7 травня 2017 року, вступив в силу закон про введення електронного квитка в міському пасажирському транспорті.
Про це йдеться в повідомленні на сайті Верховної Ради України, передає ПромПолітІнформ.
На думку авторів законопроекту, система, зокрема, забезпечить можливість зручної, швидкої оплати і контролю проїзду.
Крім того, завдяки внесеним змінам зменшиться час затримки громадського транспорту на зупинках. Також закон дозволить впроваджувати різні гнучкі тарифні системи. Крім того, документом встановлено і обов’язкове забезпечення пільгових категорій населення, де введена автоматизована система, відповідними електронними квитками.