загиблі

Загинуло п’ятеро людей, ще 11 постраждали – окупанти скинули КАБи на Запоріжжя

Російські війська в суботу, 20 червня, завдали удару дев’ятьма керованими авіабомбами по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули п’ятеро людей, ще 11 постраждали. Про це повідомив голова ОВА Іван Федоров у Telegram, передає портал PromPolitInform. «Російські авіабомби вбили

інші матеріали розділу загиблі

На Одещині оголосили День жалоби за загиблими через негоду

Сильна злива забрала життя девʼятьох людей В Одеській області оголошено День жалоби через загибель девʼятьох людей унаслідок негоди 30 вересня. Відповідне розпорядження підписав голова Одеської ОВА Олег Кіпер. Про це пише «Судово-юридична газета», передає портал PromPolitInform. У день жалоби на будівлях


Унаслідок російських атак у шести областях є загиблі і поранені цивільні – влада

Унаслідок російських ударів у шести областях України є загиблі і поранені цивільні, повідомили представники місцевої влади. Про це інформує Радіо Свобода, повідомляє портал PromPolitInform. На Донеччині загинули четверо жителів – у Костянтинівці, Слов’янську, Покровську і


Ракетний удар рф по місту Самар Дніпропетровської області: 5 загиблих, понад 20 пораненних

27 червня біля 11.00 російські війська завдали ракетного удару по Самару. Щонайменше п’ятеро людей загинули, 23 зазнали поранень. Як інформує Кривий Ріг LIFE, про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає портал PromPolitInform. Ракетний


На столицю летіли «Шахеди»: з-під завалів у Києві врятували 10 людей, серед них – двоє дітей й вагітна жінка

У Києві рятувальники витягли з-під завалів 10 людей після чергової російської атаки. Серед врятованих – двоє дітей та вагітна жінка. Загалом постраждали 30 людей, з яких четверо дітей. Як інформує «Ми – Україна», про це


У Києві 18 червня оголосили Днем жалоби за загиблими внаслідок масованої атаки Росії

В результате массированной атаки России по Киеву погибли 14 человек 18 червня у Києві оголошено Днем жалоби в памʼять за жертвами внаслідок масованої атаки Росії на столицю. Про це, інформує LIGA.net, повідомив мер міста Віталій Кличко, передає портал