Агрохолдинг «Нібулон» і NASA Harvest, програма космічного агентства NASA, оголосили про стратегічне партнерство для зміцнення продовольчої безпеки. Про це, інформує AgroNews, повідомила пресслужба агрохолдингу, передає портал PromPolitInform.
Зазначається, що співпраця NASA Harvest та «Нібулон» полягає в поєднанні супутникових даних і аналітики в агровиробництві та сільському господарстві.
«Партнерство з «Нібулон» надає NASA Harvest важливі відомості для аналізу виробництва основних сільськогосподарських культур в Україні, допомагаючи українському уряду оцінювати врожайність як на вільних, так і на окупованих територіях. Завдяки використанню польових даних «Нібулону» ми вдосконалюємо наше дослідження, перевіряючи та калібруючи моделі розпізнавання культур», – зауважила Олександра Олійник, менеджерка стратегічних партнерств NASA Harvest в Україні.
За її словами, стратегічне розташування полів агрохолдингу в Миколаївській області, поблизу лінії фронту, дасть можливість отримувати точні дані з місць, розташованих максимально близько до окупованих територій.
«Поєднуючи експертизу NASA Harvest в галузі дистанційного зондування з досвідом «Нібулону» у сільськогосподарському виробництві, ми можемо сприяти створенню більш сталого та стійкого майбутнього для глобальних продовольчих систем», – додала Олійник.
Як розповів директор з агровиробництва «Нібулону» Олег Веселов, в агрохолдингу переосмислили підхід до сільськогосподарського виробництва, змістивши фокус на ефективність та прибутковість через інвестиції.
Відчутні результати побачили вже в перший рік роботи за новою моделлю: ріст EBITDA з $200/га до $800/га, залежно від регіону, та збільшення виробництва на 60% у порівнянні з попереднім роком.
«Дякуємо NASA Harvest за підтримку та цінні дані, які сприяли нашим управлінським рішенням. Це партнерство яскраво демонструє, як міжнародна співпраця може впливати на подолання глобальних проблем продовольчої безпеки», – наголосив Веселов.
Інші матеріали розділу Промислова безпека
Нині в різних регіонах України працюють 62 машини механізованого розмінування GCS-200. Цього року їх парк має поповнитись ще на 26 одиниць. Про це повідомили в Міністерстві оборони, передає портал PromPolitInform. Представники Міністерства оборони України відвідали у Німеччині… Продовження…
У лютому на одній зі свердловин «Укргазвидобування» у Харківській області сталась аварія. Про це, пише Uaprom.info, повідомляє «Нафторинок» із посиланням на власні джерела видання, інформує портал PromPolitInform. Згідно з викладеною інформацією, під час спуску колони виробництва… Продовження…
Український уряд виділяє понад 1,5 мільярда гривень на підтримку безпечного стану саркофага Чорнобильської атомної електростанції. Це рішення ухвалене після недавньої атаки російського дрона на об’єкт, що викликала занепокоєння щодо безпеки укриття. Про це інформує Перший… Продовження…
У січні оператори протимінної діяльності (ПМД) завершили розчищення 5 ділянок землі сільськогосподарського призначення, які були забруднені мінами і артилерійськими снарядами, що не вибухнули. Загальна площа очищених ділянок становить майже 640 га, а вартість їх розмінування… Продовження…
Сапери знешкодили понад 137 тисяч вибухонебезпечних предметів у 2024 році. У 2024 році підрозділи Міністерства оборони України розмінували понад 252 000 гектарів територій, що були забруднені вибухонебезпечними предметами. Про це пише «Судово-юридична газета», повідомляє портал… Продовження…
Україна активізувала роботу з розмінування, щоб відновити зруйновані війною ферми. Дев’ять місяців російської окупації залишили понад половину ферми Інни Бойко площею 50 000 гектарів на півдні України всіяною воронками, згорілим обладнанням і небезпечними мінами. Коли… Продовження…