Бізнес ветеранів та ветеранок, членів їхніх родин легко знайти на спеціальній інтерактивній мапі. Сервіс запустили близько півроку тому, а нещодавно суттєво оновили. Розробники зробили більш доступний дизайн та простіший пошук на сайті, щоб мотивувати покупців підтримувати підприємства, створені захисниками і захисницями. Про це повідомляє veteran.com.ua з посиланням на Український ветеранський фонд, інформує портал PromPolitInform.
Серед змін у роботі інтерактивної мапи назвемо наступні:
– більш простий та зрозумілий дизайн;
– можливість «зумити» (наближати) регіон пошуку;
– зручний розкривний список ліворуч внизу, що дозволяє відфільтрувати ветеранські бізнеси за напрямком (наприклад, обрати «Продукти», «Дозвілля», «Побутові послуги» і таке інше).
«В одному місці ви зможете знайти усі необхідні послуги та товари — від СТО до дитячих іграшок. І кожна з точок на мапі — це не просто бізнес, це історія ветерана чи ветеранки, це неймовірно непростий і тернистий шлях. Шлях, який точно вартий вашої уваги та підтримки», – підкреслили в Українському ветеранському фонді.
Інтерфейс Мапи ветеранських бізнесів простий та інтуїтивно зрозумілий, тож знайти необхідне підприємство, виробництво, заклад дуже легко. Як це зробити, розглянемо на прикладі пошуку кав’ярень та ресторанів у Львові:
Зауважимо, що мапа перебуває на стадії наповнення, тож кількість точок ветеранського бізнесу буде збільшуватися. А якщо ви самі є захисником чи захисницею, які повертаються до цивільного життя та розвивають власну справу, то можете додатися на мапу.
Переглянути Мапу ветеранських бізнесів можна переглянути за посиланням.
Інші матеріали розділу Промисловий потенціал
Заплановане виробництво артилерійських снарядів на майбутньому українському заводі оборонного концерну Rheinmetall буде значно перевищено. Про це, пише Gazeta.ua, заявив генеральний директор компанії Армін Папперґер в інтерв’ю німецькому виданню Handelsblatt, повідомляє портал PromPolitInform. «Первинно ми розраховували на 150 тисяч… Продовження…
Україна розробляє власну систему протиповітряної оборони стратегічного рівня. Очільник МЗС закликав європейські держави інвестувати в цю програму, аби пришвидшити її втілення. Андрій Сибіга виступив на Раді міністрів ЄС у понеділок, 14 квітня, передає 24 канал. У Defense Express припустили,… Продовження…
Українські виробничі спроможності дозволяють масштабувати проєкт, але складнощі виникають з інтеграцією, навчанням та застосуванням. Ловець «Шахедів» успішно пройшов випробування на Київщині. Тепер проєкт масштабують. Як повідомляє портал PromPolitInform, про це заявив радник президента України Олександр Камишін, передає Telegram-канал… Продовження…
Сучасний тракторний завод може з’явитися в Україні. Його будівництво обговорив міністр агрополітики та продовольства України Віталій Коваль на зустрічі з представниками корейської компанії LS Group. Про це, інформує «Сільський господар», повідомив міністр, передає портал PromPolitInform…. Продовження…
Внаслідок сьогоднішньої російської ракетної атаки у Дніпрі постраждало підприємство корпорації «Біосфера» – найбільшого українського виробника товарів для дому. Інформацію про це, інформує Цензор.Нет, співвласник Biosphere Corporation Андрій Здесенко підтвердив українській редакції Forbes, повідомляє портал PromPolitInform. «Поки не… Продовження…
Київ інтенсивно розвиває свою оборонну промисловість. Україна інтенсивно розвиває свою оборонну промисловість, зокрема виробляє мільйони безпілотників на рік. Таким чином, країна вже майже на 40% самодостатня у виготовленні зброї. Про це, пише Хартия’97, міністр закордонних… Продовження…