обстріли
Під ударом — відразу кілька критично важливих об’єктів. Понад добу росіяни масовано атакують підприємства «Нафтогазу»
Війська рф понад добу масовано атакують нафтогазові об’єкти на Харківщині та Полтавщині. Персонал евакуювали. Про це, інформує Hromadske.ua, повідомила Група «Нафтогаз». Пише портал PromPolitInform. Під російськими обстрілами одночасно опинилися кілька критично важливих об’єктів інфраструктури. Унаслідок атак зафіксовано серйозні пошкодження
інші матеріали розділу обстріли
Найімовірніший сценарій зими. Українцям слід готуватися до тривалих відключень електрики
Фахівці попереджають, що цьогорічна зима може стати однією з найскладніших через цілеспрямовані удари росіян по енергетичній інфраструктурі України. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на держенергокомпанії, передає портал PromPolitInform. В Україні готуються до складного осінньо-зимового
Росіяни знову атакували енергетичну інфраструктуру України, є відключення світла у 8 областях – Міненерго
Ворог знову атакував енергетичну інфраструктуру Чернігівської та Донецької областей. Енергетики працюють безперервно, відновлюючи електропостачання споживачам. Про це повідомляє пресцентр Міненерго,інформує портал PromPolitInform. Як зазначається, вживаються заходи для забезпечення стабільної роботи енергосистеми. “Через зумовлену попередніми російськими обстрілами
Через атаки РФ на енергетику знеструмлені споживачі в чотирьох областях, – Укренерго
На сьогодні, 7 жовтня, через повітряні атаки держави-агресора Росії знеструмлені споживачі в чотирьох областях – Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській та Донецькій. Споживання електроенергії є високим, зберігається необхідність ощадливого споживання, особливо в пікові години – з 17:00
РФ вночі атакувала Україну «Іскандерами» та понад 150 БПЛА. Як відпрацювала ППО
У ніч на 7 жовтня російські війська атакували Україну балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 та ударними БпЛА. Загалом українські військові виявили 154 ворожі повітряні цілі, бiльшiсть з них були знешкоджені. Про це повідомила пресслужба Повітряних сил ЗСУ, інформує
Міненерго: РФ завдала ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури України
РФ атакувала об’єкти енергетичної інфраструктури України. Про це інформує Міненерго, повідомляє портал PromPolitInform. «Внаслідок комбінованого удару, зокрема, пошкоджено обладнання АТ «Запоріжжяобленерго», що спричинило знеструмлення значної кількості споживачів в обласному центрі та Запорізькому районі», – повідомляє







