У Києві фіскали вилучили техніку Apple на суму понад 1 млн грн

Зв'язок та IT, Новини 10.11.2015 / автор:
У Києві фіскали вилучили техніку Apple на суму понад 1 млн грн

Співробітники Податкової міліції у Києві вилучили контрабандну техніку Apple на суму понад 1 мільйон гривень. Про це повідомляє ПромПолітІнформ з посиланням на прес-центр Державної фіскальної служби у столиці.

Відзначається, що податківці у ході розслідування кримінального провадження на підставі ухвали суду провели обшуки в магазині, інтернет-магазині та у квартирі, яка використовувалася як складське приміщення фігурантами провадження.

“Під час обшуку виявлено 182 одиниці продукції Apple: мобільні телефони Iphone, планшети Ipad, ноутбуки MacBook, годинники Apple Watch, медіаплеєри iPod, медіаприставки, які були контрабандно ввезені на територію України”, – йдеться в повідомленні.

За даними ДФС, загальна вартість вилученої електроніки складає понад 1 мільйон гривень.