Екс-менеджери Приватбанку заснували свою ІТ-компанію

Зв'язок та IT 24.01.2017 / автор:
Екс-менеджери Приватбанку заснували свою ІТ-компанію

Колишні менеджери Приватбанку Олег Гороховський, Дмитро Дубілет і Михайло Рогальський заснували ІТ-компанію Fintech Band, яка буде надавати ІТ-послуги українським і зарубіжним банкам.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» написав колишній ІТ-директор Приватбанку Дмитро Дубілет, передає ПромПолітІнформ.

«Ми разом з Олегом Горохівським, Михайлом Рогальський і декількома іншими екс-колегами з Приватбанку вирішили заснувати ІТ-компанію. Будемо займатися наданням ІТ-послуг українським і зарубіжним банкам», – повідомив Дубілет.

За його словами, команда колишніх менеджерів готова ділиться своїми знаннями в створенні роздрібного банку.

«Ми знаємо, як створювати крутий роздрібний банк, і тепер готові ділитися цими знаннями. Будемо займатися такими блоками, як процесинг, CRM-система, кредитні карти, Інтернет-банкінг», – написав екс-банкір.

Нагадаємо, Дубілет після націоналізації Приватбанку пішов з поста IT-директора цієї фінустанови.