зміцнення енергосистеми

США виділять 522 млн дол. на зміцнення енергосистеми України

США та Україна підписали спільний Меморандум щодо співпраці для забезпечення її стійкості. Угода передбачає виділення 522 млн дол. на зміцнення енергосистеми, з яких 100 млн дол. надійдуть за виконання певних умов. Про це, пише Ракурс, оголосило посольство США в Україні, передає