Президент України Володимир Зеленський обговорив з виробниками та представниками релокованого бізнесу кроки України до енергетичної незалежності. Як передає Укрінформ, про це Зеленський повідомив у Фейсбуці, інформує портал PromPolitInform.
«Перша цього року зустріч із бізнесом. З місцевими виробниками та представниками релокованого бізнесу поспілкувалися про кроки нашої держави до енергетичної незалежності, результати від добудови додаткових енергоблоків на ХАЕС. Наше завдання – щоб був профіцит електроенергії в Україні. Усі спроможності для цього є. І пріоритет номер один – закінчити війну», – зазначив Зеленський.
На зустрічі також обговорили регулювання ринку деревини, ефективне використання земель і розвиток молочного тваринництва.
«Доручив урядовцям опрацювати й розв’язати ці питання. Дякую всім, хто своєю працею допомагає нашій державі рухатися вперед», – підкреслив Зеленський.
Як повідомляє сайт Президента, у Рівненській області Зеленський провів першу цього року зустріч із бізнесом у межах платформ «Зроблено в Україні» та «Діалог влади з бізнесом». На заході були присутні, зокрема, виробники продуктів харчування, одягу, сільськогосподарської техніки, деревообробної, аграрної та молочної продукції, а також представники релокованого бізнесу.
За словами першої віцепрем’єр-міністерки – міністерки економіки Юлії Свириденко, Рівненщина є одним із лідерів у впровадженні політики розвитку українських виробників «Зроблено в Україні». Зокрема, лише за минулий рік підприємці отримали понад 3 млрд грн за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».
«Ми передбачили кошти на всі програми підтримки виробників, які працювали минулого року: гранти, кредити, компенсації – вони продовжують діяти. Крім того, вже працюємо над новими програмами розвитку українських виробників, які оголосимо невдовзі», – повідомила вона.
Заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита зазначив, що платформа «Діалог влади та бізнесу» стала реальним інструментом для ефективної комунікації в секторі економіки. Упродовж останніх місяців у 24 областях провели понад 400 засідань, залучили більш як 40 тис. підприємців і 8 тис. представників органів влади й експертів різних рівнів.
Інші матеріали розділу Енергетика
Група компаній NOVA, до складу якої входить найбільший приватний поштовий оператор «Нова пошта», офіційно розпочала свою діяльність на ринку енергетичних послуг. Це стало можливим завдяки отриманню ліцензії на постачання електроенергії від Національної комісії, що здійснює… Продовження…
Канада виділила ще 33,4 млн євро (50 млн канадських доларів) на підтримку енергетичного сектору України. Таким чином, загальний внесок країни до Фонду підтримки енергетики України зріс до 40,1 млн євро (60 млн канадських доларів). Про… Продовження…
Президент України Володимир Зеленський підписав закон стосовно закупівлі обладнання, яке необхідне для будівництва двох енергоблоків Хмельницької атомної електростанції. Йдеться про закупівлю обладнання у Болгарії для енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС. Про це у четвер… Продовження…
В Україні у 2024 році прискорилося будівництво сонячних електростанцій завдяки тому, що держава скасувала для інвесторів мито та сплату ПДВ на імпорт обладнання. Про це, інформує ТСН, заявив голова правління Асоціації сонячної енергетики України Владислав Соколовський,… Продовження…
Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та французька компанія Orano, яка спеціалізується на ядерній енергетиці, підписали довгострокову комерційну угоду про збагачення урану для атомних електростанцій України. Контракт діятиме до 2040 року. Про це, інформує UA.NEWS, повідомляє пресслужба… Продовження…
Знову під масованим ракетно-дроновим обстрілом енергетична і газова інфраструктура в різних регіонах України. Як передає «Економічні новини», про це повідомляє міністр енергетики Герман Галущенко, повідомляє портал PromPolitInform. «Росія продовжує свій енергетичний терор. Там, де можливо, рятувальники і енергетики… Продовження…