На сайті ДТЕК повідомляється, що банки нададуть €370 млн кредитних коштів, забезпечених гарантіями державного Експортно-інвестиційного фонду Данії (EIFO), більша частина з яких буде використана для фінансування турбін Vestas EnVentus V162-6,0 МВт. ДТЕК фінансує вартість проекту, що залишилася, власними коштами. Про це інформує повідомляє портал PromPolitInform.
Зазначається, що вартість проекту збільшення потужності Тілігульської ВЕС у Миколаївській області з 114 МВт до 500 МВт, підключеної до мережі у травні 2023 року, становить €450 млн, для чого передбачається після укладання угоди з кредиторами придбання 64 вітрових турбін у компанії Vestas, провідного світового виробника цього обладнання.
ДТЕК планує завершити будівництво Тілігульської ВЕС до кінця 2026 року. Кількість турбін розширеного вітропарку зросте з 19 до 83, а потужність збільшиться вчетверо — зі 114 МВт до 500 МВт.
За словами генерального директора EIFO Педера Лундквіста, фонд радий підтримати проект Vestas в Україні, і для нього це чудова можливість сприяти розвитку відновлюваної енергетики в країні, яка страждає від війни.
Інші матеріали розділу Енергетика
Група компаній NOVA, до складу якої входить найбільший приватний поштовий оператор «Нова пошта», офіційно розпочала свою діяльність на ринку енергетичних послуг. Це стало можливим завдяки отриманню ліцензії на постачання електроенергії від Національної комісії, що здійснює… Продовження…
Канада виділила ще 33,4 млн євро (50 млн канадських доларів) на підтримку енергетичного сектору України. Таким чином, загальний внесок країни до Фонду підтримки енергетики України зріс до 40,1 млн євро (60 млн канадських доларів). Про… Продовження…
Президент України Володимир Зеленський підписав закон стосовно закупівлі обладнання, яке необхідне для будівництва двох енергоблоків Хмельницької атомної електростанції. Йдеться про закупівлю обладнання у Болгарії для енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС. Про це у четвер… Продовження…
В Україні у 2024 році прискорилося будівництво сонячних електростанцій завдяки тому, що держава скасувала для інвесторів мито та сплату ПДВ на імпорт обладнання. Про це, інформує ТСН, заявив голова правління Асоціації сонячної енергетики України Владислав Соколовський,… Продовження…
Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та французька компанія Orano, яка спеціалізується на ядерній енергетиці, підписали довгострокову комерційну угоду про збагачення урану для атомних електростанцій України. Контракт діятиме до 2040 року. Про це, інформує UA.NEWS, повідомляє пресслужба… Продовження…
Знову під масованим ракетно-дроновим обстрілом енергетична і газова інфраструктура в різних регіонах України. Як передає «Економічні новини», про це повідомляє міністр енергетики Герман Галущенко, повідомляє портал PromPolitInform. «Росія продовжує свій енергетичний терор. Там, де можливо, рятувальники і енергетики… Продовження…