У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Серед пріоритетів Міноборони на 2025 рік – виробництво далекобійної зброї

Промисловість 11.02.2025
далекобійна

Використання далекобійної зброї – один з ключових елементів зменшення військового потенціалу країни-агресора. Руйнування логістичних ланцюжків та військових об’єктів в глибокому тилу росії, знищення скупчення живої сили та техніки стають можливими завдяки ракетам, баражуючим авіабомбам та deep strike. Крім того, для захисту українських міст від ворожих обстрілів створюється ефективна система протиракетної оборони. Про це інформує Армія FM, повідомляє портал PromPolitInform.

Тому серед основних задач Міністерства оборони України на 2025 рік – створення інноваційних засобів, які вражають ворожі цілі на максимальній відстані з високою точністю.

У 2024 році інвестиції в цей напрямок вже дали конкретні результати на полі бою:

  • Виготовлено перші вітчизняні ракети, зокрема, розширено серійне виробництво крилатих ракет;
  • Проведено розробку та випробування балістичних та крилатих ракет, що дозволяє збільшити дальність ураження;
  • Триває робота щодо організації постачання зенітно-ракетних комплексів (ЗРК) спільного виробництва підприємствами ОПК України та іноземних партнерів.

Розробка і виробництво далекобійного озброєння залишається у фокусі Міноборони у 2025 році:

  • Балістичних та крилатих ракет, які мають стати стримуючим фактором для країни-агресора;
  • Компонентів системи протиракетої оборони (ПРО), які зможуть ефективно захищати мирні українські міста від ворожих атак;
  • Вітчизняного комплексу ПРО, характеристики якого будуть відповідати найкращим іноземним аналогам;
  • Систем управління для зенітно-ракетних комплексів.

Зокрема, проводяться переговори з партнерами про отримання систем іноземного виробництва, разом із західними компаніями створюються сучасні українські системи ПРО.

Супроводом таких проєктів займається Департамент розвитку ракетного озброєння та системи протиракетної оборони, створений у 2024 році. Це дозволило об’єднати сучасні технології, український досвід та підтримку союзників для створення ефективних бойових рішень.

Інші матеріали розділу Промисловість

Оборонні компанії України та Швеції підписали Меморандум: що передбачає

Шведська компанія Saab і українська Radionix підписали Меморандум про взаєморозуміння, заклавши основу для стратегічного партнерства у сфері оборонної електроніки та датчиків. Про це, інформує «Ми – Україна», йдеться на сайті Saab, повідомляє портал PromPolitInform. Співробітництво спрямоване на посилення… Продовження…


Закупівля дронів та РЕБ, підтримка вітчизняного ОПК: уряд ухвалив розроблені Міноборони постанови

Кабінет міністрів України прийняв кілька постанов, які були розроблені Міністерством оборони України. Про це, пише АрміяINFORM, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки державного секретаря МОУ Нікіта Нікітенко, інформує повідомляє портал PromPolitInform. Перша постанова — «Про внесення змін до… Продовження…


Державну підтримку за рік роботи політики «Зроблено в Україні» отримали понад 50 тисяч підприємств та підприємців

За рік роботи політики «Зроблено у Україні» державну підтримку отримали понад 50 тисяч підприємств та підприємців. Програма об’єднує низку ініціатив, спрямованих на підтримку бізнесу та стимулювання інвестицій. Про це повідомили  у Міністерстві економіки України, передає… Продовження…


Українська оборонна промисловість зросла у 35 разів за час війни

За період повномасштабного вторгнення спроможності української оборонної промисловості зросли у 35 разів. Україна представила лідерам іноземних держав досягнення українського оборонного сектору за три роки війни. Про це інформує 24 канал, повідомляє портал PromPolitInform. Яку зброю… Продовження…


Міноборони запускає нову модель забезпечення армії безпілотниками – Рустем Умєров

Міноборони запускає нову модель забезпечення української армії безпілотниками. Зокрема, впроваджується система DOT-Chain у закупівлі дронів. Як передає «Інформаційний спротив», про це заявив міністр оборони Рустем Умєров, повідомляє портал PromPolitInform. «Сьогодні провели важливу зустріч із представниками понад 200 українських виробників… Продовження…


Україна і Франція створять спільне підприємство для розвитку оборонних технологій

Українська оборонна промисловість та Thales International SAS створюють спільне підприємство для посилення обороноздатності України. Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» і французька компанія Thales International SAS підписали угоду про розбудову спільного підприємства, спрямованого на розробку передових… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2025
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: