,58 млн т сталі, перевищивши показник 2023 року на 21,6%. Такі дані оприлюднило ОП «Укрметалургпром», передає портал PromPolitInform. Як повідомили в об’єднанні, українські металургійні підприємства у… Продовження…


«Метінвест» у 2024 році освоїв випуск 20 нових видів продукції

Компанія впроваджує інновації, освоюючи нові продукти для будівництва й машинобудування Металургійні підприємства групи «Метінвест» в Україні продовжують удосконалювати виробництво навіть в умовах війни. У 2024 році компанія налагодила випуск 20 нових видів продукції, зокрема на комбінатах «Каметсталь»… Продовження…


Завод «Метінвесту» Ахметова, що побудують в Італії, працюватиме на українській сировині — Forbes

Група «Метінвест», що належить українському мільярдерові Рінату Ахметову, у 2025 році розпочне будівництво нового заводу в Італії. Очікується, що він на 60% використовуватиме українську сировину. Однак для цього групі потрібно збудувати ще один завод в Україні вартістю до 1 млрд доларів. Про це пише Forbes… Продовження…


«Каметсталь» замінила застаріле електроустаткування у коксовому цеху

У коксовому цеху заводу «Каметсталь» за цьогорічною інвестиційною програмою модернізували розподільчу підстанцію №55. Про це повідомила пресслужба компанії, інформує портал PromPolitInform. «Перші місяці роботи нового електроустаткування довели більш високу надійність електрозабезпечення коксової батареї № 5», –… Продовження…


Сталеві фортеці від Метінвесту зберігають життя військових. В Силах оборони вони слугують підземними шпиталями, командними пунктами, укриттями операторів дронів

Від початку повномасштабного вторгнення РФ Група Метінвест Ріната Ахматова у межах ініціативи «Сталевий Фронт» налагодила виробництво мобільних металевих укриттів, які називаються «сталевими криївками». Військові на фронті отримують їх у вигляді окремих укриттів, командних пунктів, які… Продовження…


Інтеграція України до Євросоюзу забезпечить автономію європейській металургії від росіян, – «Метінвест»

Інтеграція України до ЄС сприятиме забезпеченню стратегічної автономії європейської металургійної промисловості від РФ, а також дасть змогу отримати безпеку у цій галузі. Тому Україна і ЄС взаємно зацікавлені у співпраці, і бачать безліч можливостей для… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2025
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: