Штати запитали союзників, що їм потрібно від Вашингтона для реалізації гарантій безпеки.
Як повідомляла «Судово-юридична газета», США проводять опитування серед європейських союзників, який внесок та чи інша країна готова зробити з надання Україні гарантій безпеки. Про це пише SUD, повідомляє портал PromPolitInform.
Представник Держдепу США заявив, що Вашингтон «ясно дав зрозуміти: ми очікуємо, що європейські партнери візьмуть на себе ініціативу у створенні міцної структури безпеки, і чекаємо від них пропозицій».
Агентство Reuters опублікувало список запитань США до країн ЄС у контексті врегулювання війни РФ проти України.
1) Що, на вашу думку, є підтримуваною Європою гарантією безпеки чи запевненням, яке слугувало б достатнім стримуючим фактором для Росії, водночас забезпечуючи припинення війни мирним врегулюванням?
2) Які європейські та/або треті країни, на вашу думку, могли б або брали б участь у такій домовленості? Чи є країни, які, на вашу думку, були б незамінними? Чи була б ваша країна готова розгорнути свої війська в Україні в рамках мирного врегулювання?
3) Якби військові сили третіх країн були розгорнуті в Україні в рамках мирної угоди, який би ви вважали необхідним розміром таких сил під проводом Європи? Як і куди будуть розгорнуті ці сили і як довго?
4) До яких дій повинні бути готові США, союзники та партнери, якщо РФ атакує ці сили?
5) Які вимоги підтримки США, якщо такі є, ваш уряд вважав би необхідними для участі в цих угодах безпеки? Зокрема, які короткострокові та довгострокові ресурси, на вашу думку, знадобляться від США?
6) Які додаткові можливості, обладнання та варіанти технічного обслуговування ваш уряд готовий надати Україні, щоб покращити свої переговорні позиції та збільшити тиск на Росію?
Що ще готовий зробити ваш уряд, щоб посилити свої санкції проти Росії, включно з більш суворим дотриманням санкцій і кращим націлюванням на треті країни, що дозволить Росії працювати у всьому світі?
Раніше повідомлялося, що європейські країни готують план відправлення своїх військ в Україну після досягнення миру з Росією.
Інші матеріали розділу Аналітика
85% приватних виробників озброєння та військової техніки (ОВТ) мають намір переїхати або вже здійснили релокацію. Такі дані наводять Технологічні Сили України (ТСУ) станом на лютий 2025 року. У опитуванні взяли участь 34 компанії приватного сектору оборонно-промислового комплексу. Про… Продовження…
Перше місце традиційно за мережею ОККО. Усі без винятку ТОП-50 автозаправних мереж збільшили сплату податків 2024 року. Однак збільшення було нерівномірним. Основною «аномалією» залишається найбільший гравець ринку — ОККО. Як інформує Zn,ua, про це пише… Продовження…
Видання The Washington Post отримало доступ до документа, написаного близьким до ФСБ московським аналітичним центром, у якому викладені максималістські вимоги Росії щодо закінчення війни в Україні. Про це, повідомляє «Європейська правда», йдеться у публікації видання 12 березня,… Продовження…
Сполучені Штати Америки надали Україні тільки $69 мільярдів у вигляді військової допомоги з початку повномасштабної війни. На другому місці — Європейський Союз, який надав допомоги на $54 млрд. Далі йдуть інші партнери України з $17 млрд військової… Продовження…
Бізнес у лютому поліпшив оцінки щодо власної економічної діяльності, хоча й залишив їх стриманими, нижче нейтрального рівня. Як повідомляють Контракти, про це свідчать дані опитування Нацбанку керівників підприємств у лютому 2025 року, інформує портал PromPolitInform…. Продовження…
62% республіканців схильні підтримувати допомогу Україні, якщо це дасть президенту США Дональду Трампу час і важелі впливу для переговорів про мирне завершення війни в Україні. Про це свідчать результати опитування Americans Together for Ukraine, які опинилося в розпорядженні NV у суботу, 1… Продовження…