Група «Метінвест» у межах ініціативи «Сталевий Фронт» почала виробництво спеціальних захисних екранів для бронетранспортерів. Ці конструкції дозволять значно зменшити загрозу від ворожих дронів-камікадзе, які атакують техніку з верхньої півсфери. Наразі вже створено 14 таких екранів, які підходять для бойових машин M113, FV432 та YPR-765. Про це йдеться у пресрелізі Metinvest.Media, повідомляє портал PromPolitInform.
Екрани встановлюються на верхню частину бронетранспортера та створюють дистанційний бар’єр, що поглинає або відводить удар від вибухового заряду. Це суттєво підвищує шанси на виживання екіпажу та збереження техніки. Подібні конструкції, вироблені «Метінвестом», вже застосовуються на танках Abrams, Bradley та Leopard, демонструючи високу ефективність на полі бою.
Бронетранспортер M113 є однією з найпоширеніших бойових машин у світі. Його основна перевага – висока мобільність і простота в обслуговуванні, однак алюмінієва броня не здатна витримати удари сучасних боєприпасів. FPV-дрони, які активно використовує противник, здатні влучати в слабкі місця техніки, тому додатковий захист є критично важливим.
«Ми вже виготовили сотні подібних екранів для техніки сил оборони України. Вони показують себе найкращим чином, рятуючи танки й бронетранспортери. А головне – життя екіпажу. Тому ми постійно розширюємо виробництво: наразі ми створюємо захист для десятків різних моделей техніки», – зазначив операційний директор «Метінвесту» Олександр Мироненко.
Наразі «Сталевий Фронт» активно передає захисні екрани у військові підрозділи, що використовують M113 на передовій. Паралельно команда інженерів удосконалює конструкцію екранів, випробовуючи нові матеріали та форми для досягнення максимальної ефективності на полі бою.
Інші матеріали розділу Металургія
За січень-березень 2025 року українські металурги наростили обсяги виробництва. Про це йдеться в повідомленні об’єднання підприємств “Укрметалургпром”, інформує портал PromPolitInform. Так, чавуну було вироблено 1,7 млн тонн, що становить 107,2% відносно аналогічного періода 2024 року. Виробництво сталі сягнуло 1,73 млн тонн –… Продовження…
В Україну прибуло перше в цьому році судно з коксівним вугіллям зі США, зафрахтоване Групою Метінвест. Балкер Bison привіз 80 тисяч тонн вугілля з власного підприємства Групи в США — United Coal Company (UCC), яке… Продовження…
В Італії спустили на воду два судна-близнюки – експедиційні судна полярного класу Seabourn Venture і Seabourn Pursuit. Судна-близнюки були побудовані італійським суднобудівельником T. Mariotti зі сталі, виробленої компанією «Метінвест». Як зазначили у компанії, всього знадобилося 10… Продовження…
До рейтингу 50 найбільших українських експортерів 2024 року за версією Forbes увійшов металургійний комбінат «Запоріжсталь». Про це повідомили на сайті підприємства, інформує портал PromPolitInform. У 2024 році підприємство експортувало сталь та чавун до 40 країн,… Продовження…
Холдинг Ахметова збирається стати провідним світовим виробником зеленої сталі Гірничо-металургійна група «Метінвест» Ріната Ахметова має стратегію зеленої модернізації своїх українських підприємств, розраховану на сім-десять років. Її вартість становить $8 млрд, розповів генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков… Продовження…
Це критично важливий проєкт для стабільного випуску продукції Група Метінвест розпочала реалізацію рекордної інвестпрограми-2025 на заводі Каметсталь, спрямовуючи понад 2,5 млрд грн на оновлення виробничих потужностей та екологічні проєкти. Як передає портал PromPolitInform, про це… Продовження…